Falošná kamarátka

bazarik2021_
11. júl 2022

Stalo sa vám že vám vaša najlepšia kamarátka niečo povedala a neskôr tvrdila ze to nepovedala
A ide vám vybrať oči ze to nepovedala ale povedala to a ešte sa hnevá za pravdu?
Ako ste to riešili?
Jej mama sa jej ešte zastava a robia zo mňa debila
Ale ona to povedala
Nemám proste slov ako sa snaží všemožne vykrutit
Prosím o radu co robiť

bajka16
11. júl 2022

No už nebola kamarátka. Koniec. Nič. Ziadna komunikácia. Skoncila do zabudnutia.

viestta
11. júl 2022

Kašli na nich a posun sa dalej

diaszoky
11. júl 2022
merlinja
11. júl 2022

zabudni na to, nepripomínaj to už. a do budúcnosti vieš, že ju máš brať s rezervou a nepreberať, nehovoriť jej všetko. presunúť z "najlepšia kamarátka" do "kamarátka"

lindous
11. júl 2022

Ťažko povedať, keď poznáme príbeh iba z jednej strany ... možno je naozaj presvedčená, že to nepovedala alebo došlo k nejakému nepochopeniu, každá ste to mysleli inak a ona teraz tiež nechápe ako ju môžeš presvedčiať, že to povedala ...ale teda ak si si istá, že to takto nebolo a teraz ťa zámerne klame, tak v tom prípade ak ide o nejakú malichernosť a nič sa nestalo, len potrebuješ mať svoju pravdu, tak by som bola opatrnejšia a brala jej reči s rezervou, no a ak to je niečo seriózne, tak by som si asi držala odstup úplne

beata_k
11. júl 2022

@bazarik2021_ A si si 100% ista? Pamat moze byt klamliva. Netvrdim, ze nemas pravdu len upozornijem, ze veci sa mozu mat inak.

sardinka32
11. júl 2022

Neurobis s tym nic (zazila som to viackrat v rodine) a mama sa zastane dcery. Neviem o co sa jednalo, ale mozno ste sa len dobre nepochopili. Kazdy ma selektivnu pamat.

bazarik2021_
autor
11. júl 2022

@merlinja práve dnes sa to stalo

bazarik2021_
autor
11. júl 2022

@lindous no prišla som ku nej domov a hovorím jej ze syn je zlý a ze moja mama (jeho starká len po ňom kričí a ze ho nechá robiť zle a podobne) a ona mi povedala ze včera moja mama bola s mojim synom vonku (ma 2 roky) a ze moja mama sedela a nechala malého robiť zle ze skoro spadol atď a dnes som sa pohádala s mojou mamou kvôli synovi a povedala jej to čo povedala kamoška a moja mama šla za ňou ze prečo take veci hovorí a potom kamoška došla za mnou ze ona to nepovedala a normálne mi šla oči vybrať a jej hovorím ze mi to povedala keď som ku nej prišla a ze prečo teraz klame a sa nahnevala ze vraj mi jebe 🤷‍♀️🤷‍♀️ taky prístup

bazarik2021_
autor
11. júl 2022

@beata_k no žeby som si nepamätala co mi povedala o druhej poobede a zabudla po pár hodinách? Keď som si istá na 1000%

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
11. júl 2022

Keby si nekritizovala mamu u kamosky nemusel byt problem.. “ povedala ze skoro spadol.” Cize maly vobec nespadol niekomu sa mohlo zdat ze sa nieco stalo no vlastne sa nestalo. Naco zatahujes kamosku do svojich problemov s mamou ? 2r dieta nevie byt zle. Len skusa veci ktore mozu byt nebezpecne. Ak mas pocit ze mama nanho nedava dost pozor.. od toho si tu ty jeho matka nanho davat pozor. Nehladaj chyby len v druhych.

bazarik2021_
autor
11. júl 2022

@miadi ale teraz nejde o dieťa ale o kamošku 🤣

miadi
11. júl 2022

Tak Mozno si to aj cele vymyslela.. ked teraz tvrdi ze to nepovedala.. Alebo si to ani nepamata ze to povedala., cele je to divne. Take zabomysie spory . Urcite babka nechce aby vnuca spadlo.. ty sa na nu aj na dieta stazujes kamoske ona ti pritaka a este prida ze videla hento tamto .. ty ides za mamou povies jej o tom ona uteka za kamoskou.. . A este ti vynada. Mne to pride cele divne Tato story. Tak Bud sa udobrite alebo nebudete kamosky.

bazarik2021_
autor
11. júl 2022

@miadi nie nie ja som sa s mamou Hadala za niečo iné a potom mi vyletelo toto z úst nebolo to úmyselne