Fajčenie iqos. Koľko ich denne vyfajčíte?

pjana
16. jan 2021

Ahojte, môj manžel fajčil normálne cigarety tak 7 denne. Odkedy prešiel na iquos vyfajčí ich priemerne 25 denne (kupuje si biele krabičky s červeným pásikom), čo je o dosť viac. Ako je to u vás? Nahradí jedna cigareta iquos normálnu cigaretu? Sú naozaj tieto cigarety menej škodlivé, či pokiaľ ich vyfajčí za deň 3x viac ako predtým, tak je to to isté? Zaujíma ma vaša skúsenosť, či skúsenosť vašich polovičiek. Ďakujem🙂

denden77
16. jan 2021

moj si to kupil a po 2 pouzitiach hodil do suflika.. moj kolega to vysperkoval, v kancli iqos a este chodil von na fajciarky na normalnu cigu 🤣

kopytko03
16. jan 2021

Niečo na tom bude, lebo akurát pred sviatkami kolegyňa nadávala, že prešla na Iqos aby sa odučila fajčiť, a v konečnom dôsledku namiesto 10 normálnych denne vyfajčí celú krabičku Heetsiek.

janka_23
16. jan 2021

Ja vyfajcim krabičku ako nič. Normalne cigy som toľko nefajčila

sweetlife001
16. jan 2021

Ja to isté, keď som fajčila normálne, mala som krabičku na 3 dní. Odkedy mám iqos, skoro 2 roky, fajčím stále viac a viac..nemyslím si, že je to menej škodlivé, tiež to není dobre.
Určite jedna heetska nenahradí jednu klasickú cigaretu. A teda išlo to postupne, už keď som si ho kúpila videla som, že fajčím oveľa viac než klasicke, ale nebolo to až toľko jak teraz, že krabičku aj viac za deň.

sapetka
16. jan 2021

Ja si myslim (nefajcim uz par rokov chvalabohu) ze to urcite nie je menej skodlive ako normalne cigy. Vsetko je to jedno svinstvo😁

lauritka
16. jan 2021

muž ochutnal a povedal, že to chuti ako popcorn.😀 a nestači mu dlžka cigarety, ťým, že su kratšie mu to neda ten "drive" ako pri normalnej. Na druhej strane kolegyna to fajči uz dva roky a je plne spokojna, nezvýšila počet.

janka_23
16. jan 2021

@sweetlife001 ja presne to iste a som z toho na nervy

kivi13
16. jan 2021

@pjana fuu bola to krabička aj viac denne... až si spomeniem boli sme na svadbe november 2019 a svadba alkohol kecanie pri cigaretke bola som prefajčená 17.11.2019 o 2:30 v noci som položila cigaretu a odvtedy nefajčim 😉😊

brna1989
16. jan 2021

@pjana baby a ako je to s tým dymom?lebo manžel fajčí iqos aj vnútri v dome.nechodi fajčiť von.škodi to nám okolo,čo nefajčime?
Ja mám tiež pocit, že odkedy prešiel zo smradlavych cigariet na iqos, vyfajčí viac
A cez lckdwn určite krabičku.kedze sa nechodí do roboty.tak vyfajčí viac

miro1360
16. jan 2021

píšem to tu stále, že iqos je marketingový podvod v tom zmysle, že vôbec nefajčíte zdravšie ale práve opačne, stanete sa ešte viac závislí na nikotíne lebo môžete bafkať totálne všade a myslíte si, že to je super zdravé ... všetci by ste mali prestať fajčiť a peniaze dať radšej deťom na účet :D

queen_mary
16. jan 2021

@miro1360 dakujeme marketerovi, vyskumnikovi a lekarovi v jednom 🤣

queen_mary
16. jan 2021

Ja fajcim iqos tiez viac, ako normalne cigy. Vnutri nie, lebo mi to smrdi.

sweetlife001
16. jan 2021

@janka_23 aj ja hlavne čo sa peňazí týka, radšej to ani neprepocitavam, ale vkuse kupujem.. ale neviem s tým prestať.. a muž si tiež kúpil iqos ale hneď s tým prestal, takže mám aj jeho taze veľa krát fajčím 2 kým sa môj nabíja už zapínam druhý.. 🙄

miro1360
16. jan 2021

@queen_mary študuj aj ty kým si mladá :D

simonabelj
16. jan 2021

Ja som tiež vyfajcila celú krabičku za deň 😏 ale chvalabohu som zo dňa na deň prestala, strašne mi to smrdí a je mi z toho zle odkedy čakám bejby 🙏🙏🙏

janka_23
16. jan 2021

@sweetlife001 ja som taká istá. Fajčím v jednom kuse a ide mi to riadne do peňazí aj poriadne na nervy. Ale skončiť neviem 🙄 skúšala som to už tisíc krat

kopytko03
16. jan 2021

@lauritka prosím ta a to si tvoj muž tie heetsky zapaluje, keď mu nestačí dĺžka cigarety? 😀

lauritka
16. jan 2021

@kopytko03 ta viem ja 😂😁 na neho boli bars kratke. T.j. rychlo ju vyfajcil cize kratsi cas na aky je zvyknuty z klasickych cigariet.Tvrdil,ze mu.este chybalo tych par slukov.

aurorastone
17. jan 2021

@pjana aj môj fajčí 2krat koľko ako predtým normálne

lauritka
17. jan 2021

Neskusali ste elektronicku? Mama presla na to.predtym fakcila krabicku cigariet denne. Teraz ma uz len ovocne prichute bez nikotinu. Dostat rozne druhy a ma to teda kopec dymu.niekedy aj pol dna si na to nespomenie,ze ju to postupne oducilo od cigariet. Inak na tom fici uz viac ako 5 rokov.