Filmy o týraní žien

marina24
22. jan 2018

Prosim naposledy som videla tri super autenticje filmy o domacom nasili a tyrani zien...ako ...tyrana,zabila som tyrana, noci s nepriatelom,kedysi sj film dost som videla s lopez,chcela by som taky film,kt.by naozaj bol super s dejom,nie iba v kratkosti,ale aj dlhsi moze byt vyvoj a pod.mohli by ste mi s nejakou takouto tematikou odporucit?nie prosim dokumemty,iba filmy cisto,kt.sa daju aj na nete stiahnut,ci pozriet...dakujem krasne!

lavieenrose
22. jan 2018

3096 dni, nie je to o tyrani manzelky ale je to o unose a byti tyrani maleho dievcatka a ked je uz z nej zena tak ...

marina24
autor
22. jan 2018

dakujem, ja som to videla aj toto,ale skor myslim tyranie domace nasilie medzi manzelom a manzelkou,

meandbaby
22. jan 2018

Zvlastna zaluba

ave17
22. jan 2018

Zaváňa to uchylkou🙂

marina24
autor
22. jan 2018

to nie je záľuba, sú to dobré filmy, aspoň poučné( nezháňam to iba pre seba-aj pre krstnú, ktorú týra manžel), prosím takéto komentáre nie sú na mieste, ďakujem.
AK máte nejaký záujem prispieť názvom filmu,prosím,ale inak nie.

lavieenrose
22. jan 2018

@marina24 v com jej pomoze film ? myslim ze by si mala zhanat odbornu pomoc nez nejake filmy ;)

natakar
22. jan 2018

Mne sa celkom pacil film Dokonaly manzel..

marina24
autor
23. jan 2018

Ale ona nechce pomoc,tak aspon sa jej snaZim filmy zhanat nech nabere odvahu...
Dakujem za tip @natakar tusim som o nom pocula...daje viac tipov ak poznate takych autentickych...

wikiwiki
23. jan 2018

To ťa fakt bavia takéto filmy pozerať???

lavieenrose
23. jan 2018

@marina24 ako sa vravi komu niet rady tomu niet pomoci , v com jej pomoze film kde tyrana zabije muza?

marina24
autor
23. jan 2018

ja vas neprosím o konstatovanie toho, ake sa m pacia filmy, niekomu sa pacia muzikaly, inemu horoy a krvaky, co je zle na autentickych pribehoch? jeden ma rad zltu farbu,iny modru, co je prepana na tom?