Existuje ľahký lacný bicykel?

5. mar 2023

Baby. Existuje na trhu nejaký ľahký lacný bicykel? To naše čudo je kosť a koža, preto by potreboval čo najľahší. Našla som značky Woom, Frog a Puky, ale tie si Bohužiaľ nemôžeme dovoliť. Viete mi niečo poradiť? Hľadala som po bazároch, ale tieto značky sú drahé aj tam. Existuje nejaká lacná a hlavne ľahká alternatíva? Ďakujem.

paulinam99
5. mar 2023

Blbá otázka, tak tu máš odpoveď:
https://www.kaktusbike.sk/xc-bicykle/specialize...

aliziana
5. mar 2023

Tak ono sú drahé asi všetky tieto ľahké, ale draho aj naspäť predáš, ak ho úplne nezničí... Puky neviem či je zrovna ľahké (minimálne odrážadlo určite nie), ale hľadaj aj ďalšie, Academy, Beany Zero, Saracen, Rascal - hoci ten je asi najdrahší, Early Rider, ...
Neviem akú veľkosť chceš, ale tie najmenšie 14", 16" nájdeš aj okolo 200-250 a pri predaji spustíš cca 50
Alebo potom skús prenájom BikeUp, ale neviem, či aj inde ako v BA fungujú...

miskin8787
5. mar 2023

Závisí od toho, akú veľkosť hľadáš, lacnejšie a ľahké sú aj niektoré modely Author, Superior, Amulet, Core...

anjelok
5. mar 2023

Pozeraj hlinikovy ram, napr. aj v decathlone najdes.

autor
5. mar 2023

@paulinam99 dost blba odpoved 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

autor
5. mar 2023

@aliziana dakujem 🙂

paulinam99
5. mar 2023

Ty si asi ešte nikdy bicykel nekupovala, že ?
Definuj nabudúce postavu čo do veku alebo výšky zmysluplnejšie ako iba "To naše čudo je kosť a koža, preto by potreboval čo najľahší."

Bicykle sa kupujú buď podľa veku (orientačne), alebo podľa aktuálnej výšky postavy osoby, ktorá ho bude využívať.

Najľahší bicykel - chceš tento ?
https://www.biker.sk/34386/tento-ilegalny-cestn...

ciernysokol
5. mar 2023

Aj author a ctm ma lahke modely.hladaj hlinikovy ram.tiez specialized.

anavipredam
6. mar 2023

Cena od-do? Buď tie značky čo si písala a hľadať po bazároch alebo v decatlone tento a majú aj iné farebné kombo

annm81
6. mar 2023

U nás má väčšina detí Puky alebo Woom. Ten prvý určite nie je ľahký, naopak. Ten druhý má povesť kvality, ale napr. v nejakých nedávnych testoch vôbec nedopadol dobre. Najlepšie je poobzerať sa po menších slovenských/českých výrobcoch - ctm, author, kellys, ktoré si držia svoju kvalitu a nezruinujú ťa. Ak kúpiš niečo od ruky v dobrom stave, ešte ho po čase kľudne predáš za podobnú cenu za akú kúpiš.

annm81
6. mar 2023

A ešte ten vyššie spomínaný decathlon je tiež pomerne populárny - je to riešenie ak sa zmieriš s tým ohavným dizajnom.

sense
6. mar 2023

Ja som investovala do woom potom som ho veľmi dobre predala keďže pokiaľ nie je zničený tak si drží cenu. Popozeraj bazarovy. Napr aj easy ride je ľahký ale tiež drahy

simca06022011
6. mar 2023

tak cena a velkost su podstatne. VEk dietata tiez nie je na zahodenie udaj :D

najstastnejsia
6. mar 2023

Ahoj, my máme Woom, už druhý, za mňa top... Sama som tomu veľmi neverila- vyberal manžel... V mojich očiach je to šialene vysoká suma. No, syn ako 3 r a 2 mes., sadol a hneď jazdil bez pomocných koliesok. Je síce drahý, ale vieš ho veľmi rýchlo a za dobrý peniaz predať. Min. týždeň sme ho predali (ten menší)- doslova za 2 hodiny.

autor
6. mar 2023

@paulinam99 pri starsom dieťatku uz nebudem riesit vahu bicykla. Kazdemu normalnemu a inteligentnému cloveku je jasne, ze zhanam prvy bicykel. Jediny kto to nepochopil si ty.

paulinam99
6. mar 2023

Sorry, ale trvám na tom, že si neuviedla dostatočné informácie v téme diskusie na vytvorenie presnej a správnej odpovede.
To, že ide o "prvý" bicykel, ešte nič nehovorí o veku, či výške dieťaťa. Aj dôchodca si môže kúpiť svoj "prvý bicykel".

Nebuď povrchná a nabudúce presnejšie špecifikuje svoje požiadavky. Ľudia Ťa predsa nepoznajú a nevedia, aké staré a veľké máš svoje deti. Ak tomu nerozumieš, Tvoja vec.

Neznášam povrchnosť ľudí ...

autor
6. mar 2023

@paulinam99 neporadila si. Tvoje komentare su uplne zbytocne. Ak chces vyryvat, skus inu diskusiu.

paulinam99
6. mar 2023

Nemému dieťaťu ani vlastná mater nerozumie .... 😉
Nabudúce konkrétnejšie špecifikuj, čo vlastne chceš. Bye

evkamotka
7. mar 2023

Vek, vyska dietata, hladana vel bicykla?
16ka bicykel za 200e hlinikovy v decathlone. Aj ine velkosti maju

evkamotka
7. mar 2023

No lenze aj prvy bicykel niekto zhana 12, iny 14, dalsi 16. Ak chces dobru radu, udaj o vyske dietata sa naozaj hodi

autor
7. mar 2023

@evkamotka dostala som odpoved na otazku, takze vacsina to pochopila

bradik
21. apr 2023

Ahoj, ak si nekupila a bola by dobra 16ka tak mam na predaj Frog a kedze je po dvoch detoch tak by som ho dala za 180eur.

autor
21. apr 2023

@bradik Kúpila som nakoniec Woom