Festival Pohoda so 6-týždňovým bábätkom

16. jún 2022

Ahojte, co si myslite o napade brat 6 tyzdnove babatko na Pohodu?

buberova
16. jún 2022

Mám len jednu otázku... Načo?

melanta
16. jún 2022

Že to len chorá hlava môže vymyslieť.

maca1984
16. jún 2022

....že prečo neísť rovno z pôrodnice ? 🙈

july0
16. jún 2022

Fu. No ani náhodou, že ťa to vôbec napadne 😂😂🤦🏻‍♂️

luciadobiasova
16. jún 2022

prosim prosim nie

lienka9
16. jún 2022

Ak ste predtym chodili,viete ako to tam prebieha,kde najst klud,dodrzat s nim nejaky rezim aby nebolo stale na hluku,lebo zevraj to nieje len o koncertoch ale je tam kopec sprievodnych zaujimavych akcii ,preco nie.kopec ludi tam zevraj je s babatkami,aj sa tak organizatori prezentuju ,ze vyrasta s nimi dalsia generacia,ludia co chodili ako teenage teraz chodia uz so svojimi rodinami..ale ja osobne som nebola ani raz a v takom pripade by som nezacinala s babatkom :D

makova333
16. jún 2022

fuu normalne mi tlak vyskocil a to ho mavam dost nizky

autor
16. jún 2022

Ja sa nechystam, ina osoba, ale tiez mi to rozum neberie tak som chcela vediet ci niesom len precitlivena 😁

elizabet173
16. jún 2022
anjelicek26
16. jún 2022

To ta napadlo ako? Vela ludi, pripitych, horuco, hlucno... male babatko si len buduje imunitu a termoregulaciu a nema tam co robit... mne stale rezonuje v hlave ten pribeh, co 4 mesacne babatko spalo s rodicmi v cechach tiez na nejakom feste a SIDS... nic nezistili, ale neverim, ze by sa to stalo, keby nespia v aute, v hice, pripity :(

zuzanaete
16. jún 2022

Nieeer. Ako ho chces chranit pred hlukom? Cely cas budr mat sluchatka? Budete dalej od diania? Ma potom vyznam tam ist? Plus dalsie veci - byva tam masovka, ludia su natlaceni. Opat mozes byt bokom, aby si sa tomu vyhla. Ma vyznam potom ist? Ak by si sa spytala, ci ist s takym babom na dovolenku k moru alebo do hor, tak to v pohode. Ale nie festival.

0silvia0
16. jún 2022

Babatka to maju veru v dnesnych casoch tazke😬

lubina
16. jún 2022

A to naco, aby ohluchlo??? Chudatko!

diewcatqoo
16. jún 2022

Ja milujem festivaly a som za to, ze sa to da uzit aj s detmi. Ale 6 tyzdnove je naozaj malicke. Neviem ako je to na Pohode (nikdy som tam nebola, mame radi iny styl), ci tam je niekde moznost prejst sa s kocikom daleko od hluku.. ak tam taka moznost je, tak takto by to asi nemuselo byt az take strasne. Ale nemyslim si, ze sa to oplati, zaplatit si za to, aby som tam polhodku trajdala s kocikom daleko od vsetkych... No byt tam se vsim vsudy cely den alebo viac dni, tak aby som si nieco uzila aj ja, tak to si neviem vobec predstavit.
Inak este, ja som bola 6 tyzdnov po porode rada, ze som rada. Miesto, kde je viac ludi pokope, by som si asi neuzila. Ale kazdy sme iny...

elizabet173
16. jún 2022

@0silvia0 ked rodicia davaju do popredia to, co vyhovuje im, bez ohladu na dieta, veru to maju tazke. Dospeli nie su schopni vzdat sa niecoho na par mesiacoc, smutne

karhu
16. jún 2022

..ze rodicia maju zaujimave(chore) priority🙈

k16k18
16. jún 2022

Ja nepochopím načo majú ľudia dieťa keď sa nevedia vzdať svojich záujmov na nejaký čas.....mater asi tiež nebude celkom v poriadku keď jej môže napadnúť takýto nezmysel ...

