Efekt good girl na naše zdravie je životu nebezpečný

27. máj 2024

Zdieľa, pretože som sa sama identifikovala a veľmi mi to pomohlo pochopiť svoje správanie. Možno niekomu pomôže tiež, možno niekto pridá i vlastnú skúsenosť. ♥

https://diva.aktuality.sk/clanok/r25Tkyb/stale-...

egonsk
27. máj 2024

parada, tak sugestivny clanok som uz davno necital. 😉 Okrem toho, ze niektore casti si tam priamo odporuju a je pisany natlakovym stylom presviedcania, tak nevyvraciam, ze su tam aj niektore casti postavene na znamych faktoch.
Kazdopadne podlahnut hned tomu co tam je pisane, je ako potlacit svoju identitu, cize z extremu do extremu. Esteze sa tam letmo spominaju zdroje tej kompilacie 😁🤪

autor
27. máj 2024

@egonsk Ktoré časti si odporujú 🙂?

beata_k
27. máj 2024

Uff, strasna somarina ten clanok. Tak mozno 18. storocie v Cine.

aurora33
27. máj 2024

Ešte že ma moji rodičia vychovali normalne a dokážem povedať nie a rovnako tak učím aj svoju dcéru.

autor
27. máj 2024

@beata_k Kiežby. Ani si neviete predstaviť koľko ľudí má problém s hranicami, koľko sklony manipulovať, koľko ľudí má psychické problémy práve pre snahu vyhovieť spoločenským merítkam,...

jarnajar
27. máj 2024

Veď aj tu vidieť koľko ľudí si absolútne v živote nevie určiť hranice. Minimálne polovica tém o rodinných problémoch má toto pozadie.

aurora33
27. máj 2024

Pricom je to také jednoduché.

autor
27. máj 2024

@aurora33 Keby to bolo jednoduché, nebol by potom problém. Ľudia by nemali problém. Je to problémom veľkého strachu. Ak sa narodíš do prostredia, kde Ťa o niečom presvedčia, stáva sa to Tvojou denno dennou realitou. Ale uznávam, že niekto kto niečo podobné neprežil, tomu možno neporozumie. Závisí aj od charakteru. Niektoré typy sa stiahnu, niektoré sa bránia agresivitou.

aurora33
27. máj 2024

Asi si nečítala môj prvý komentár k tejto téme 🙂

autor
27. máj 2024

@aurora33 🙂👍