Ex sa mi stale ozýva

20. júl 2021

Baby, zaujímalo by ma,ak ste dali šancu bývalému či uz na návrat alebo len ma nejaké kamarátske stretnutie po akom čase ste tak urobili? Resp. Koľko sa o vás uchádzal a čo vás napokon presvedčilo aspoň sa nezáväzne stretnúť? Možno vás nebude veľa,ale predsa skúsim,ak máte real skúsenosti.dakujem

dominikac321
20. júl 2021

zalezi za akych okolnosti ste sa rozisli a co vsetko sa udialo a povedalo, mna by celkom zaujimalo aky cas treba aby cloveku doslo co sa vlastne udialo a ze urobil chybu, povedz si ci jedno stretnutie moze nieco zmenit? asi nie, tak sa stretni a uvidis...

apostolko
20. júl 2021

ak neplanujes sa dat dokopy s nim naspat ani sa nestretavaj, falosne nadeje su najhorsie, zaklad je bloknut a zmazat, nesledovat, nestolkovat cez ine ucty atd, odprostit sa a ist dalej

pribinak
20. júl 2021

To by všetko záviselo od dôvodu že prečo som sa s ním rozišla. Ak by som už bola v tom čase zadaná, tak by som stretnutia odmietla
Bolo by to neseriózne voči súčasnému partnerovi

Nestretla by som sa napr ak by som bola zadaná, bol to škaredý rozchod, partner bol násilný, manipulatívny, podviedol má či klamal

A dôležitá je otázka: čo si Ty sľubuješ od takého stretnutia ??

autor
20. júl 2021

Nie som v stave,že by som ho potrebovala blokovať,vlastne mi je to jedno,že sa ozýva, komunikujem s ním iba sporadicky,ale keďže sa ozýva neutrálne a ani nič nenavrhuje,tak ani neviem o čo mu ide a príde mi to také smiesnotrapne z jeho strany a trvá to už pár mesiacov

pribinak
20. júl 2021

Sedíš si na vedení? Ak sa stále ozýva a chce sa stretnúť tak aj decku je jasne, že ma záujem

3009
20. júl 2021

Však sa ho na rovinu opýtaj o čo mu ide. Ja by som sa s ním nestretla ak nemám záujem o pokračovanie vzťahu. Načo je to dobré?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
20. júl 2021

Už som napísala, treba si rozmyslieť čo Ty vlastne očakávaš od toho stretnutia? Obnovenie vzťahu? Nezáväzný sex? Alebo niečo iné?

h2
20. júl 2021

Rozišiel sa on s Tebou, však? Čo som si všimla, chlapi, ktorí sa rozídu so ženou z ich iniciatívy, často skúšajú vrátiť sa späť, lebo dúfajú, že partnerka ich stále miluje a mali by šancu. Chlapi, ktorých nechala žena, sa o to nesnažia, lebo vedia, že je to zbytočné. Ale možno sú aj výnimky. V každom prípade: ak Ťa raz nechal a Ty ho zoberieš späť, dávaš mu tým najavo, že Ti to môže v pohode spraviť znova, v Tebe má istotu.

eeffka
20. júl 2021

a ni eje to jedno? je to ex...nech aj skape, bodka

autor
20. júl 2021

@h2 rozišla som sa ja

dominikac321
20. júl 2021

@h2 myslis si ze si clovek nemoze uvedomit ze urobil chybu?

autor
20. júl 2021

@h2 rozišla som sa ja

danica2711
20. júl 2021

panebože, ty ho poznáš, nie my. Ak ty nevieš vytušiť, o čo mu ide, ako to máme vedieť my? Z príbehov cudzích žien nič nevydedukuješ, každý človek/vzťah je iný

h2
20. júl 2021

@dominikac321 Nie, nič také si nemyslím. Z čoho si tak usúdila?

h2
20. júl 2021

Autorka, v tom prípade by som sa s ním nestretla, ak nemám záujem o obnovenie vzťahu. Dávaš mu tým zbytočné nádeje. On chce viac, než byť Tvoj kamarát.

1aduliatko1
20. júl 2021

sa stretnite, pokecáte...a zistíš, čo chce, poprípade si vyjasnite, či chcete /nechcete spolu komunikovať. záleží aj ty, čo od toho očakávaš.

dominikac321
20. júl 2021

@h2 tak na mna posobila tvoja odpoved ci otazka 🙂

hviera81
20. júl 2021

s niektorymi ex by som sa nestretla ani keby platili za to. mam jedneho ex, co chce dost udrzovat kamaratsky kontakt (zijeme dost daleko od seba), a ja nemam zaujem ani o tento typ kontaktu. odpoviem mu na otazku co sa pyta, a tym to konci.
ale mam ex, s ktorym sme dlho boli v kamaratskom kontaktu, dokonca som poznala aj jeho vtedajsiu priatelku. ale musel uplynut, ja neviem asi rok-dva, kym som tohto bola schopna, a potom sme vedeli fungovat ako kamarati

ella_price
20. júl 2021

Podľa toho čo tu čítam, tak snáď nevstúpiš do tej rieky dva krát. Pre niečo si sa s ním rozišla a on ťa používa ako zadné dvierka

mell27
20. júl 2021

Načo sa chces s ním stretnúť? Zbytočne vstúpiť do toho istého bahna?

maminkadeticiek
20. júl 2021

Ak si sa rozisla ty tak by som sa s nim viac nestretavala.Urcite bude chrumkavy uzasny nejaku dobu a bude pracovat na dovodoch tvojho rozchodu ale casom to zase vyjde na povrch a ty budes takmer urcite lutovat.A si predstav toho casu vo dovtedy stratis.Samota a spomienkovy optimizmus nie je dovod na vstuoenie do toho isteho bahna.

tosomja
20. júl 2021

Ak ti je to smiesnotrapne, tak ho ignoruj, alebo len komunikuj ako doteraz, keď ti to vyhovuje. Len nezabúdaj že keď budeš mať novú známosť, alebo on, nebude im to príjemné. Tak treba jedno ukončiť a až tak niečo nové začať. A keď chces pokračovať s ním, tak sa stretnite a vyjasnite si to z očí do očí.
(Nechce sa mi upravovať diakritiku, mobil mi to stále prepisuje 🤷)

ninusa221
20. júl 2021

Asi po 4 rokoch si ma odblokoval a napisal mi. Piseme si len ako kamarati ked zacal skusat uvedomila som si aka som bola sprosta a ako som snim mohla vobec byt..🤷🏽‍♀️Takze piseme si uz uplne ze malo kedy..

sanssa
20. júl 2021

ked si to ukoncila ty asi si mala na to dovod, je na tebe ci ho chces vo svojom zivote aj ked len ako kamarata alebo tak, ja s byvalym som sa stretla este aj po tom ako sme sa rozisli, ale to sme obaja mali pocit, ze proste mame medzi sebou nejake nedopovedane veci, tak sme sa stretli, povedali sme si co a ako a tam fakla zhasla, ale je mi ovela lahsie 🙂