E-shop Naše slovenské (https://www.naseslovenske.com).

geokatka
31. mar 2020

ahojte...chcem Vás všetkých upozorniť na e-shop www.naseslovenske.com/...objednaný a zaplatený tovar vám nepošlú... telefón vypnutý...na správy neodpovedajú. mne odpovedali až po tom, čo som od nich začala pýtať peniaze späť za nedodaný tovar, avšak ich odpoveď bola, že tovar mi bol zaslaný... na svojej fb stránke zablokovali všetkých nás, ktorých okradli o peniaze a ktorí sme v diskusiách reagovali na ich správanie, či už upozornením ostatných ľudí alebo negatívnymi hodnoteniami... budem rada, ak sa pridáte do fb skupiny Eshop nase slovenske, podvody nespokojni zakaznici...začali sa tam zbierať ľudia, ktorí boli týmto e-shopom podvedení, chceme nájsť čo najviac podvedených ľudí, aby sme mohli podať hromadnú žalobu...

misiatko81
31. mar 2020

mne akurat dnes od nich prisli a aj kamoska objednavala a tiez prisli

lubka73
31. mar 2020

POŽADOVANÁ STRÁNKA NIE JE DOSTUPNÁ
OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE ZADANÁ WEBOVÁ ADRESA UŽ VIAC NIE JE DOSTUPNÁ.

toto uz tam nabehne

dopolbokaodrata
31. mar 2020

Toľko negatívnych recenzií a aj tak ste im poslali peniaze? Čo dodať 🤦‍♀️
https://obchody.heureka.sk/naseslovenske-com/re...

missviolet
31. mar 2020

Mne od nich dnes prisli ruska v pohode...

fokuska
31. mar 2020

@lubka73 Stranka funguje, autorka v prispevku dala link a nedala za nim medzeru a pisala dalej, cize link skomolila ;)

lubka73
31. mar 2020

@fokuska hej uz som si ich potom nasla dakujem

geokatka
autor
31. mar 2020

@dopolbokaodrata bohužiaľ, nehľadala som recenzie a rovnako veľa ďalších ľudí..nikdy som nemala so žiadnym eshopom problém...dokonca ani s aliexpresom a amazonom...z amazonu prišla zásielka za 2 dni od objednania.

geokatka
autor
31. mar 2020

@missviolet a kedy si objednávala?

geokatka
autor
31. mar 2020

@misiatko81 kedy si objednávala? veľa ľuďom čo sa dožadujeme svojho tovaru vraj už dávno odoslaného nechcú poskytnúť ani ref. čísla zásielok...a dnes jedna babenka volala kuriérskej spoločnosti, cez ktorú posielajú a tam povedali, že fyzicky od nich zásielky neprevzali...

geokatka
autor
31. mar 2020

@lubka73 ospravedlňujem sa, nedala som medzeru

jenny
31. mar 2020

Aj mne dnes od nich prisla zasielka a som spokojna. Trvalo to sice dlhsie, ale prisla. Objednavala som 18.3.

missviolet
31. mar 2020

@geokatka 2 tyzdne dozadu

geokatka
autor
1. apr 2020

@jenny
@missviolet možno ste mali len šťastie...niekomu možno z času na čas pošlú

misiatko81
1. apr 2020

@geokatka 19.3. som objednavala

karinkm
10. jún 2020

Pripajam sa k negativnej recenzii. Tovar sice poslali, neprebrali sme ho, nakolko ruska poslali snad po dvoch mesiacoch od objednavky...teraz sa neozyvaju,peniaze nevracaju...

karinkm
10. jún 2020

@geokatka aka fb adresa to je prosim? Chcem sa pridat....vdaka

geokatka
autor
12. jún 2020

@karinkm Eshop nase slovenske, podvody nespokojni zakaznici...ale či je tá skupina teraz nejak aktívna neviem, momentálne to nesledujem

matka201
16. júl 2020

Ja objednávam stále a vždy všetko prišlo, aj tovar som menila za väčší a spokojná som veľmi aj kamarátky.

annddrea
30. sep 2020

Musím potvrdiť zlú skúsenosť. Priznám sa, že som si pred objednaním tovaru neoverovala recenzie, ale moja skúsenosť s komunikáciou s nimi je veľmi zlá. A to neviem, či sa vôbec dočkám vrátenia peňazí.

karinkm
21. dec 2020

@annddrea dočkáte sa, ked to budete riesit cez SOI tak ako ja😡, smutne....

mili78
9. feb 2021

Aj mna oklamali o 25,99€. Nenapadlo ma citat recenzie nakolko som od nich 2x uz objednala a objednavky prisli. Teraz im denne volam, pisem maily a totalna ignoracia. Peniaze schrabli, napisali mi, ze obj. odoslana a nic. Vyhrazam sa im aj SOIkou a nic, ani obraz ani zvuk 😤😤

mili78
9. feb 2021

@karinkm prosim ta co si napisala SOIke a co vsetko si dokladala? Dakujem

1enuulk4
2. mar 2021

@mili78 ahoj, ako si dopadla? Mne tiez tovar neprisiel peniaze som poslala 🤦‍♀️ samozrejme nekomunikuju..dakujem za odpoved

mili78
2. mar 2021

@1enuulk4 ahoj, nakoniec tovar prisiel. Denne som im asi 30x vyvolavala a pisala maily, kazdy den a vyhrazala sa SOIkou. Neodpisovali, nedvihali, ale tovar po tyzdni prisiel. Drzim palce 😁

1enuulk4
2. mar 2021

@mili78 to iste od dnes robim aj ja 🤣 tak hadam mi poslu tovar.. dakujem