Farba auta Volkswagen Touran

palesandra
19. júl 2016

Baby .robim anketu ktora farba auta sa vam najviac paci...resp odporucite.chceme kupit a riesime farbu..pozrite obrazky a reagujte..dik

palesandra
autor
19. júl 2016
hettinka
19. júl 2016

My máme čierne a veru už by som tmavu farbu nechcela. Je to nonstop špinavé. Tak my by sme riešili skôr niečo strieborné alebo tak...

palesandra
autor
19. júl 2016

Neviem ci da mi zobraxuju vsetky farby ale je ich 8...mozte napisat podla poradia napriklad paci sa mi prve

palesandra
autor
19. júl 2016

5

palesandra
autor
19. júl 2016

6

palesandra
autor
19. júl 2016

7

palesandra
autor
19. júl 2016

8

palesandra
autor
19. júl 2016

Jedne fotky su velke jedne male tak dufam ze da pochopime..😁 lepsie farby pozriete kliknutim na tuto stranku http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/nws_sk/IC... momentalne sme vybrali seda indium ..
Napiste aj skusenosti z praxe..tesim na odpovede

sissy27
19. júl 2016

@palesandra ako vážne si ľudia nevedia vybrať sami farbu na auto, ktoré budú používať? 😕
netypická farba odrádza zlodejov... červená je najlepšie viditeľná na cestách, strieborná je najmenej viditeľná napr. v hmle, za dažďa, v ostrom slnku... na tmavej vidno každý škrabanec, smietku... veľa farieb je príplatkových, možno aj to u vás zaváži...
ja by som z ponúkaných brala oranžovú habanero, béžovú titanium metalízu, bielu onyx perleť, modrú carribean, hnedú nutshell metalízu ... v tomto poradí 😀

sisaka
19. júl 2016

@palesandra to sa vazne chces riadit pri vybere farby nazorom druhych?
Este ste nemali nikdy auto? Ja sa prave chystam tiez kupit auto, takze za mna - ziadne tmave farby na exterior - narocne na udrzbu, jedine ze by ste boli fanatici do umyvania a lestenia. Osobne sa mi nepacia ziadne divoke farby, ale to uz zalezi aj od osobneho vkusu. Interier rozhodne koza na sedackach, najlepsie tmava, neodporucam ciernu a bielu, zvysok inetrieru tmava az cierna- nevidno tak spinu.

@sissy27 auta maju mat zasvietene predne svetla, v nepriaznivom pocasi vsetky, na farbe nezalezi svetlo vidno najlepsie.

sissy27
19. júl 2016

@sisaka majú mať... Ale často nemajú... V Rakúsku špeciálne 🙂 a toto sú len nejaké všeobecné štatistiky poisťovní 🙂 niečo ako "ľudia narodení v znamení váh majú najčastejšie zlomenú pravú ruku"...

sisaka
19. júl 2016

@sissy27 ja som so myslela ze zapinanie prednym has svetiel pri nastartovani je automaticke. Vzdy sa najdu blbci, ktorych nenapadne, ze je dobre nielen vidiet, ale aj byt videny.

palesandra
autor
19. júl 2016

Presne som chcela aj rady ohladom farieb.nikdy ma nexaujimala prakticka stranka farby auta...jedno je co chcem.ine co je dobre...

tyelde
19. júl 2016

mne sa páči najviac biela na všetkých autách, ale najpraktickejšie bývajú tak tie béžové, pieskové alebo hnedasté, ex mal béžové a teda že si špinu ani nevidela, akurát keď bolo čerstvo umyté tak si zrazu videla rozdiel, ale špinavé nevyzeralo fakt nikdy 🙂

stary_ujco
19. júl 2016

Tmavú farbu nikdy. Špina, skrabance, horúčava. Môžte kydat, že biela a strieborná sú obycajne a nevidno ich v hmle. Ale sú praktické. A čiernu nevidno zas potme... Interiér uz nikdy nechcem čierny. Všetok prach na tom vidno plus sa to rozpali na slnku. Kožené sedačky sú možno efektne, ale nutná údržba, lepí sa to na zadok. Jedine ak by boli ventilovane, čo stojí majland.
A ešte k farbe: exotické farby možno nelakaju zlodejov. No nelakaju ani budúceho kupca jazdenky. Von oknom vyhodené peniaze.

hettinka
19. júl 2016

mne sa úplne najviac páči tá béžová metalíza

My máme momentálne čierne auto, ale nevyberali sme si farbu, keďže sme brali skladové vozidlo v akcii a ušetrili sme pekné peniaze, takže sme do toho šli. Interiér máme ale hnedo-béžový, čo je trošku atypické, ale celkom pekné. A sedačky máme kožené po bokoch a stredom látka. Pôvodne som chcela takú zlatú metalízu, lenže kým sme sa rozhodli, už bola predaná...

Ja mám červené autíčko, tiež som si nevyberala farbu, stálo také na predajni ... ale pri maličkom aute je tá červená celkom výhoda.

Vlastne ked tak rozmýšľam, my sme si ešte nikdy nevyberali farbu, skôr motor a výbavu sme riešili a cenu, keďže sme brali vždy predvádzacie vozidlo, alebo skladové zásoby v akcii.

nicolle21
19. júl 2016

Mame strieborny touran a menila by som jedine za sedu farbu, nepaci sa mi na tourane ziadna kriklava farba, pristanu mu jednoduche, streborna, cierna, seda, max tmava modra..

fino
15. feb 2021

Lamborghini zelená alebo jaguár zelená

stary_ujco
15. feb 2021

@fino blahoželám, si v top10 neskorých príspevkov. V tomto pripade takmer 5 rokov po funuse.

fino
15. feb 2021

@stary_ujco stále aktuálna téma...