Farbenie vlasov na fialovo (lavender)

4. júl 2022

Prosím vás, je tu nejaká kaderníčka alebo žena, ktorá si fabrila vlasy na svetlo fialovo? (Pridám fotku)
Ako dlho by trvalo farbenie z tmavšej hnedej?
Ako dlho vydrží taká farba na hlave? (Samozrejme by som išla ku kaderníčke)
Ďakujem 😇😇

autor
4. júl 2022
tncka
4. júl 2022

Ok,tieto su krasne,ale ja tam vid hnedu s nejakym minimalnym odleskom co na tomto je lavender?😁🙈

bajka16
4. júl 2022

Ono tieto neprirodzene farby ako fialová, červená atď. Nevydržia dlho, lebo tie pigmenty sú získavane inak ako tie prirodzené, rýchlo sa vyzmyvaju. Ja som mala červené, keď sa to vyzmyva, veľmi pekné to teda nie je. S takouto farbou rátaj s častou návštevou kadernícky. Ale inak je to pekné.

bajka16
4. júl 2022

Ale toto nie je fialová. Toto mi príde skôr ako mahagón. To je tiež krásne.

autor
4. júl 2022

@tncka nevedela som, ako to nazvať, dúfala som, že aspoň v jednej som sa trafila, ale asi nie 🤣🤣 našlo mi to pod purple

autor
4. júl 2022

@bajka16 čiže je to dosť nákladné na starostlivosť? 🙈

autor
4. júl 2022

@bajka16 teraz pozerám, že by to ešte mohlo patriť pod deep rosé gold😂

bajka16
4. júl 2022

Veru je treba to dofarbit. A ešte k tomuto, čo máš na fotke, tak takú farbu si doma nenamiesas ani zo štyroch. Takže určite kaderníčka.

bajka16
4. júl 2022

Ono je to hore iné ako dole, takže to by ti vedela povedať len profi kaderníčka tejto doby, čo to je za farbu 😀

paulinadreamy
4. júl 2022

Ja mám fialové vlasy už asi 5 rokov. Milujem ich, no posledné mesiace rozmýšľam, či sa nevrátim k pôvodnej farbe. Farbiť sa každé 3-4 týždne nieje výhra. Toto nieje napr ako blond, že ti stačí zafarbiť len korienky. Tu treba celú dĺžku. Pravidelne. Mega záťaž na vlasy a peňaženku

autor
5. júl 2022

@paulinadreamy ďakujem za informáciu teda 😃

autor
5. júl 2022

@bajka16 tak možno jedného dňa si ich nafarbím aspoň na prázdniny 😹

simonahra
5. júl 2022

@paulinadreamy hmmm ved to ma akurat napadlo, ze to musi byt aj ceko narocne na udrziavanie. ako takto na obrazku sa mi to velmi paci, ale neviem si predstavit, ze by som taku farbu mala mat na hlave

simca06022011
5. júl 2022

je to krasna farba, podla mna skor strawberry brown, bezne podobnu som mala ked som blond vlasy davala sebe farbit na hnedu :D primiesava mi tam totiz kadernicka ine odtiene aby som to nemala zelene. Neodporucam velmi na leto, vytaha to slnko hned.

paulinadreamy
5. júl 2022

@simonahra veru ano. Hlavne teraz v lete, kedy aj slnko robí svoju úlohu a farba je rýchlejšie vyblednutá. Farbila som sa 3 týždne späť a momentálne to mám v pláne budúci týždeň znova. Je to síce robota na hodinku, no vlasy určite trpia. Preto oleje,masky,atď, a to je tiež zaujímavé, cez víkend som minula 30€ len na kozmetiku na vlasy.

janne318
5. júl 2022

Áno, môžem potvrdiť. Dcéra si farbí každý rok na prázdniny nejakú bláznivú farbu (už mala modrú, ružovú, fialovú, červenú). Červená vydržala najdlhšie. Modrá najkratšie. Fialová ani nie do konca prázdnin. Z hnedej jej to kaderníčka stiahla odfarbovačom na blond, tuším na dvakrát, a až tak jej dala tú fialovú. Keby si ju stále udržiavala a dofarbovala, tak ano. Ale jednorazové nafarbenie je nič. To naozaj vydrží len veľmi krátko.

sofi133
Autor odpoveď zmazal
Zobraz