Fake LV kabelka z bazáru - kvalita

19. dec 2022

Máte niekto fakeovu LV kabelku z bazaru? Sú kvalitné? Myslím lepšie napodobeniny kožené... Aké máte s nimi skúsenosti?

melanta
19. dec 2022

Nie, fake LV kabelka nie je z rovnakej kože ani rovnakej kvality ako originál. Inak možno nevieš, ale nie je hanba nemať originál LV kabelku a hlavne, ak na to človek nemá príjem. Ale je totálne trápne nosiť fake.

bluemoon24
19. dec 2022

Co znamena “napodobenina z bazaru”? Vim, ze nektere bazary nabizeji kopie, kde fakt nepoznas rozdil, vetsinou maji oznaceni 1:1, a cenove se vetsinou dostanou na polovinu ceny prave kabelky. A pak jsou napodobeniny za 50-100€, ktere vypadaji otresne.

Jinak naprosto souhlasim s tim, co napsala @melanta. Nejhorsi je, kdyz pred tebou v obchode stoji nekdo s kabelkou, ktera stoji (original) kolem 3000€, ale nadava tam, ze jsou vajicka drahe a nemuze si je koupit.

danica2711
19. dec 2022

prečo musíš mať "značku", na ktorú nemáš? Všetky napodobeniny sú trápne. Pritom je na trhu kopa výrobkov, ktoré nenesú slávnu značku, ale sú pekné, kvalitné a cenovo dostupné

nika_val
19. dec 2022

Radšej si kúp kvalitnú kožennú kabelku ktorá ti vydrží ako nejaku napodobeninu..
Tento obrazok je super výstižný aj v tomto prípade

kiki68
19. dec 2022

Ja som mala peknu LV fake ako darcek od kamosky. Fakt vydareny kus, nemala som problem ju nosit a vela ludi myslelo, ze je prava. Kupila ju kdesi vo Viedni u Vietnamcov. Ono vacsinou fake poznas podla podsivky tej kabelky. Nie je podsita tak kvalitne ako ma byt a casto inym materialom. Cize ked vies s tymto existovat, tak kup nieco, co je pekne aj v ramci toho fake segmentu.

autor
19. dec 2022

A myslíte, že táto stránka predáva originály?
https://www.mkmbb.com/louis-vuitton/louis-vuitt...

autor
19. dec 2022

Zapáčili sa mi teraz úplne lacné kabelky zn. DeeZee, objednala som si 3 ks. Nemám problém si kúpiť aj drahšiu kabelku, kupovala som si vždy kabelky okolo 150e, výnimočne viac, ale zistila som, že nerada nosím jednu dlhšie, pre mňa už 3 mesiace je dlho, a z toho dôvodu je pre mňa aj kožená zbytočná. Viem si predstaviť nosit jednu aj viac rokov, ale to by musela byť fakt pravá LV.

luccija
19. dec 2022

Nekupuj si fake nie je nič horšie ako mať napodobneninu

bluemoon24
19. dec 2022

Mi ta stranka ani nejde nacist 🙈😅

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. dec 2022

@jabadabadu Píšu tam, že ide o outlet, ale originál, tak neviem, ale aj tak ta cena je podozrivo nízka.

bluemoon24
19. dec 2022

Spis to vypada na scam. Posles penize a uz je nikdy neuvidis. Nemuzu najit zadne recenze.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluemoon24
19. dec 2022

@jabadabadu no jeste si to muze nechat koupit personal shopperkou, myslim ze LV nezasila na Slovensko.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikamacakova
19. dec 2022

Máš aj ostatné oblečenie kvalitné? Alebo si k tej kabelke dáš okopané čižmy od číňana? Pôjdeš s ňou MHD, alebo vystúpiš z drahého auta? Ľudia, ktorý riešia značky si ťa vyobzerajú od hlavy po päty a budeš tak maximálne na smiech. Nechápem toto kupovanie fejkov. Keď na to raz nemám tak si kúpim "normálnu" kabelku a to nehovorím, že nemá byť kvalitná...

