Estetické kompresné pančuchy - legíny

scorpionflower1
25. mar 2021

Ahojte baby,
moj cievny dr. mi odporuca nosit kompresne pancuchy. Existuje aj nejaky esteticky variant, ktory by som mohla nosit k sukni? Ja si ozaj neviem predstavit ako to mam nosit pod rifle, ved v tom musi byt teplo uz teraz, nie este ked bude 20-25 stupnov.

sisa_s
25. mar 2021

Skus si dat google obrazky "kompresivne pancuchy" a je ich tam dost na styl siloniek, ktore vyzeraju dobre 🙂

sara07
25. mar 2021

https://www.kompresneoblecenie.sk/kompresia
skus ak tu popozerat
ja ako ich nosievam aj v lete pod teplakami , ja som mala velke bolesti ked som bola tehotna a teda inak to nešlo, zvykneš si a to mam ako fakt tie hrube
inak su dva druhy také tenšie a také s bavlnou hrubšie
otázka zvyku ale zaberá to super a aj pekne modeluje nohy😍

sara07
25. mar 2021

https://www.kompresneoblecenie.sk/produkty/maxi...
konkretne tento typ mávam roky ale ja ich mavam zo zdravotnickych potrieb na poukaz a tam mi aj velkost meraju

cookie29
25. mar 2021

@sisa_s je rozdiel medzi kompresnymi ponozkami po sporte a zdravotnymi...

sisa_s
25. mar 2021
scorpionflower1
autor
25. mar 2021

@sisa_s
@sara07
@sara07
@cookie29
Dikes baby, ja som si uz v zdravotnickych potrebach dala jedny vyrobit, telovej farby take, co sa upevnuju na stehnach nejako. Na obrazkoch to vyzera celkom ok, doma ich budem nosit alebo mozno k sukni. Ja si ale neviem predstavit, ze to mam pod riflami v 25 stupnoch, ved ja ledva znesiem normalne pancuchy pod riflami v zime 😀
Zaujmali by ma kompresne leginy, lebo dr. mi povedal, ze pri sporte v kompresnych pancuchach nevydrzim a ze tam by bolo dobre si zaobstatat akesi sportove komp. nohavice. Chcem si kupit cosi take a ked pojdem s malou von alebo si zabehat, tak si dam tie. Nejake som poguglila, no tie ceny...skoro ma otocilo, okolo 60-70 eur. Niektora z vas ma take?

sara07
25. mar 2021

@scorpionflower1 tak oni ich určite nevyrabaju v zdravotnickych potrebacha ale objednavaju , samodržky najlepšie bez špičky mám ich roky a tie tenšie tak v tých sa dá v pohode behat , ked ich viac perieš rychlo stratia pružnost ale čo už

scorpionflower1
autor
25. mar 2021

@sara07 no vsak uvidim, vďaka.

sonetta
26. mar 2021

@sara07 nesmú sa prať v avivazi, na to ma pani upozornila, keď som ich kupovala, lebo ze potom robia presne toto.