Externé štúdium so zameraním zdravotná sestra popri materskej

mamokaa
23. jún 2015

Ahojte rozmyslam nad dokoncenim skoly . Kedze mam len strednu zdravotny asistent rada by som si dokoncila aj zdravotnu sestru. Chcela by som vediet ci sa to da stihat aj pri materskej a ako casto sa chodi na skusky a podobne. Za kazde info veelmi pekne dakujem

trgypadl
24. jún 2015

@mamokaa ako externy student musis mat prax

damotka
24. jún 2015

Vysoká škola sv. Alžbety v Skalici otvára programy aj na externé štúdium, ale na externé štúdium musí byť trojročná prax, ktorá sa dokladuje k prihláške. Je to podmienka prijatia.

barbora286
24. jún 2015

@mamokaa ahoj uz treti rok zistujem kde by som mohla studovat externe , tiez som ukonceny zdr. asistent. ale bohuzial sa nikde zatial neda, pisem kazdy rok pomaly na kazdu skolu e-mail o info, ale vsade negativna odpoved, externe mozu studovat len zdr.sestry, my len denne a nove zamky kombinovana forma, ale tam musis byt zamestnana ako zdr. asistent. ale ak nieco najdes daj prosim vediet, rada budem tvoja spoluziacka 🙂

mamokaa
autor
24. jún 2015

cize jedine sa zmestna a popri tom si to dorobiť .. tak to je sila som si nemyslela ze to bude az take komplikovane ....

trgypadl
24. jún 2015

@mamokaa alebo ist na denne studium

jankapo
24. jún 2015

@mamokaa ja som si chcela teraz na materskej urobit zdravotnu skolu, ale kvoli tejto komplikacii je to pre mna bezpredmetne...tak zdravotnych sestier je malo, ale vystudovat to je takmer nerealne, lebo za tychto podmienok sa malokto do toho pusti ☹ nastastie ja uz skolu mam a chcela som mat nieco extra, ale asi sa budem viac venovat svojmu odboru, aj ked som uz tuzila po zmene.... 😒

nikushka1
24. jún 2015

@mamokaa ak si zamestnana ako zdr asistent(a teda mas pracovnu zmluvu na zdr. asistenta) a zamestnavatel ti bude ochotny ti potvrdit prax aj ked si na materskej tak mozes ist na vs sv alzbety na osetrovatelstvo denna kombinovana forma.

mamokaa
autor
24. jún 2015

Tal ani toto nemi realne pre mna kedze som neni zamestnana ako zdr. Asistent. Fakt velka skoda ze pomaly vsetky skoly sa daju spravit aj externou formou a zdravotna sestra nie.

zuzkap2
20. sep 2015

@mamokaa a od buduceho roka uz ani denne - kombinovane sa nebude dat studovat... Kludne si mohla ist na denne do NZ, prednasky su len 2 tyzdne za semester a kedze nepracujes musela by si na prax chodit