Fico a jeho správanie, titulovanie ľudí

markusrasford
21. dec 2023

Prosím vás aký máte názor na správanie sa Róberta Fica. Je normálne že sa takto správa premiér? Toto je tá nová politická kultúra čo ohlasoval predseda NR SR?

viestta
21. dec 2023

Na Fica mam nepublikovatelny nazor

terezka1947
21. dec 2023

@markusrasford no čo sme si zvolili,to máme 🤷

pribinak
21. dec 2023

Hanbím sa! Ak by som naozaj napísala svoj úprimný názor na tohto pána, admin mi zruší konto

amelia89
21. dec 2023

Ta arogancia a povysovanie mi asi vadi zo vsetkeho najviac. Ze vy ste vsetci ovce a ja som pan. Politicka kultura je 0
bodov on sa ani nesnazi pretvarovat, ale tak to sa ludom paci asi no… hrozne.

viestta
21. dec 2023

@pribinak toho sa obavam aj ja

petronellla87
21. dec 2023

@markusrasford mam to rovnako ako @viestta a @pribinak

lavender94
21. dec 2023

@markusrasford je to nechutne aký je arogantný, ale viac ako jeho správanie ma straší to, koľko ľudom to vyslovene imponuje

iwesska
21. dec 2023

Mam na neho taki isty nazor,ako na tych,co ho znovu zvolili, lebo ocakavali vyssiu kulturu od Matovica...A pritom sme sa len posunuli z 1.poschodia do suterenu psychiatrickej liecebne.

bloger
21. dec 2023

@markusrasford Nezachytil som čo povedal o tom študentovi. Asi to si myslel. Ale áno správa sa arogantne. Tá kniha z Aktualít posadnutý mocou ho vystihuje.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
21. dec 2023

Študentovi, na ktorého zaútočil Fico, sa vyhrážajú smrťou. Dajte Marekovi pokoj, odkazuje dekan Burda
Fico svojim charakterom nesiaha študentovi ani po členky,chalanisko robí dobrovoľníka na Ukrajine a v Iraku.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23259837/janiga-burda-sp...
Ak chcete vyjadriť svoj názor nestačí si písať na koňovi,v januári budú pokračovať protesty a námestiach,tam si nas Fico isto všimne.

vanilkovazmrzka
21. dec 2023

Mam nanho nazor, ze je to…. Dalej nemozem doplnit, lebo by ma vymazali.

diewcatqoo
21. dec 2023

Totalna spodina. Vyjadrovanie, spravanie.. hnus. Nedokazem pochopit, ako toto moze niekomu imponovat.

markusrasford
autor
21. dec 2023

@zahrajzlato čím kolegu tak očaril. Ja ho všade keď sa dá ignorujem. No žiaľ občas to nejde.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hopsadobrandejsa
21. dec 2023

Politici su zrkadlom spolocnosti a co si ludia zvolili, to maju. To, ze mnohym jeho spravanie imponuje ma vobec neprekvapuje pretoze oblubena rozpravocka Slovakov je "zrkadielko zrkadielko, povedz mi kto je najvacsi hulvat na svete". Imbecilovi inteligencia velmi neimponuje.

Myslim, ze najblizsie roky budu zrejme rozhodujuce ci sa skutocne vratim domov alebo nie. Dnes som mal akurat debatu s dobrym kamosom ktoreho vsetci jeho znami odhovaraju od navratu taktiez.

Druhy pilier je uplne v trape cize kratkodoby blahobyt vystrieda bieda ktora caka na buducich dochodcov.

Pravdupovediac ma unavuje vysvetlovat ludom ktorym chyba racionalne zmyslanie ake dalekosiahle budu nasledky ich sucasnych rozhodnuti.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markusrasford
autor
21. dec 2023

@zahrajzlato radšej liberálneho demokrata ako takého jedinca ktorý dnes zabil v Prahe 15 ľudí. Presne toto je spuštač takýchto vrážd. Onalepkovat človeka dať mu terč na chrbát a potom ísť a vystrielat to. Veľmi veľa zloby prinašaju politici do spoločnosti. Pán Žilinka je ticho ale pri cintoríne nariadil preveriť čo sa stalo. A vlastne nič sa nestalo.

lavender94
21. dec 2023

@zahrajzlato máš aj nejaké vecne pripomienky, alebo si sem prišiel len dourážať?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markusrasford
autor
21. dec 2023

@zahrajzlato to si tak rýchlo zistil? Napísala pár viet a celkom rozumné. A čo tento svet patrí birmovanemu komunistov čo od roku 2010 stavia diaľnicu?

pribinak
21. dec 2023

@janinah ja tam budem určite

gejb
21. dec 2023
stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
21. dec 2023

Fico je verná kópia svojich voličov. Zlý človek.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zalka
21. dec 2023

@markusrasford súhlasím veľa zloby je medzi ľuďmi... Tu zlobu niekto zasial... a pekne sa rozrastá. Tiež sejes zlobu...v čom si lepší ako ten o ktorom si založil tému? V ničom...tiež sejes zlobu, a to nie si ani politik.

Mám veľmi intenzívny pocit, že zlobu začal siať Matovič, keď sa pred mnohými rokmi dostal do parlamentu. V tom čase sa človek čudoval čo to vystrajaju v poniektorích parlamentoch tzv.krajin tretieho sveta. Zvady, bitky to bolo v správach zo zahraničia. Vždy som si naivne myslela, že u nás sa také stať nemôže. Vtedy bol parlamentným sasom kelna Lupták a ten čo chcel ísť tankami na Budapešť....ale kultúra v parlamente aká taká bola.
Teraz? Teraz je to na zaplakanie...poslanec Pollák ml. o pol druhej ráno čítal pozmeňovací návrh v parlamente...až som pozerala, že nevie prečítať to čo má napísané. Aj to je kultúra...
Aj takýchto si ľudia zvolili...

V našej spoločnosti chýba rešpekt, rešpekt voci druhým voči inému názoru ako má tá ktorá osoba. A tieto útoky sú potom výsledkom.

mey8
21. dec 2023

@markusrasford vy ste úplne mimo, akože ako Fico moze za to co sa stalo v Prahe? Odkiaľ presne máte informáciu ze Fico kázal tomu človeku zabiť otca a strieľať na fakulte? Fico prináša veľmi veľa zloby do spoločnosti? Lebo ja si celkom triezvo pamätám ako ešte nedávno tu bol každý s iným názorom označovaný za dezolátnom, ovcu, opicu a bola tu každodenné zelená smrť cudzím osobám len kvôli tomu, že mali iný názor... samy politici len urazali, nadávali a osočovanie a blbá Slovac to robila ako cez kopirak...keby mol momentálne pri moci Simecka aj naňho by ste nadávali.....dám vám radu. Radsej sa starajte o svoju rodinu a o veci ktoré máte v kompetencii a sile zmeniť.... to ako sa Fico správa, vyjadruje, alebo pôsobí tu na MK nevyriesite....