Fake - áno či nie

sonula
25. júl 2013

Ahojte, ako ste na tom s fejkami? Kupili by ste si fejk? Videla som, ze par kuskov je ich na predaj aj tu.

nice202
25. júl 2013

nekupujem fejky, nemam rada fejky. Ved ak na tu znacku nemam, kupim si ine, lacnejsie a velakrat krajsie napr: h&m, zara, terranova, kenvelo, gap, atd. atd.

samera
25. júl 2013

ja mam ze Versace okuliare :D ale nejak nie som priaznivec fejkov

ichbinich
25. júl 2013

Nie. Naco? 😉

materina_duska
25. júl 2013

Ak fejk stojí 5€ - tak nech si, kto chce, kúpi. Ale ak niekto kupuje napríklad fejkové šály za 50€, to už dla mňa nebude v súlade so zdravým rozumom 🙂

elledriver
25. júl 2013

nie, principialne

samera
25. júl 2013

najlepsie je, ked niekto fejk predava za original 🙄

sonula
autor
25. júl 2013

tiez si myslim, ak nemam na origos, nekupim fejk. Len ma stve, ze sa tu predavaju fejky, ktore su ocividne a baba obhajuje ich vysoku cenu tym, ze to nie je cina.... ked sa clovek priamo spyta, je ticho

palinkovamaminka
25. júl 2013

Ja by som si kludne kupila LUJZ FUJTON. samozrejme za rozumnu cenu 😉

zivika
25. júl 2013

pride mi trapne hrat sa, ze na nieco mam, ked na to nemam...hanbila by som sa chodit s fejkom 🙂

lili777
25. júl 2013

baby a ako sa dá vlastne fejk rozoznať?? známy mi ukázal raz adidas tričko a ja by som fakt nevedela rozoznať, že to nie je origoš. Proste aj visačka vnútri našitá, všetko....ako to vlastne zistím?

simas21
25. júl 2013

Ja osobne fejki nemam rada... sitce nie som taka bohata aby som si dovolila original ale radsej si kupim nieco krasne z lacnejsich znaciek alebo veci bez znacki ako si kupit fejk..... aj lacne veci mozu byt krasne

sonula
autor
25. júl 2013

@lili777 fuuu kupovat fejk adidas tricka, to uz musi byt riadne chore. to fakt nie je taka palka, aby sa nemohol kupit origos.
Ale spoznas to kvalitou, logom, ako je vysite, ako je tricko zosite... pri kabelkach tiez. menej kvalitne fejky maju este aj preklepy, bvlgary ako bulgary a tak...

warholette
25. júl 2013

@sonula "bvlgary" a "bulgary" je spravne bvlgari, takze preklep su obidve mena 😀

michaelamilan
26. júl 2013

NIE NIKDY!!!!! buď nato mám alebo nemám! Je trápne keď niekto nosí fejky!

jankagun
26. júl 2013

:D dobra tema :D ja som fejky nasla aj v normalnom sportovom obchode..ked uz fejky-tak lacno.a nie pytat za fejk tricko 40eur :D

stardust
26. júl 2013

nevadi mi, ak niekto predava fejky a ludia si ich kupuju. Ale vadi mi, ak niekto klame, tak ako jedna z ebay, na ktoru sme prednedavnom podavali trestne oznamenie.

katkanova
26. júl 2013

@sonula mne je z fejkov smiesne ... najma v kombinacii ako gucci kabelka a odrane baleriny z deichmanu, pripadne prada bryle a ruzova gumicka do vlasov z ktorej trcia chlpy ... mozno clovek co original nemal fejk nerozozna, ale ten co ho ma ho spozna dost lahko ...

kaktusik007
26. júl 2013

no.. nemam rada fejky 🙂 napriek tomu som si objednala no name sluchadla z ciny, pretoze tie moje odisli... vysledok?? su navlas rovnake ako original od apple... tak teraz som v pomykove z toho... hraju podla mna rovnako, ale je pravda, ze ja nemam sluch, takze mozno je tam rozdiel... musim niekoho so sluchom najst 😀 😀 😀
@katkanova svojho casu som tak chodila po jednom meste... akurat kabelka bola LV a okuliare Versace... a naozaj som mala obute topanky z deichmanu!!!! si ma videla??? 😀 lebo ak ano, tak fejky to neboli 😝 ale priznavam, LV bola pozicana, na tu fakt nemam 😀 😀 😀

barborka30
26. júl 2013

radšej kvalitný "no name" ako šmejdový fejk 🙂

ssisska
26. júl 2013

Ja vlastnim original Kabelku Lous Vuiton a Prada,v kazdej kabelke je uz automaticky vlozena karticka s certifikatom ,ze nejde o fejk ale original,do toho to pribalia bavlnenu tasku ,aby kabelka ostala aj dlhe roky zachovala plus krabicas logom.No nie kazdy ma na to aby cestoval az do Mnichova,kde sa to v obchodnom dome Oberpollinger len tak hemzi snobmi.Dalsia vec treba vediet jazyk,slusne sa obliect a mat pripravenu mastnu hotovost.Ale aj take kreativne a bohato zdobene zaujmave kabelky od Sophie Anderson su krasne a o 3/4 lacnejsie a predsa hyria farbami a kreativitou.Aj ich sa chstam v kratkej dobe kupit.

