Drzosť v bazáriku

kukujka
26. júl 2012

ahojte boli ste aj vy zarazene drzostou kupujucich v bazariku.sup sem s ich hlaskami.

kukujka
autor
26. júl 2012

Moje top vyroky,ktore mi napisali mamicky na moje inzeraty a,ktore svedcia o tom,ze tu slusnost vymiera.-posli mi to na dobierku za 25 eur inac to nechcem /cena bola 32/,-dufam,ze v tom choditku niesu v pulte popucen piskoty lebo ho poslem naspat,-daruj mi to postu si zaplati/ani ziadne prosim/,-ak mi k tej jednej kosielke pribalis tie dalsie dve zadarmo tak ju beriem..........chvalabohu teraz uz ziadne inzeraty nemam a nemusim sa rozculovat

xlucia
26. júl 2012

@kukujka ja som zatial drzu maminu nemala.
ale taku co chcela silou mocou vymieniat ano. len neviem co som si mala vziat na vymenu, ked ona ma dieta max. 1 rok stare. a moji su uz velki voci jej detom. toto skusala nejedna, hoci v podmienkach mam ze nevymienam.
a tiez zjednavanie cien odusu

littledevil
26. júl 2012

Predavala som Nike kratasky za 3 eura a jedna mamina napisala ,,berem ich za 2 eura aj s postou,, ziaden pozdrav, nic ☹ . Keby to napisala slusne, tak by som porozmyslala 😒 .

petronela353
26. júl 2012

u mna pozrav ziadny urcite beriem pomerajte mi to a to, merala som aj par veci co mi pripadali na hlavu padnute 😅 a potom ani bú ani mú a takych bolo viac

matveja
26. júl 2012

no mne sa len taká maličkosť opriti Vám, ale aj tak ma to vie doraziť...pozdrav žiaden v správe len jedno slovo výmena?

milacikova
26. júl 2012

ahojky milujem hned ...odkial ste?? 😀

kukujka
autor
26. júl 2012

@milacikova to mas ako namiesto dobry den 🙂

lenkatomo
26. júl 2012

@kukujka kludne to moje skopcite sem 🙂

ale toto je ina kava este:
......ja tie veci nepotrebujem mame toho kooopec, ale su aj ine mamicky ochotnejsie ! podotykam, ze to som uz dala zlavu..... 😠

anaxamon
26. júl 2012

@milacikova to uz je jaka haluz🙂))))

milacikova
26. júl 2012

@kukujka no niekedy si pridem ako na zoznamke 😀

kukujka
autor
26. júl 2012

@lenkatomo jaaaj,ze nepotrebuje tak naco sa potom na inzerat ozyva tak toto ma teda pobavilo najviac

kukujka
autor
26. júl 2012

@milacikova ochvilu ti napisu kolko mas rokov?

matveja
26. júl 2012

smutné však je, že väčšinou sú to neregistrované...aspoň ja mám takú skúsenosť....česť výnimkám !!! Už v škôlke sa učí, že slušnosťou je pozdraviť...čo sme v kravíne ? Najlepšie je, že väčšinou každá z nás má v podmienkach predaja jasne napísané: NEVYMIEŇAM a aj tak sa ozývajú za výmeny....na čo potom sú tie podmienky predaja, keď ich asi nikto seriózny nečíta ?

milacikova
26. júl 2012

@kukujka kazdy sme nejaky a snazim sa veci brat s nadhladom a odpovedat podla toho akym stylom su dotazy pisane predpokladam vzdy ci niekto kupi nekupi a vzdy som odhadla nakupujuce co maju v umysle a ako vsetok biznis skonci 😀 velakrat sa stane ze stopnem konverzaciu uz hned v zaciatku pretoz nemam cas sa zapodievat chatom len napokec .... 😉

kukujka
autor
26. júl 2012

@milacikova mna najviac vie zarazit ked je v jeden vete kopa chyb ja tiez urcite nepisem bez chyb ale ked si precitas nieco tak hrozne tak si hned mozes pomysliet aka inteligentna je ta osoba co to pise a ze asi naozaj nema zmysel sa dohadovat a hlavne ak je neregistrovana

matveja
26. júl 2012

niektoré ozaj píšu ako " tatári " 🙂 niekedy sa aj pobavím a to nie som žiadna super slovenčinárka...aj ja robím chyby , ale čo je veľa to je veľa 😀 napr. vímena ? 😀 😀 😀 no nezasmej sa....až ma v riti pichne 😝

petraxy6
26. júl 2012

@milacikova toto dôverne poznám že odkiaľ ste? 😀 😀 😀

Dobrý deň, mala by som záujem o autosedačku (za 70,-€), ale jedna pani mi ponúkla takú istú za 65,-€, tak ak mi ju dáte za 60,-€, tak ju beriem 😀 😀 😀

