Eurovoľby - zapísanie do komisie

bbalin
2. apr 2024

Ahojte, prosím aký je postup ak by som sa chcela zapísať do komisie na voľby napr. na voľby do europarlamentu, ktoré budú v júni? Ak teda ešte je taká možnosť, prípadne či tam sú nejaké podmienky. Je mi jasné , že zrejme tam už majú členov komisie, ale nech viem aspoň do budúcna. Na stránke miest som nič nenašla. Ďakujem pekne

lenkasarka
2. apr 2024

@bbalin skús si pozrieť stenu tam to dnes spomínali

bbalin
autor
2. apr 2024

@lenkasarka akú stenu máš na mysli, prosím? Na informačnej tabuli mesta/úradu k tomu neboli info...

lenkasarka
2. apr 2024

@bbalin nie nie myslím stenu tu na Mk.

bbalin
autor
2. apr 2024

@lenkasarka jáj :D prepáč, neporozumela som... Tú som pozerala, ale nenašla som k tomu info, našla som len k postupu náhradníka

lenkasarka
2. apr 2024

@bbalin tak možno ti napíše niekto kto presne vie postup.

bbalin
autor
2. apr 2024

@lenkasarka snáď, ale ďakujem pekne za tip 🙂

sulavikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
2. apr 2024

zavolaj na mestský úrad že či už robili nábor členov do volebných komisií... akedy budú a vôbec ako to je...
u nás to dávajú na stránku mesta - ale ešte nič k eurovoľbám nebolo....

deti95060810
2. apr 2024

takže som ti povedala zle, teraz čítam že už to bolo 15.3.
Oznámenie o e-mailovej adrese na doručenie žiadosti na delegovanie člena do okrskovej volebnej komisie pre voľby do Európskeho parlamentu

takže ak máš záujem rýchlo kontaktuj MU že kde to nájdeš....

ibrunova
2. apr 2024

@bbalin musíš skontaktovať nejakú politickú stranu, niektoré majú na svojej stránke, že prihlás sa za okrskára. Ale do eurovolieb bol termín prihlásenia sa do 1.4.2024. Takže už len niekedy nabudúce.

ibrunova
2. apr 2024

@deti95060810 mestský úrad nerobí nábor ľudí, ľudí dávajú politické strany, v určenom termíne to nahlasujú na mesto. Ak je málo, až potom si ľudí dopĺňa obec.
15.3. bol termín na zverejnenie e-mailovej adresy, kam strany budú posielať delegačky, termín pre ľudí,ktorí chcú byť v komisii, bol 1.4.
Obec ešte nemá info o členoch komisie.

deti95060810
2. apr 2024

@ibrunova napísala som len to čo bolo na stránke mesta... takže naše mesto to robí...

bbalin
autor
2. apr 2024

Ďakujem baby

deti95060810
2. apr 2024

@bbalin však ešte rýchlo napíš - možno niečo sa pre teba nájde...
ale ešte dnes. uvidíš čo odpíšu

bbalin
autor
2. apr 2024

@deti95060810 napísala som, tak uvidím, ďakujem 🙂

sulavikova
2. apr 2024

@bbalin písala vám som 3x postup aj link a mk mi zmazal príspevok… hoci nepropagujem žiadnu stranu, (nie je to 1x pri mojom mene) mám osobnú skúsenosť s voľbami

bbalin
autor
2. apr 2024

@sulavikova ak by sa Vám chcelo, môžete mi napísať do správy, bola by som vďačná 🙂

kikusik88
2. jún 2024

@sulavikova ahoj, prosím. Nemohla som sa zucastnit schodze pre clenov komisie (mala som poobednu) bola som len podpisat papier. Teraz mi doslo ze neviem kedy ist do volebnej miestnosti? Citam ze mas skusenosti. Voli sa od 7 tak treba ist o 6? Ci kazdy to ma inak? Neviem kde by som našla takúto info aby ma neukamenovali ze vsetci budu nastupeny o 6 a ja pridem jak hviezda o pol 7.... ďakujem 🙏

sulavikova
3. jún 2024

@kikusik88 áno o 6:00.

kikusik88
3. jún 2024

@sulavikova ďakujem ☺️