Existuje podľa vás karma?

peknyvladko
4. aug 2024

V mladosti som spravil nieco, co sa proste nerobi (pretahoval som frajerku najlepsieho kamarata) a svoje neskorsie problemy vo vztahu obcas pripisujem tomu, ze mozno mi to “karma vratila”.
Neustale nad tym rozmyslam. Myslite ze je to mozne?

dskjhfdlkdjhl
4. aug 2024

@peknyvladko Je to blbost, ale mnohi tomu veria.

ina2405
4. aug 2024

@peknyvladko verím, že každý zožne, čo zaseje

reanda
4. aug 2024

nie.. ale pokial si hajzel, co pretahuje kamaratovu frajerku, tak ani problemom vo vlastnom vztahu sa nemozes divit.. to je tvojou povahou, nie karmou 😀

lindous
4. aug 2024

Neverím na karmu, ale nepríde mi nič prekvapujúce na tom, že človek, ktorý nemal zábrany robiť niečo takéto (či už sa bavíme o morálnych voči kamarátovi alebo úcte k sebe samému) má problém so vzťahmi...

galioska
4. aug 2024

@peknyvladko karm, energia urcite ano , kazdy to vola po svojom

0silvia0
4. aug 2024

@peknyvladko nuz, moralne zasady ti chybaju. To je vacsi pruser ako riesit karmu

danielahamar
4. aug 2024

Ak by to aj bola karma, určite nie z tohoto života😂 nastuduj si, čo je karma

peknyvladko
autor
4. aug 2024

@0silvia0 vazne cakas ze 19 rocny chlapec ktory ma z nicoho nic pred nosom obrovske cicky bude riesit moralne zasady?

0silvia0
4. aug 2024

@peknyvladko ano, cakam. Niektore veci sa nerobia.

madeincssr
4. aug 2024

@0silvia0 len ci tie moralne zasady nechybali aj tej radodajnej frajerke 🤔.

0silvia0
4. aug 2024

@madeincssr veru aj ta cickata bola bez moralnych zasad, aky prisiel, taku nasiel. Chudak kamos.

cina1
4. aug 2024

nie

dominikamacakova
4. aug 2024

Si skrátka len debil a stále sa to prejavuje. Žiadna karma 🙂

stanulienkat
4. aug 2024

Nie, karma neexistuje.

januska12323
4. aug 2024

Nie, za to nemôže karma ale len ty sám.

naja85
4. aug 2024

Zial nie, ale par ludom by som tu karma dopriala alebo by stacilo, ze by stretli samych seba.

biglovemom
4. aug 2024

Nie Karma neexistuje

viestta
4. aug 2024

Za problemy si mozes sam, ziedne karmy za tym nehladaj.

peknyvladko
autor
4. aug 2024

Tolko svatic na jednom mieste, citim sa jak v Litmanovej

peknyvladko
autor
4. aug 2024

@dominikamacakova myslim ze nadavky neboli vobec potrebne, ale zrejme to svedci nieco o tebe.

levantinka
4. aug 2024

Existuje.

avicii18
4. aug 2024

Nerob iným to, čo nechceš aby druhí robili tebe...skrátene karma. Ja som napr. dvakrát našiel mobilný telefón a vrátil som ho ich majiteľom. Svoj telefón som tiež stratil dvakrát a dvakrát mi bol vrátený. Náhoda?

stellarstar
4. aug 2024

Áno na karmu verím

isis234
4. aug 2024

@peknyvladko to, čo si spôsobil najlepšiemu kamošovi, si pocítil na vlastnej koži?
Nerob nikomu to, čo nechceš aby robili tebe.

lenka.25
4. aug 2024

Ale prosim ťa , aká karma . Si človek , ktorý nemá zábrany pred ničím . 19 ročný chalanisko , nie je žiadne 5 ročne decko , ktoré nevie čo robí . Už len tým , že sa to snažíš obhájiť vekom , je úplne trápne . Veď si bol dospelý človek a keby si mal kamaráta rád , môže mat jeho frajerka “kozy” neviem aké , tam charakter človeka nepustí ….

peknyvladko
autor
4. aug 2024

@lenka.25 trhaj! Besna mamicka, trhaj!

lenka.25
4. aug 2024

@peknyvladko ty si fakt jednobunkovec , nie karma, ale tvoja sprostosť ťa nie že dobehne , ale predbehne …

vorkola
4. aug 2024

@madeincssr Presne,toto som chcela napisat.A co za osobu je ta kamaratova frajerka.?podla mna taka cundricka. Nebol by si ty ,bol by druhy

ina2405
5. aug 2024

@peknyvladko ale hej, si len sprosté decko