Dvojročné pomaturitné štúdium

dadagabikova
8. jan 2018

Ahojte.Chcem začať študovať na dvojročnom pomaturitnom studium,no všade majú napísané,že chcú talentových.To naozaj všade sa na prijímacom konaní robia alebo to tak len píšu.

dadagabikova
autor
8. jan 2018

Myslela som talentovky na pedagogickú školu.

lavieenrose
9. jan 2018

mas namysli ucitelku do ms? tam potrebujes hudobnu vytvarnu aj pohybovu zdatnost a ano robia talentovky

staalienka
9. jan 2018

Jasné, že by ste mali mať k týmto oblastiam vzťah. Ako chcete viesť deti a vychovávať, robiť výtvarné činnosti, učiť piesne a vytvárať kultúrne programy k sviatkom a iné, ak by ste to neovládali? Samozrejme, že od vás nebudú chcieť virtuózny koncert, alebo umelecké diela, ale vzťah a hlavne snaha by tam mala byť 😊 zvyšok sa už naučíte počas štúdia. (Aspoň to čo sa za 2 roky dá stihnúť, kedže sa 2 ročné diaľkové št. Nedá porovnať s denným 4 ročným.) 😊

ivu80
9. jan 2018

Môžem sa spýtať v ktorom meste chceš študovať? Tiež to totiž mám v pláne 😉

dadagabikova
autor
9. jan 2018

Este neviem,asi v Ziline alebo v Trnave.

sandral
9. jan 2018

@dadagabikova Áno, robia sa talentové skúšky z hudobnej, výtvarnej z telesnej a niekde aj jazykové zručnosti.

dadagabikova
autor
9. jan 2018

Ďakujem baby,už som ich kedysi absolvovala,ešte keď som sa hlásila na strednú,aj som ich spravila,ale nedostatok miesta bolo,takže preto má nezobrali.Nechce sa mi ich robiť opäť po 16-tich rokoch,ale asi budem musieť.Mne sa len o tie talentovky jedna.Este raz dik☺️.