Fico voliči

17. sep 2024

No ako ficovolici? Ste spokojní co ten váš úžasný Fico robí? Ako sa vám páči nový balíček opatrení ktorý zas z nášho vrecka vytiahne viac peňazí? 23%daň, platby pre podnikateľov za výber z bankomatu, za platby kartou atd atd...

jaass
17. sep 2024

Katastrofa. Hrozne. Ja ani neviem čo mám na to povedať, že budem robiť vlastne až do smrti. Hrozná budúcnosť.

autor
17. sep 2024

@jaass uplne s tebou suhlasim a ti co toho dementa stále volia to nevidia. A to je iba začiatok.

annm81
17. sep 2024

1. doživotné renty tiež treba z niečoho platiť
2. pre ficovoličov je podstatné, že sa úspešne likviduje opozícia, nie takéto prkotiny

alkoholik
17. sep 2024

VELKE Dakujem im posielam. Skor to nacasovanie je uzastne.
- povodne
- Simecka
- 23% dph

autor
17. sep 2024

@annm81 to mi je jasne. Akurát nechápem ze tým ľuďom nevadí to neustále zdražovanie a ze toto všetko zaplatíme my. Ešte si poprepusta všetkých kamošov z basy, tipujem ze ich ešte aj odskodnime a bude si tu veselo kraľovať ďalších 12 rokov

autor
17. sep 2024

@alkoholik toľko ľudí na neho nadáva ako to ze ma v prieskumoch stále nad 20%? Myslíš ze su tie prieskumy zmanipulované alebo sme fakt tak blbí národ?

gribka1
17. sep 2024

Blbí jednoznačne

alkoholik
17. sep 2024

Ano zial sme ...

autor
17. sep 2024

@gribka1 myslím ze Slovensko je už v takej prdeli, ze to tu už nikto nedá do poriadku.

autor
17. sep 2024

@alkoholik veľmi smutné, snáď sa raz ľudia zobudia

gribka1
17. sep 2024

nezobudil, kto môže ujde, tu už bude len skanzen, cigáni a dôchodcovia.

katkati
17. sep 2024

Súhlasím s tebou vo všetkom, len prvé čo ma napadlo, prečo anonymný príspevok?

autor
17. sep 2024

@katkati aby som nedostavala súkromné urážlivé správy, pretože to sa tu bezne deje

owecka
17. sep 2024

90 eur dialnicna znamka, v Polsku dialnice zadarmo, ano jeden usek A1 maju myto, no momentalne sa neplati...23% DPH, vsetko kolabuje, bieda, lacne potraviny, su kde? Zvysea dan na knihy...vysmech obcanom! je to hroza, snad odideme cim skor, dieta nam ide do skoly, no tu uz na Slovensku neplanujeme...hrozna buducnost, no nema to tu zmysel.

oli18
17. sep 2024

Uz budeme patu lizat.

cyberk
17. sep 2024

Aj by som oznacila ten odpad z MK, co sa tu bil do prs a volil fica, ale myslim, ze im je trapne aj bez toho…

autor
17. sep 2024

@cyberk myslíš ze im je trápne? Ja si to vôbec nemyslím. Čakám kedy sa tu nejakí ozvu a začnú ho obhajovat

gribka1
17. sep 2024

@cyberk Vyckaj, asi oslavujú odvolanie Šimečku, potom prídu, pevné verím, mohli by nám dať iný Fokus na balíček.

ivka225
17. sep 2024

Samozrejme že sú spokojní. Oni predsa nevolil aby sa mali lepšie, nijaký súvis svojej voľby a stavom zdravotníctva, školstva, verejných financií atď. nevidia. Volili preto, aby ich Korčok neposlal bojovať na Ukrajinu a aby ich Šimečka nepreoperoval na 659 pohlaví. Volili preto, aby potrestali vzdelanejších a úspešnejších za svoje zbabrané životy.

cyberk
17. sep 2024

Neozvu sa 😂 to si rovno mozu chodit po ulici s nalepkou na cele Volila som Fica, som uplna …

autor
17. sep 2024

@owecka ja bohužiaľ nemám možnosť odist, ale tu nás nič dobré nečaká. Ja si nedokážem predstaviť ako prežijú ti chudáci dôchodcovia co dostavaju 400 e dôchodky, mladí ľudia alebo slobodní ľudia. Však dnes už výplata 900 e v čistom je nič.

anonymous87
17. sep 2024

Nebude 72 pohlavy, nebude… tak je vsetko v poradecku… ci?
na tie zdvihnute pausalne nahrady a dozivotne renty sa treba predsa zlozit… ale pokoj, pokoj, stromy sa rubu, medvede sa nebudu mat kde schovavat, kultura bude slovenska a ziadna ina, uz tu bude klud a pokoj, mier vo svete, misia Simecka dokonana uspesne… dobre bude,… ibazeby nie no…

autor
17. sep 2024

@ivka225 s týmto uplne suhlasim. Ach, sme to krásne "dobačovali" čaká nás veru krásna budúcnosť. Ja verím, že ho niekto zastaví pretože toto co robí je niečo neskutocne

gribka1
17. sep 2024

Stále rozmýšľam, ako sa odosobniť od týchto ľudí, od tohto štátu, ako si vytvoriť bublinu. Bohužiaľ nič ma zatiaľ nenapadá. My sme sa stali menšinou.

annm81
17. sep 2024

Nevadí im to. Musíš si uvedomiť jednu vec - jedna časť týchto voličov sa v zásade o dianie okolo nijako nezaujíma, len raz za pár rokov to niekomu hodia (keďže politiku nasledujú, hodia to najväčšiemu populistovi a sľubotechne). Druhá časť voličov žije v informačnej bubline, ktorú im stvorili sociálne siete a kde sa im zobrazujú len informácie dezinformačných médií, koaličných politkov a rôznych podivných influencerov, žiadna kritika, žiadna opozícia, len propaganda, čo im vymyje hlavy podobne ako v Severnej Kórei.

autor
17. sep 2024

@gribka1 nejde to, pretože toto všetko nám veľmi negatívne zasahuje do životov a znižuje to našu životnú úroveň. A počúvať tie blbé reči aký je Fico perfektný, tak od toho sa odosobnit fakt neda

kalifka
17. sep 2024

Neozvú, teraz sú ticho ako voš pod chrastou

gribka1
17. sep 2024

Áno, ale nepomôžeme si aktuálne.

autor
17. sep 2024

@annm81 s týmto suhlasim. Už ovládli STV, ovplyvňujú aj ine média a o chvíľu to tu fakt bude ako v Kórei.

owecka
17. sep 2024

My mame okolo 40 rokov, ja som lekarka, mne je jedno kam pojdem, ci do CR, Rakuska, Polska...manzel vie vyborne jazyk, uz sme sa tak rozpravali, ze pojdeme. Mnoho nasich kamaratov uz odislo, vsetko vyssie postaveni ludia :( priorita su nase deti a zdravie a nejaky ten zivotny standard... moji rodicia sa zblazdnia, odide im dalsis dieta a posledne dieta do cudziny