Fake kabelka z bazáru mk

sima017
1. dec 2018

Poradí mi niekto ? Patrím k novym použivateľom MK. Stala sa mi taká vec. Kúpila som z tade kabelku GUESS, pricom mi pani povedala ze je original. Samozrejme prišla a original nie je. Snažila som sa s ňou kontaktovať a dohodnúť ale zmazala si účet. Vie mi niekto poradiť či je možne aby mi MK podal informacie, tel. cislo na ňu (mala overeny telefon ale čo z toho keď ja ho nevidim) .Ďakujem za každú radu

enike03
1. dec 2018

@sima017 Ako je hore tu na MK? Skusim ju najst. Možno ja by som videla tel.číslo

lenka0033
1. dec 2018

@sima017 negatívne hodnotenie a nahlásiť problémový obchod, je tu na to formulár. Ja by som jej napísala aj poštou. Pokiaľ bola lacná, nepíšeš cena, ktoru si zaplatila. Ja osobne by som nič GUESS na MK nekupovala

sima017
autor
1. dec 2018

@enike03 ..tamih4

sima017
autor
1. dec 2018

@lenka0033 ...nemam na nu ani mail...komunikovali sme cez MK...a uz zrusila profil ..nedá sa ju kontaktovať

lenka0033
1. dec 2018

@sima017 postou pisomne, list. Ja by som poslala aj doporučene az mam doklad

evalin88
1. dec 2018

Fakt by ma zaujimalo kolko si za nu dala.. ked som bola na dovolenke v španielsku take napodobeniny predavali černoši priamo na plaži..rozlozene na plachtach. aj ine značky Luis Viton,Adidas, Puma.. Michael Kors.. ani neviem ako sa to pise...mali toho kvanata.. ked dosli policajti za 2 m8nuty vsetko zbalili a utekali aj 20-ti naraz. Najprv sme mysleli ze su to chudaci migranti, kym nezacali rozkladat tovar

sima017
autor
1. dec 2018

@evalin88 ...45 eur...bola pouzivana ..tak cena mi sedela ...na fotke vyzeralo vsetko ok..az ked prisla a vsimla som si presivanie..zistila som ze prava nie je ...kaslem uz na tie peniaze...len ma mrzi ze sa take deje a podla mojho nazoru sa neda nic robit...v dnesnej dobe s tymi osobnymi udajmi uz tak prehanaju, ze to vyzera tak ze stat chrani zlodejov. Nedostanem sa k telefonnemu cislu...a ani podla cisla uctu mi nikto nepovie majitela

sima017
autor
1. dec 2018

@lenka0033 ..otazne je ci mi dala dobru adresu

lenka0033
1. dec 2018

@sima017 no ja by som na 45 e nekaslala, to je moc

lenka0033
1. dec 2018

@sima017 sak to

evalin88
1. dec 2018

45 eur mi pride vela na to ze kašlať. Ale zasa na trestné oznámenie je to malo. Nepodviedla tu ešte niekoho ?? Možno by sa to nazbieralo. Mohla mať viacero mien.. ale čislo učtu hadam rovnake.. iba uvažujem

evalin88
1. dec 2018

Ja by som neriesila na slovensku original vobec.. aj tak je tu hromada napodobenin.. ja som pred par rokmi kupila na bazoši nove šaty tommy hilfiger a original určite neboli.. ale boli fakt pekna kvalitna kopia.. takže v peaci na ne všetci vyvalovali oči . Nikto nemusi vedieť že stali 25 eur ☺

lenka0033
1. dec 2018

@sima017 napíš sem meno a adresu co sa pise na balíku ako odosielateľ

lejka01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sima017
autor
1. dec 2018

@lejka01 Kupovala som ju mamke na Vianoce :/ Preto tak skoro...skazila mi sviatky...akože ona škaredá nie je, ale vidno tu nekvalitnú robotu..

lejka01
1. dec 2018

@sima017 skoda tych 45 e, cez mk alebo bazos by som urcite nekupovala ziadne akoze original veci....mohla si si pockat mesiac na zlavy, dolozit cca 40 e a mat novu a original.... predavajuca by ju mala zobrat spat a vratit ti prachy

sima017
autor
1. dec 2018

@lenka0033 Diana Belasová....mala aj pár hodnotení...ale všetko pozitívne...lenže od Predvajúcich...škoda, že som si to nepofotila, ozvala by som sa tým uživateľom..keď jej poslali balíček...ale nenapadlo by ma...že si zmaže všetky inzeráty a nakoniec aj profil..

sima017
autor
1. dec 2018

@evalin88 Keby to bola kvalitná napodobenina tak nepoviem ani slovo :/ ..mne na značke nezáleži pokiaľ sa mi niečo páči...moja mamka je zaťažená na GUESS...preto som si povedala, že dám tých 45 eur...ponaučenie pre mňa...

luzzia
1. dec 2018

@sima017 a o kolko drahsia by bola ta ista kabelka v obchode? to je tiez take voditko, ze ked je nieco "nove" o hodne lacnejsie tu, tak to je podozrive.. pokial nie je uvedeny realny dovod - napriklad mierne poskodena, pouzivana, atd..
a zase keby bola lacnjesia len o malo, to by som uz neriskla a uz radsej kupila realne..
akoze napriklad novu guess kabelku original, ked tu niekto sa snazil strelit za 45 eur a realne stoji 120, bolo by mi to asi podozrive.. a kebyze sa snazi naopak ju predat za 100 eur, tych 20 eur by mi nestalo za to riziko..
jedine fakt ze u predajcu, co tu ma roky roky nick, vela recenzii za celu dobu a predava viac, roznych veci, aj drahsich.. ze sa da uverit, ze naozaj to bol napriklad nevhodny dar, nepouzivany, stoji v skrini a preto ho tu predava za vyhodnu cenu..
treba fakt davat pozor, jasne, ze po vojne je kazdy general, ale snad sa z tohto precitania tu ponaucia viacere a daju si pozor do buducna.. 45 eur je uz dost penazi..

sima017
autor
1. dec 2018

@luzzia Ano súhlas. Ponaučenie do života 🙂 Kabelka bola používaná, preto bola cena 45 eur 🙂 ..Takže nie len že mám slabú napodobeninu kabelky, ktorá je nekvalitná, ale ešte aj používaná 🙂 ..Písala som sťažnosť uvidím ako to dopadne. Aj keď som zmierená , že peniaze sa mi už nevrátia, rada by som získala aspoň telefón na pani...aby som jej mohla naložiť cez telefón 🙂

ink
2. dec 2018

Ach do kelu. To je škoda. písala si do Častých otázok? https://www.modrykonik.sk/help/#cat-howto-marke...