Elektrický strojček na nohy z Lídla

jarmilka1985
8. apr 2014

Ahojte! Potrebovala by som poradit ci niekto ma tento strojcek na nohy z L...? Je to nieco co by malo obrusit nachodene chodidla. Zabera to? Dakujem za kazdu radu! Tu je link : http://www.lidl.fr/cps/rde/www_lidl_fr/hs.xsl/o...
Dakujem za kazdu odpoved!

nanika79
8. apr 2014

@jarmilka1985 dnes som ho kúpila ... funguje 😉

jarmilka1985
autor
8. apr 2014

@nanika79 Jeej niekto mi odpovedal po celom dni co to tu mam...dakujem pekne za odpoved. Mozem sa este prosim ta opytat ci to aj nieco zbrusi dole? Ze ci sa mi to oplati vobec kupit. Sme mimo SR tu bude stat 12,99 🙂)) K comu by si to prirovnala? Teda k masazi aj obruseniu starej koze, alebo staci mi pemza? :DDakujem za odpoveeeed 🙂

nanika79
8. apr 2014

@jarmilka1985 idem to vyskúšať, a potom ti napíšem ... 😉

nanika79
8. apr 2014

@jarmilka1985 takže - otestované ... brúsi celkom solídne 😀 miestami ma to šialene šteklilo 😉 len musím dať ešte druhé kolo, lebo mám nohy v katastrofálnom stave 😎 Myslím, že to stojí za tie prachy ... lebo klasická metóda odmočiť nohy a drhnúť pemzou či pilníkom je dosť zdĺhavá ... 😝

jarmilka1985
autor
9. apr 2014

@nanika79 Dakujem za ochotu, otestovanie a podanie hlasenia :D Si ma asi presvedcila a kupim si...sme mimo SK stoji tu sice o 3 eura viac, ale nohy mam tiez v katastrofalnom stave a na mocenie a pemzovanie cas nemam tak to skusim 😎 Mam pocit ze mne bude treba aj 3 kola :D A potom udrziavacka...sa uz tesim na steklenie, zajtra to tu je v predaji 🙂

pinky1987
11. apr 2014

Baby ja som si ho tiež kúpila, ale neviem z kadiaľ zohnať náhradné diely- tie brúsne kotúčiky. Poradíte mi?? Skúšala som na servis na Slovensku, čo bol napísaný v príbalovej informácii, ale mi odpovedali, že náhradné diely nedodávajú. Ďakujem.

pinky1987
11. apr 2014

@nanika79 ja som si ho tiež kúpila, ale neviem z kadiaľ zohnať náhradné diely- tie brúsne kotúčiky. Poradíš mi?? Skúšala som na servis na Slovensku, čo bol napísaný v príbalovej informácii, ale mi odpovedali, že náhradné diely nedodávajú. Ďakujem

nanika79
11. apr 2014

@pinky1987 to som si mohla myslieť, že ich bude problém zohnať ... 😠 Mne to došlo až neskôr 😀 že keď sa tie brúsne kotúčiky zoderú, bude treba druhé ... tak sa spolieham na to, že nejakú tú chvíľu vydržia, a potom vymyslím nejakú náhradu ... 😉

pinky1987
14. apr 2014

@nanika79 Dnes mi príšiel mail z hoyer-cz@teknihall.com, že
Balenie s 2 ks stojí = 6,99 €,
Balenie s 4 ks = 12,98 €,
Balenie s 6 ks. = 19,90€

plus poštovné = 11,90 € (do ČR a na Slovensko)

Balenie s 2 ks = obsahuje 1 x náhradnú rolku s hrubším zrnením a + 1 x náhradnú rolku s jemnejším zrnením
🙂

vierocka666
28. máj 2014

Ahojte, prosim Vas akej znacky je ten strojcek z Lidla?Chcela by som si ho tiez kupit cez web, kedze v Lidl momentalne nie je...

Dakujem

gisela835
23. feb 2016

Veľmi to šteklí?

zaneta7
7. apr 2017

ahojky, neviem či táto konverzácia je ešte aktuálna, ale chcem sa opýtať, zohnali ste tie náhradné valčeky do strojčeka? Teraz bola akcia v lidli, kúpila som si strojček, len mám obavu či ich vôbec niekde zoženiem. Ďakujem 🙂

gisela835
9. máj 2017

Ale áno prečo?