Elektronický podací lístok

28. feb 2022

Ahojte, dnes som poslala doporuceny balík cez stranku pošty cez EPH. Vygenerovalo mi číslo balíka, ale ked toto číslo zadam do pola na sledovanie zasielky vypise mi, ze ide o nesprávny formát. Neviete aké číslo mam poslat kupujucej aby si vedela sledovat balík? Ďakujem

aliziana
28. feb 2022

to sa Ti potom neskôr ukáže v odoslaných zásielkach. Oni to ale väčšinou aktualizujú až niekedy navečer...

kate127
28. feb 2022

To číslo EPH sa diktuje na pošte a v ich systéme vygeneruje už podacie číslo, ktoré sa dá sledovať. Ale podľa EPH sa dá v aplikácii skontrolovať aj číslo balíka.
Čiže si na stránke pošty otvoríte e-podaci hárok a keď rozkliknete adresáta, ukáže Vám aj EPH číslo hárku aj podacie

autor
28. feb 2022

@aliziana Áno presne takéto niečo som hľadala a nevedela to najst nikde. Super, tak počkám, ďakujem 😊

simca06022011
28. feb 2022

treba si otvorit ten EPH na stranke a tam je podacie cislo zasielky,to mozes poslat 🙂 Uz by si to tam mala mat, lebo cislo zasielky sa nahrava k EPH hned, uz na poste.
podla EPH ti to nenajde v sledovani zasielky

kate127
28. feb 2022

Takto nejako cez mobil

autor
28. feb 2022

@kate127 keď rozkliknem tu zasielku tak mne zatiaľ ukazuje iba meno adresata, cislo harku eph, a stav podana a doporuceny list. Možno musím este počkať 🤷

adri266
28. feb 2022

Trva to aj 5-6 hodin.

spadnutaslivka
28. feb 2022

baby, keď ste tu také zbehlé... Viem si potom odtiaľ nejako vytlačiť nejaké podklady do účtovníctva?

simca06022011
28. feb 2022

@spadnutaslivka ano ten podaci listok je doklad do uctovnictva, je tam aj cena aj vsetko...

petruldo
28. feb 2022

podacie číslo je vygenerované hneď ako vytvoríš zásielku, sledovať zásielku podľa neho sa dá až keď pošta balík preberie do prepravy

kiwi3
28. feb 2022

musis este pockat. iba, ak si z toho tlacis aj stitok na balik, tak mas rovno podacie cislo