Existujú ešte dobrí ľudia?

11. máj 2023

Existujú v tomto svete ešte dobrí ľudia? Ktorí majú naozaj čisté úmysly,správajú sa k tebe pekne,sú úprimní,neklamú ti a rešpektujú ťa?

divokykonik
11. máj 2023

Jasné, že existujú. Ja poznám takých ľudí viacero, len tá dobrota im je na škodu, ľudia to zneužívajú.

barbora19911
11. máj 2023

Určite existujú ja mám takého muža ale ja a on sme proste taká dobrá nátura všetko závisí od výchovy a prostredia v ktorom človek vyrastá ..ale v dnešnom svete plnom zloby je to veľmi ťažké nájsť už takých ľudí

pribinak
11. máj 2023

Samozrejme že existuju 😊😊😊

Toto je skôr o tebe a tvojich hraniciach, čo ľuďom dovolíš a čo uveríš.

zadda1
11. máj 2023

zrovna dnes som na takú natrafila v lekárni. nepoznám ju, možno sa myslím ale pôsobila na mňa strašne dobre, čisto, úprimne a nezištne. súdim z toho ako sa ku mne a zranenej kamarátke zachovala.
...a poznám takých ľudí viac vo svojom okoli ;) určite existujú.
ale možno viac ako súdiť druhých je snažiť sa žiť tak, aby si ľudia po stretnutí so mnou povedali, že na svete ešte existujú dobrí ľudia ;)

natty0987
11. máj 2023

Jasné že existujú len sa ťažko hľadajú a nie sú za každým rohom pretu su takí vzacní...ľudia sú vselijaky hlavne že si ty dobrý človek

vroni
11. máj 2023

Áno, existujú. Dokonca ich je väčšina. Tých skutočne zlých ľudí je minimum, treba zmeniť vlastnú optiku, nie druhých.

pralinka25
11. máj 2023

omnoho lepsia otazka je co citia ludia po stretnuti s tebou. si tym dobrym clovekom? ak ano tak mas odpoved ... existuju

Ale k povodnej otazke. ano existuju a stretavam ich casto su to casto uplne cudzi ludia ktori by nemuseli byt ku mne dobri ani mili a predsa su.

mamina7070
11. máj 2023

dobry nerovna sa blby a bez hranic
a ano existuju

malapepka
11. máj 2023

Urcite existuju. Napr. dnes...
Vcera som bola v praci totalne zachripnuta. Prisla som dnes do prace a kazdy sa ma pytal, ako mi je. Kolegyna mi hned radila, co mi pomoze, druha mi ponukla lieky, ina ma zastupila v nejakej pracovnej cinnosti, lebo bez hlasu by som to nedala. Atd. Fakt uprimne ciste duse.
Aj som nad tym premyslala, preco to vnimam, ze mam okolo seba tolko dobrych ludi. Mozno preto, ze sa viac zameriavam na pozitivne veci, negativne veci potlacam. Mozno tym, ze v zivote si blizsie pustam tych dobrych ludi, od zlych bocim. Snazim sa aj ja vyzarovat dobro, pomoct, ked treba, byt tym ludom blizka.
Je vela ludi aj zlych. No tym, ze v mojom okoli si udrziavam dobre vztahy, tak viac vnimam to dobre. Na co sa zatazovat negativnym, zlym.
Vela je aj o nastaveni v hlave.

dadis
11. máj 2023

Ano, dnes tu bola taka tema ❤️..baba mala uprimny zaujem pomoct susedom v nudzi

domkakvet
11. máj 2023

Ano existuju, aj ked je ich malo.

tululu
11. máj 2023

Ver mi,keby dobri ludia neexistovali,na svete by to vyzeralo inak,to by si si tu otazku asi ani nepolozila.

teleskop
11. máj 2023

ano

tesari
11. máj 2023

Existuju 😉

podmostom
11. máj 2023

Áno, ja

lanka999
12. máj 2023

ano existuju taki ludia dnes je ich vsak ako safranu...malo a je to az neuveritelne ze taki ludia dnes este su je to na neuverenie ze taky clovek dokaze nezistne pomoct nic za to nechce vypocuje poradi kedykolvek...

basulaak
12. máj 2023

…dalsia otazka!

gigie24
3. mar 2024

Existuju a urobia pre dalsich dobrych ludi prve aj posledne 😇🍀