Erotický masážny olej prírodného pôvodu, poraďte

stevka072
2. nov 2019

Ahojte 🙂 neviem či to sem patrí, ale potrebovala by som poradiť 🙂 chela by som si s partnerom kúpiť nejaký erotický masážny olej.. a keďže erotický, mal by byť vhodný pre použitie aj tam dole :D nevyznám sa však do toho, ktorý je iba na telo ktorý nie pretože niekde to nejak presne nepíšu.. pýtam sa preto vás či už máte s nejakým skúsenosti 🙂 a ešte malá poznámočka, bola by som rada keby je ČISTO PRÍRODNÉHO PÔVODU 🙂Eorti

nikuskaa92
2. nov 2019

nám poslúži aj detsky olej 😀

tosomja
2. nov 2019

Detsky olejcek 😉

mariah0307
2. nov 2019

Kokosový olej ;)... Mne aj vonia 🙂

arcticcode
2. nov 2019

@nikuskaa92
@tosomja
Pedofili :-P 😀

stevka072
autor
2. nov 2019

Ďakujem :D ale mala som sa mysli aj niečo stimulujúce - erotické :D čo nabudí zmysly

bielavlcica
2. nov 2019

@stevka072 tak si slahni travu a budes mat vsetko eroticke 😂😂😂

tosomja
2. nov 2019

@arcticcode no a? 😜

stevka072
autor
2. nov 2019

@bielavlcica človek žiada o prostú radu vo výbere produktu, ale vždy sa nájde “vtipálek”, ktorý si nemôže odpustiť “vtipný” komentár haha 😂 nič v zlom, ale o trávičke viem svoje a myslím, že jej účinky sú všelijaké ale hlavne nie erotické 🥶 ale ďakujem za radu 😂😉

dopolbokaodrata
2. nov 2019

@stevka072 táto pani ma problémy sama so sebou takže jej šplechy ber s veľkou rezervou

luciab19
2. nov 2019

Ak Ti môžem poradiť - raz mi to muž kúpil že prekvapko - tak nás to navnadilo, že sme sa z toho smradu skoro povracali. Sme to aj vrátili naspäť. Fakt mega smrad, tak hnusná ťažká vôňa, že sme mohli akurát tak dobre vyvetrať a ísť radšej spat 😂 a to teda stal asi 50 euro, nejaký špeci feromonový

limetka69
2. nov 2019

@stevka072 ylang ylang od durexu

deedol
2. nov 2019

@stevka072 skoc do sexshopu, vedia dobre poradit🙂 pripadne kuk online, napr. tu:
https://www.kondomshop.sk/lubrikacne-gely/masaz...

0hena0
2. nov 2019

@bielavlcica 😂👍

hanata
2. nov 2019

@dopolbokaodrata Nahodou to pobavilo. 😀

jeanne0
2. nov 2019

Ako sa da poradit cez forum....normalne chod na predajnu, vyber je velky. Masazne oleje s vonou jazminu maju aj afrodiziakalne ucinky. Tak isto ylang ylang. Môžeš ich pouzit aj ako lubrikant, ale len na vonkajšie použitie. Ale musis prist a ovonat si, to co je prijemne jednemu moze inemu smrdiet! Tak isto su aj masazne oleje v bio kvalite. Pri erotickych masaznych olejoch plati ze ich mozes pouzit aj na intimne partie, no neodporúča sa vnútorne. Durex urcite neodporucam, je to humus a obsahuje cukor, cize lepí!

stevka072
autor
2. nov 2019

@jeanne0 ďakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂

osky
2. nov 2019

Hm...
Odskusane to nemam,ale
Napadlo ma-skus radsej cokoladu.😅😅😅😅
Ta je afrodiziakum,nesmrdi a ked sa s nou ponatierate,budete nabudeni az az/kym to zo seba zlizete.../

liliana363
3. nov 2019

@stevka072 masazny olej erotika, predavaju ho na saloos.sk alebo aj v drogerii som ho videla. Jemna vona, je to biokozmetika z ciech

nibiru
Autor odpoveď zmazal
Zobraz