soldi
19. dec 2022

@dominikamacakova Ja mam LV original kabelku, uplne novu a presne z tohto dovodu ju nenosim 🙈 byvam v malom meste, vecne sa taham so styrmi detmi, oblecena cisto prakticky a je mi uplne neprirodzene si k tomu zobrat vuittonku. Takze sedi uz par rokov v skrini a caka na svoje momenty slavy 😀 hadam sa docka 🙈🤣

soldi
19. dec 2022

Urcite stoji za to si nasetrit na original LV nez vyvalit polovicnu cenu za fake

autor
20. dec 2022

@dominikamacakova tak to sú už predsudky ľudí, neviem prečo by som si nemohla našetriť a kúpiť originál LV, tešiť sa z nej a dat si k nej lacné kúsky. Keď pozriem Veroniku in, k tým svojim lacnym handram čo šije, si kľudne da LV 😂

melanta
20. dec 2022

Ja si zase myslím, že kabelky sa kupujú tak, že si ju dokážem kúpiť z jednej výplaty bez toho, aby som ten mesiac cítila výrazný pokles peňazí. A preto nevidím význam v tom, kupovať si kabelku za 3 a viac tisíc, keď na ňu musím sporiť. A nevidím význam kupovať si kabelku za niekoľko tisíc, ak nebudem potom takú kabelku nosiť k bežnému outfitu.

dominikamacakova
20. dec 2022

@autor našetriť a kúpiť originál je niečo iné ako kúpiť fejk. Aj keď, neviem prečo by som mala šetriť na kabelku, mne to nedáva zmysel.... Radšej by som kúpila z bazara

janewithane
20. dec 2022

Tak hlavne vacsina lv kabeliek je original z nafarbeneho lakovaneho platna a koze ma minimum...

melanta
20. dec 2022

@janewithane ja ich mám niekoľko a všetky sú celokožené. Tie najlacnejšie a najviac fejkované sú možno umelé.

robodracica
20. dec 2022

@melanta z kože majú tak akurát uchá…

melanta
20. dec 2022

@robodracica koľko kožených kabeliek LV máš? Ja niekoľko a všetky sú celokožené. Ak si kúpiš nie z kože, tak žiaľ. Poslednú kupovanú mám túto ale netrápi ma, že netušíš, že je celokožená. https://eu.louisvuitton.com/eng-e1/products/ste...

stanzi
20. dec 2022

@robodracica Aj moja LV je celokozena 🙂 Melanta dobre pise, LV ma celokozenych kabeliek dost, len tu na Slovensku mam pocit, ze zeny ficia na canvase…lebo z nich je viac zrejme ze je to LV 🙂
@melanta Krasna 👍

stanulienkat
20. dec 2022

Ak mas rada pekne kabelky, skus Dajana Rodrigez. Ma nadherne kabelky. Myslim, ze ani LV sa na ne nechyta.

autor
20. dec 2022

@stanulienkat tak podľa mňa Dajana je úplne iný štýl kabelky 😀 ale registrujem ju tiež.

kiki68
20. dec 2022

Ked to mas iba tak, ze to nosis sem tam, tak si kup pekny fake niekde v zahranici. Pretoze sa to neoplati, ked za mesiac uvidis napr nieco ine a kupis si zase to. Skus mrknut na ine znacky Zalando Lounge, maju tam pekne Versace, Moschino, Kors za velmi dobre dumping prices. A tie su originaly. Akoze my tam bezne s kolegynami nakupime nejake kusky. Som ako Ty, taky zberatel toho, co sa mi zrovna paci.

stanulienkat
20. dec 2022

Neviem, či si z Bratislavy, ale otvorili tu pred pár mesiacmi kabelkareň Bagger, sú tam naozaj veľmi pekné kabelky, možno aj tým štýlom, ktorý by sa tebe páčil.