gabika128
16. jún 2022

Pohoda je aj o inom ako len hlučné koncerty. Sú tam rôzne programy, diskusie, alternatívne štýly....🤷‍♀️

k16k18
16. jún 2022

@gabika128 a určite je takýto program vhodný pre bábätko.....hádam vydržia jeden rok bez pohody a potom nech ho svacnu babke a nech sa idú dobre rodicia zabaviť ....

pukina
16. jún 2022

Na taketo klasicke hudobne festivaly nepatri ziadne dieta minimalne do 10 rokov, nie to este cerstve babatko. Ja nechapem ani ludi, co si na koncerty beru psov, o detoch nehovoriac.

7lenka11
16. jún 2022

isto nie, kolegyňa porodila koncom apríla a doteraz si k bábätku nikoho nepustila.. lekári jej odporúčali počas šestonedelia byť doma a obmedziť návštevy kvôli budovaniu imunity.. nechápem, na čo je dobré trepať sa s bábätkom na masové podujatie, kde je hluk, špina, možno bude zlé počasie..

sissy27
16. jún 2022

ja len že 6 týždňov po pôrode som mala problém pozrieť si film v telke a nie ešte nad festivalom rozmýšľať 😀 najviac na svete som túžila po aspoň 6 hodinách nepretržitého spánku 😀 No ale tak ak dobre počítam, dieťa je na svete, takže mamička už isto má všetko zmáknuté ľavou zadnou, režim ako švajčiarske hodinky, cíti sa skvelo, plná energie, nie je čas strácať čas, ktovie, kedy sa dostane na ďalší festival a krpec bude mať skvelý zážitok, o ktorom bude donekonečna rozprávať svojim vnúčatám 😀 😀 😀
Ak by som ja osobne tak veľmi túžila ísť na festival (alebo akúkoľvek inú akciu) už 6 týždňov po pôrode, tak nechám dieťa babke a idem si to užiť. Bábo by som tam fakt neťahala.

makova333
16. jún 2022

@gabika128 jasne, 6 tyzdnovy si rad podebati s niekym npr. o alternativnych hudobnych styloch alebo ho mozno zaujme nejaky iny sprievodny program. Nech by bola pohoda ten naj festival na svete, 6 tyzdnove dieta tam nema co hladat pre xy dovodov.

jaskolka
16. jún 2022

Na taky festival by som sa netrepala ani s dvojročným, nie to s takmer novorodencom. Fakt už sa preháňa ten trend, že, "dieťa nemení život a môžem robiť čo predtým"

gabika128
16. jún 2022

@makova333 mne je úplne u riťky kde sa nachádza cudzie 6 týždňové dieťa 😂😂😂😂

julish
16. jún 2022

Úplne v pohode, keď to rodičom pomôže, babo bude spinkať, nosiť sa v šatke, ešte nevníma, takze určite lepšie ako s rocnym

marcellka32
16. jún 2022

6 týždňov po pôrode som bola rada, že som rada a vyšla pred barak na prechádzku s kočíkom....ale často vídame malé bábätká v nákupnom centre (priamo z pôrodnice tam tuším bola), klíma na plné pecky išla......v horských nosičoch v Tatrách 🤦🏻‍♀️, a podobne

julish
16. jún 2022

@marcellka32 horský vzduch a vzduch pri Trenčíne je niečo celkom iné ako nákupné centrum...

vero96
16. jún 2022

my sme napríklad leteli s ani nie 4 mesačným cez "pol sveta" s dvoma prestupmi na dovolenku a toľko hejtu čo sme si vyslúžili..... bola to jedna z našich naj dovoleniek. takže nesúďme iných, nech každý robí ako chce 🙂

svetlonos
16. jún 2022

Naco mala taka zenska dieta ? Nie si precitlivela, mater je vadna. Aka bude dalsia tema?
Bola som so 6-tyzdnovym babetkom cely den vo velkom hluku blizko reproduktorov, moze mat z toho poskodeny sluch ?
Ty s tym uz asi nic nenarobis, staraj sa sama o seba a svoje deti. Hold, komu neni vzhuru dano…