sonula
autor
30. júl 2013

@ssisska suhlasim, original kabelky sa daju kupit aj vo viedni. Tiez mam par originalov a ten rozdiel tam je viditelny, nielen usitia, predaja, zabalenia... to vsetko samozrejme nieco stoji. Ale radsej jeden original ako plnu skrinu fejkov. Ved teraz niektore tie fejky idu od 50eur vyssie a ked uz ma clovek takuto sumu, moze si kupit normalnu, krasnu, slusnu kabelku, da sa aj znackova.

zuska_bluzka
6. feb 2014

@ssisska musím ťa trošku poopraviť, pretože k LV žiaden certifikát pravosti (ako dajme tomu u prady) nedostaneš, len faktúru. Na to aby si si kúpila drahú kabelku nepotrebuješ cestovať až do mníchova, dostatok high-end obchodov nájdeš aj vo viedni, prahe či v budapešti alebo stačí sadnúť za internet a nakúpiť. celkom rozhodne nepotrebuješ sa dobre "nahodiť" na to aby si v takýchto obchodoch nakúpila. personál sa správa (mal by sa správať) rovnako ku každému kto tam zavíta. mne sa ešte nestalo aby ma niekto odmietol obslúžiť pretože som v rifiach 😀 to je taký predsudok prameniaci snáď vo filme pretty woman 😀 a hotovosťou tiež nezvyknem platiť 😉

ssisska
6. feb 2014

@zuska_bluzka
Lenze ty nevies co som ja v Oberpollinger v Mnichove zazila ze ,pred mojimi ocami ,ked som nakupovala v obchode Louis Vuiton ,vyhodil jeden predavac jednu zenu,lebo bola oblecena ako otrhana hipisacka,ku mne sa choval slusne,lebo som sa pekne obliekla.A este jedna prihoda,bola som v tom istom obchodnom dome asi pred 1,5 mesiacom a chcela si kupit sal Burberry,ta p.i.c.a
predavacka,vlastne boli dokonca dve mi chcela predat sal ,ktory bol rozbaleny na pulte,tak ma to nahnevalo,ze som jej okamzite prikazala ,aby mi doniesla uplne novy sal so skladu,este pekne zabaleny a novy.Nie som kaca aby som si kupovala sal,ktorysi predomnou skusali ine.Tak mi ho doniesla,este som jej na konci povedala,ze za tento pristup sa budem stazovat u jej sefa.Ved ten sal stal 375 eur,Tie dve kravy boli strasne arogantne a namyslene.Ani tam nechod,strasni snobi tam predavaju,len v obchode Prada boli mile a ochotne predavacky.

zuska_bluzka
7. feb 2014

@ssisska v takom prípade by som sa sťažovala manažérovi obchodu. napr. špeciálne LV majú "školenia" ako sa správať k zákazníkovi. no je pravda, že to vždy v konečnom dôsledku záleží na konkrétnom človeku ako sa správa a akú má úroveň. sedlák bude sedlákom či robí u LV alebo v štvrtej cenovej, no v paríži by sa tomuto prístupu nepotešili...

kika546
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terinka015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nyusika
15. jún 2015

v ziadnom pripade nekupim fejk vedome.
mne to pride neskutocne ubohe, naco sa budem hrat na nieco, co nie som ?

nyusika
15. jún 2015

@zuska_bluzka LV kabelky ci ine doplnky cez nett nekupis, len pouzite. a neverim, ze z ich butiku niekoho vyhodili len preto, lebo bol zle obleceny. a to, ci je niekto obleceny pekne, je vec cisto subjektivna, tebe sa moze zdat, ze je oblecena nepekne, jej sa to moze pacit.

zuska_bluzka
15. jún 2015

@nyusika som si toho vedomá 🙂 boh vie aký bol presne dôvod, že ich vyhodili.... (ak ich teda vyhodili)

nyusika
15. jún 2015

@zuska_bluzka jaaaj, pardon, to nie tebe malo ist, ale o príspevok vyssie, ssisske, tebe len to, ze LV nemaju online shop