Dvd prehrávač do auta. Poradíte nám?

ziarcanka
27. okt 2011

Ahojte maminky a ockovia, zvažujeme kúpu tejto užitočnej pomôcky - najradšej 1 prenosný DVD prehrávač s 2 monitormi na pripnutie na opierky. Ak máte skúsenosti, poprosím vás o rady, ako dobre vybrať. Ďakujem

anjelicek26
27. okt 2011

@ziarcanka - my mame v aute dva, na kazdej opierke jeden a kazde dieta ma vlastny ovladac (maxovi je to este na prt, ale budis, neskor si bude prepinat tiez), pustame im dvd-ka ked dlhsie cestujeme. Nevedela som, ze je aj taka moznost 1 prehravac a dva displeje... no neva clovek sa uci. My ho berieme aj do lietadla zo sebou, len ho treba nabit poriadne, potom nen problem 2-3 hodky vydrzi.

ziarcanka
autor
27. okt 2011

@anjelicek26 keď máte dva prehrávače, aspoň sa nehádajú, kto chce čo pozerať 😀 😀 😀 My ten jeden zvažujeme skôr z finančného hľadiska

jankapo
27. okt 2011

@ziarcanka my mame tento http://www.mall.sk/prenosne-dvd-prehravace/senc...
sme super spokojni, jedinou kvazi nevyhodou je to, ze musia pozerat obaja tu istu rozpravku... 😉 ale ani doma nie su dve telky 🙂

lucka1987
27. okt 2011

@ziarcanka http://www.najnakup.sk/Porovnaj_dvd-prehravace-... my mame vb aute tento.. teda myslim ze je to ten model.. chytame aj TV stanice a radio.. a su tam aj hry. prehrava aj z usb a ked sa nabije, v pohode vydrzi 2 hodky isto

ziarcanka
autor
27. okt 2011

@jankapo vyzerá super, presne také niečo sme chceli, dokonca je teraz aj v akcii 🙂
@jankapo @lucka1987 so značkou sencor nemáme žiadne skúsenosti, od kedy máte tieto prehrávače, ako často ich využívate a vyskytla sa už nejaká závada?

cimika222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka1987
27. okt 2011

@ziarcanka mame ho od decembra minuleho roka.. a vyuziva sa veeeelmi casto.. ked chodime autom na dlshsie trasy, ale najma mm ked beha na kamione, vzdy ked ma pauzu tak si pusta filmy.. cize bezi takmer kazdy den.. akurat ako novy vydrzala bateria 3 hod, teraz tak jeden dlhsi film..cize 2 hod.. ale mylsim si ze to je u kazdeho prehravaca tak ze bateria sa opotrebuva a nevydrzi dlho

lucka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cimika222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz