Festival Pohoda a jedlo

10. júl 2024

Ahojte chcem sa spytat ak niekto chodi na festival Pohoda co si beriete jest ? Ano su tam moznosti stravovania, ale je aj moznost si priniest vlastne.. tak ak mate nejake rady tipy vdaka

blondinka95
10. júl 2024

Rožky a pasteka a rajčiny :D nejaký kúsok domáceho koláča ako bábovka..

monillia
10. júl 2024

Možností stravovania je tam až až, len aby si mala plnú peňaženku. Jedlo som zo sebou nikdy nebrala.

michaela329
10. júl 2024

Tak ako na čunder 😃 Ak idete do stanu, tak trvanlivé veci a prenosnú chladničku aspoň, keď už nebude chladiť, aspoň izoluje. Strava tam bola síce pestrá, no drahšia - ako obvykle na takých akciách.

nicicka
10. júl 2024

Och tiež tam budem trpieť. Ja celkovo fast foody nemusím. Ale hádam sa nájde aj niečo zdravšie. Zdravé trvanlivé ma nenapadá veru asi nič. Možno by som si instatne kaše vzala. Možno niekde zoženiem horúcu vodu

livuska124
10. júl 2024

Na Pohode sa nemusíš báť, že si nevyberieš z ponuky jedál - je tam všetko, od stánkov s klasikou ako cigánska pečienka, langoše, burgre, či syr s hranolkami, cez indickú kuchyňu, až po vegan stánky, či "šalátové" a "ovocné bary." Samozrejme, peňaženku musíš mať naplnenú poriadne 😀
@nicicka

Autorka - My sme sa zvykli prejsť ráno pre jedlo do Kauflandu , kúpili sme si pečivo, alebo bagety, či niečo podobné, trvanlivejšie.

nicicka
10. júl 2024

@livuska124 Hej asi to bude pestrá ponuka. Naposledy som bola pred 13 rokmi a vtedy ten výber ešte nebol taký. Peňaženka zaplače. 😁

livuska124
10. júl 2024

@nicicka ja som bola naposledy tiež dobrých "pár" rokov dozadu a už vtedy tam bol ozaj bohatý výber, že aj vegan by sa v pohode prestravoval. Len tá peňaženka .... 😀

nicicka
10. júl 2024

@livuska124 Tak vtedy som bola ešte mladá štíhla a bolo mi jedno co do seba hodím tak som asi preto neregistrovala veganske 🤣

muchotrafka298
10. júl 2024

Posledne roky ja tam fakt velky vyber jedal, aj pre veganov, vegetarianov, nielen nejake bagety alebo mastne prepalene veci z grilu. Ako uz pisali dievcata vyssie, kupis tam vsetko, ale je to tam drahe.

lauriik
10. júl 2024

Neviem v akom stave to jedlo bude ked ho budes skladovat v stane/aute, ktore ma 50 stupnov. Radsej si tam kup nieco. Je tam toho kopec na vyber, fakt pre kazdeho.

kikushaa
10. júl 2024

Max si ber nieco na ranajky (rozky, kaiserky, zeleninu, jablcka, nieco sladke/slane na vyzob a pastety, no tie v tom teple tiez vela nevydrzia) ja som bravala aj detske presnidavky v skle, pasovala som to dnu v spacaku 😃 teraz ked balim dvoch do jedneho batohu sa uz nemozem rozsupnut tak ako za slobodna. Je tam aj pekaren kde vies kupit ci uz rozky alebo sladke satôcky plnene, kolaciky atd. Je tam mrte vsetkeho aj stanok ovocie/zelenina tam byva, len teda no ani penazenka bude plakat. Minuly rok bryzdzove halusky 12€ napr 🥹

sisska96
10. júl 2024

rohlik. chlieb, pastéta, paprika, konzervy, hotové trvanlivé pečivo

marienka1989
12. júl 2024

... a keď dôjdu zásoby, ešte vždy je tu treska čapovaná rovno do rožka 😀😀😀