Existuje firma, ktorá odkupuje tovar z končiaceho z e-shopu?

veronika17010
18. júl 2024

Dobrý deň, chcem sa informovať či existuje niekto, prípadne firma, ktorá odkupuje tovar - oblečenie skladom z eshopu, ktorý končí.

belle_vie
18. júl 2024

Pri eshopoch s oblecenim nemyslim- skor su firmy, ktore odkupia stroje.
Ved nahod dobry vypredaj a hod link 🙂

alickapusinka
18. júl 2024

Ale máš na predaj oblečenie končíš prevádzku e-shopu.

veronika17010
autor
19. júl 2024

@belle_vie v prípade väčších výpredajov to už budem zadarmo posielať 🤔 ale ďakujem 😊 Popri práci a bežných povinnostiach okolo detí a domu mi na to neostáva toľko času. Omnoho viac predám keď nabalil veci švagrinam do práce, vtedy sa skoro nič nevráti. Mám reálne fotky, len dobre recenzie, oblečenie je aktuálne, vidím na iných e-shopoch dvakrát drahšie, robím výpredaj na výpredaj ale ide to veľmi-veľmi pomaly. Raz pri výpredaji mi volala jedna pani či je eshop v likvidácii lebo že ona také veci odkupuje ale nakoľko som vtedy o tom vôbec neuvažovala tak som na to už aj zabudla. Dnes by sa ten kontakt zišiel.

mk1111111111
19. júl 2024

Je toho uz strasne vela, to by si asi zadarmo musela dat. Ja som bola po dlhom case v obchodoch a tie ceny su naozaj neskutocne dolu. V podstate sa neoplati z eshopu nakupit, je s tym ostara, ak to nesadne, takto vyskusam, sadne, beriem. A este tie ceny, normalne nenormalne

tiana080
19. júl 2024

@veronika17010 pošli link 🙂