Fajčenie počas kočíkovania

14. mar 2024

Ahojte tie ktore fajcite zapalite si vonku na prechadzke ked ste s kocikom?

xsimonkax
14. mar 2024

Ja sice nefajčím ale nepride mi to pekný pohľad. Proste sa to nehodí.

zooeynka
14. mar 2024

Urcite sa ti priznaju ze nechavaju pasivne fajcit svoje babatko....naco potrebujes odpoved??

lucia13022023
14. mar 2024

Ja som nefajčiar ale muž fajčí, a keď je sám s kočíkom tak nefajčí. Sam povedal ze by mu to nedalo, aby malý dýchal ten smrad.

katkaseiner
14. mar 2024

Ja som nefajciar, vlastne všetci okrem neboheho svokra. Ked sa rozhodol vonku kočíkovat (vozit spiace dieta), poziadala som ho nech vtedy nefajci. Aj on ako neskutocne tuhý fajciar a ignorant si nedovolil zapalit. A to kočíkoval fajt mozno 5-6x. Ked vidim matku s kocikom a v jednej ruke cigareta, nozik sa mi vo vačku otvara

tamta
14. mar 2024

Ano, u nas na dedine mame take exempláre a dieťa v športovom kočíku, cize všetko vidí.. 'krásny' pohľad 😃
Muz je fajčiar a nikdy by si to nedovolil.. Toto fakt odsudzujem..

knieza_pribina
14. mar 2024

Ja keď toto vidím, tak pani zlatej venujem pohľad a la "si odpad" a keď idem s niekým, tak to kľudne aj nahlas okomentujem 🤷🏻‍♀️ za mňa je to odsúdeniahodné a nezodpovedné.

zooeynka
14. mar 2024

@knieza_pribina ...a dotycna uplne serie na tvoj pohlad ci komentar...

autor
14. mar 2024

@zooeynka presne 🤣🤣🤣 podla mna je to kazdeho osobna vec a za dalsie nefuka mu dym priamo do kocara preboha ved aj ked ide po ulici s kocikom okolo niekoho kto fajci to je to iste, to co nechodi von?

autor
14. mar 2024

@xsimonkax otazka bola na fajciarov, samozrejme ze nefajciari to budu odcudzovat 🤷‍♀️

cookie29
14. mar 2024

ja fajciar nie som, moj otec ano a poviem Ti, ked sme vonku, na ihrisku, tak on ide fajcit vonku z ihriska a tak, aby to vietor nefukal na deti. Ale su mamicky co nevahaju priamo na ihrisku...

zooeynka
14. mar 2024

Mne osobne napriklad vadi aj ked ide niekto predomnou a fajci....preco to ja mam cuchat. Ale kedysi bolo horsie, som z fajciarskej rodiny a spominam si, ze u nas sa aj v aute fajcilo a my, deti na zadnom sedadle....cele zle. Alebo jedna miestnost v byte zafajcena furt....asi preto mi to tak vadi.

pribinak
14. mar 2024

Čiže očakávaš odpovede, že áno je to v poriadku

Nie, nie je, dieťa ma od mala vzor že fajčenie je ok, dym aj keď nefuka sa do kočíka dostane a dieťa ho dýcha, takze je pasívnym fajčiarom.

autor
14. mar 2024

@cookie29 tak to chapem tiez som myslela fajcit tak ze nie priamo pri kociari

autor
14. mar 2024

@pribinak nie necakam ze odpoved bude ze je to v poriadku pytala som sa ci si tie ktore fajcia zapalia samozrejme mimo kocika

pribinak
14. mar 2024

Poznám fajčiarsky, ale pri kočíku proste žiadna nefajcila. Jednoducho je to hnus, dieťa a cigareta

A poznám take do si kľudne zapália, tiež sa veľmi tvária, že však do kočíka to nejde, ale ide a všetky sú zo sociálnej ubytovne
To je žiaľ taka úroveň aká je, nižšia sociálna vrstva

autor
14. mar 2024

@pribinak 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️ toto je komentar osoby z nizsej socialnej vrstvy...

pribinak
14. mar 2024

Nie toto je realita. Potom prídu za tebou a pýtajú na mlieko pre dieťa.
Ale vidím že asi som trafila citlivú strunu 👏👏

zooeynka
14. mar 2024

Rovno sa pytaj ktora ako tehotna fajcila....tiez sa s tym ziadna nepochvali. A to ze fajciarka odstupi 3 kroky od kocika a mysli si ze dieta ten smrad neciti je na omyle...

autor
14. mar 2024

@pribinak prosim? To si co dovolujete ma tu urazat. Ani ma nepoznate. Ja mam penazi dost a nikdy som nepytala od nikoho na mlieko tak si toto vyprosim. Ak mate nejaky komplex menejcennosti tak si ho rieste inde. Dakujem

pribinak
14. mar 2024

Nevieš citat? Asi nie.

autor
14. mar 2024

@pribinak potykali sme si ? Neviem o tom

pribinak
14. mar 2024

Tu si všetci tykame 😁😁😁

autor
14. mar 2024

@pribinak podla mna mate nejaky problem sama so sebou asi s tym treba nieco robit ked hned urazate a utocite to väcsinou robia strasne nestastny ludia 🤣

diewcatqoo
14. mar 2024

Za mna je to otras, ked vidim niekoho, kto tlaci kocik a fajci. Je to jedno, ci zena alebo muz, pomyslim si svoje. Ale je to jeho dieta - jeho volba. Rovnako ako ta pani zo vcerajska, ktora odmietala dat dietatu antibiotika - jej dieta, jej volba. Je mi tych deti svojim sposobom luto, ale ked je ich zdravie rodicom u prdele, tak my ostatni asi nezmozeme nic.
PS. Je to klasika, ze ked niekomu dojdu argumenty, tak zrazu vytiahne otazku, ci sme si potykali 🙂

autor
14. mar 2024

@pribinak tak si tykajte doma ja som s vami husy nepasla

pribinak
14. mar 2024

Super 😁😁😁

autor
14. mar 2024

@diewcatqoo ach dalsia bio raw matka

pribinak
14. mar 2024

Gramatika 0 bodov. Husi. Ale nevadí.

galganka
14. mar 2024

... kľudne fajči. Na každej prechádzke sme stretli minimálne jednu takú mamu, jednou rukou drgala do kočíka, v druhej cigareta. Prípadne na ihrisku a vajgle okolo lavičky, hlavná vec, že pani vystajlovana a vyznačkovaná.
Len si potom na seba spomeň o 14 - 15 rokov, keď ti začnú cigarety "nenápadne" miznúť. Lebo nie je nič smiešnejšie, ako zafajčený rodič, zakazujúci cigarety svojmu puberťákovi.

autor
14. mar 2024

@pribinak 🤣🤣🤣🤣🤣 dobre pani