Farba na vlasy

lili2207
30. júl 2013

Ahojte potrebovala by som kočky od vás poradiť má niekto skúsenosť s farbami Loreal či sú kvalitné a nevysušujú a tak dalej....ak by sa dalo tak konkrétne Loreal preference mango na akú farbu chytá na ryšavo ja mám momentálne červené vlasy veľmi ma to láka len neviem akoby ma to chytilo ☹ totiž mala som od kaderníčky ohnivú červenú ale strááášne púšťala, potom som si doma dávala palettku a naposledy som skúsila joannu ale žiaľ nie som spokojná farba sa mi nepáči zostala taká škaredá červená a aj dosť vysušuje 😢 díky moc za rady 😉

lusia222
30. júl 2013

@lili2207 ahoj,ja osobne som neni velmi spokojna s Loreal farbami.Bud pouzivam Palette alebo sa mi velmi osvedcili farby ale aj ina vlasova kozmetika z kallosu 🙂

lili2207
autor
30. júl 2013

ahoj Lussia prosím mohla by si mi podrobnejšie napísať prečo nie si spokojná?no práveže mne palettka dosť vysušovala vlasy a chytala na tmavo ☹ díky 🙂

zuzanale
30. júl 2013

@lili2207 ja som celkovo s vlasovou kozmetikou od lorealu spokojná či šampony alebo tužidlá a laky na vlasy farbu používam sublime-mousse síce sa časom vymyje ale tak nejak pekne a bez zafarbených uterákov aj vlasy mávam po nej fajn také lepšie ... neosvedčila sa mi wela tiež penová názov si nepamätám moju nemali a skúsila som no teda nikdy viac odtieň vonkoncom nesadol a to sa mi nestalo ani u jednej farby žeby bol taký velký rozdiel zo stredne hnedej uvedenej na krabici je dodnes čierne bobo ktoré inou farbou prekryť nejde vlasy ako drôty a jediná vec pozitívna ak by to bol správny odtieň že sa nevymyla a aj po 4 mes rovnako čierna 😝 😠 ale tak 1000 vlasov a každému sadne inak kým farbu nevyskúšaš na sebe nevieš tiež mi trvalo kým som našla takú s ktorou som spokojná....

lili2207
autor
31. júl 2013

Zuzka no toho sa aj ja obávam,že kúpim bledú a budem mať ešte tmavšie viem,že Loreal majú dobrú vlasovú kozmetiku len tej farby sa trochu bojím aby som zas nemala nejakú špeciálnu odrodu na hlave 😀 teraz som videla ,že aj v drogérii majú akcie na ňu tak ešte porozmýšlam 😉

zuzanale
31. júl 2013

@lili2207 tak to už len sa odhodlať vyskúšať 😅 a špeciálnu odrodu som mala ja lebo ta moja čiernota ťahala na slnku do zelena 😅 😝 ešte že aspoň to my potom schovala lorealka 😎

lili2207
autor
31. júl 2013

fíha tak to potom kúpaliská museli byť ako pre vodného živočícha zadara 😀 uvidím nechám to ešte vychladnúť a asi skočím k mojej kaderníčke aj ked sa mi moc nechce v takomto teple a ešte tam aj sedieť 2 hodiny 😅 a ešte kým sa dostanem domov no koneeeeeeec 😀 😝 😝

lili2207
autor
6. aug 2013

tak vlasy mám zafarbené Loreal preference mango a síce nie je výsledná farba ako na krabičke čo som ani nečakala,že bude som maximálne spokojná 😀 vlasy mám hebké, krásne lesklé,voňavé a aj farba je veľmi pekná je taká ryšavočervená určite pri nej ostanem a po čase budem ryšuľa 🙂 😉 🙂 bola som sa dať aj ostrihať tiež mi ju odporúčala kaderníčka a aj mi poradila kúpiť si vlasový krém zo 101 drogérie,že je úplne super na poškodené vlasy a stojí smiešne 1 euro 🙂 dúfam,že som niekomu pomohla sa odhodlať vyskúšať túto farbu ja ju vrelo odporúčam 😉 😉 🙂 😉 😉

livi
23. aug 2013

@lili2207 prosím napíš názov tej masky, ďakujem

lucka1222
23. aug 2013

@lili2207 Ja už dlho používam Loreal preference mango a bola to jediná farba, ktorá mi z mojich pôvodných tmavohnedých dokázala na prvýkrát vlasy pekne zosvetliť na ryšavo. Odvtedy ju používam a všetci mi ju veľmi chvália 🙂 Už sa ma toľko ľudí pýtalo, akú to mám farbu, že je super 🙂 Pravda je, že aj ona sa čiastočne vymýva, ale ja si umývam vlasy veľmi často, ale aj tak zostáva pekná... Určite odporúčam.

lili2207
autor
23. aug 2013

Ahoj Livi je to vlasový krém regenerační taká zelená 100 ml tuba od Valei 😉

lili2207
autor
23. aug 2013

@lucka1222 no ja prvýkrát a som veľmi spokojná jasnéí,že to mám tmavšie ale ono sa to ešte poddá 😀 😀

1beatka1
7. mar 2014

ahoj. potrebujem pomoct neviem nikde zohnat farbu na vlasy PALETTE GK5 oslnivy hnedy? viete mi niekto pomoct? dakujem.

erika272
25. aug 2016

Nemate niektora skusenost s farbou na vlasy joanna naturia ? a kde ich predavaju ?

sandi31
1. júl 2017

Ahoj. Nema prosim niekto skusenost s farbou na vlasy LIVE color XXL? Dakujem