Túto pani milujem (nebudem ju menovať)😀 a hlavne ten pravopis 😀 : do porucene mi to moste poslat co, moste mi to poslat dobjerkov na meno......? 😀 😀 😀 😀 😀

kukujka
autor
26. júl 2012

@petraxy6 jasne ze predas za 60 a este aj postovne zaplatis 🙂
a tej s tym nadhernym neprekonatelne vybornym pravopisov vsetko ihned posli na dobjerku 😀 😀

petraxy6
26. júl 2012

@kukujka a to co na konci vety... tých co bolo neurekom, len tie jej hefty už neboli vtipné...som ju zrušila, lebo ja nemam naladu na takéto ženy. 😎

benne
26. júl 2012

Ja - 8. mája o 15:57
Takže takto, p.XY, aby bolo jasné. Prvý obchod ste ma zavádzali, že peniaze boli poslané 13., v reále boli posielané 20., povedala som si, ok, nakoniec platba nabehla, čierne nohavice máte zajednané od minulého týždna, nechcete ich, ok, v poriadku, ale týmto s vami končím. Predávam na nete dva roky, pouvažujte trochu nad svojou komunikáciou, lebo ja s vami dalej jednať už nevládzem. Veľa šťastia!

p.XY (neregistrovaná/ý) - 8. mája o 16:03
takze takto mila pani. ja si so svojimi peniazmi mozem robit co chcem! je to jasne? vy ste predavajuca ja som kupujuca v demokrat. state si mozem tisickrat rozumiete? za svoje peniaze vyberat mozem si to kupit aj nemusim! ked som nevzala tie dlhe nohavice ak ste seriozna a vidite ze platba nenabehla okamzite dalej tovar ponukam inej. dufam ze sme sa dostatocne rozumeli aj vam vela stastia v obchodovani

Ja - 8. mája o 16:07
ale samozrejme, že môžete.. rovnako ako ja sa môžem demokraticky rozhodnúť, že komu budem predávať, respektíve, komu predávať nebudem

p.XY (neregistrovaná/ý) - 8. mája o 16:09
tak mi hluposti nevypisujte su to moje peniaze a ja si mozek od vas kupit tovat aj nemusim vy mi prikaza davat urcite nebudete! ste posledna od koho si tovar objednam dovi.

- takto to dopadlo, ked som už aj ja stratila nervy, a to ja sa držím statočne, viem veľa prehryznúť, lebo predsa, ja naozaj chcem tie veci z domu radšej preč a nejaká anonymná osoba na nete ma "netankuje", ale táto bola aj na mna moc 😝 😅

matveja
26. júl 2012

trochu mimo témy, ale teraz som si spomenula na to, ako som našla v nohaviciach mojej vtedy asi 13 ročnej sestry lístok od " frajera " na lístku bolo : Ahoj Evko, aj ja ťa mám !!! ... 😀 😀 😀 ja som si myslela, že sa pocikám od smiechu....sestra sa volá Eva...má ju čo ? na háku ? 😀 😀 😀 keď som jej to povedala, tak sa strašne zahanbila...už je tomu asi 15 rokov....ale stále vtipnééééé

petraxy6
26. júl 2012

Takže takto milá @benne počúvaj, tyčinka mi ostala na monitore 😀 😀 😀 😀 ešte sa tu zadrhnem 😀 😀 😀 sa rehocééém 😀

sana15
26. júl 2012

@benne dala by som ruku do ohna za to,ze jednu takuto osobu poznam. presne jej styl vyjadrovania... 😀 Dufam ze je to ona, a ze viac takych osob po svete nebeha 😀

adrioska
26. júl 2012

@matveja 😀 pamatam si tie casy, ked sa namiesto "som do teba(zalubeny/a)" hovorilo:"mam ta" ... 😀 😀 😉

zuzulienka1973
27. júl 2012

@matveja Take som uz mala aj ja

petronela353
27. júl 2012

@matveja aj v tom kavine sa kravy zdravia mú tu niekedy ani to nenapisu

petronela353
27. júl 2012

@benne hehe som sa pobavila 😀

nice202
27. júl 2012

@adrioska ja si pamatam "som do teba" 🙂

luy
27. júl 2012

1. kúpim predáte? /no keď to mám v bazáriku tak jasné,že prdávam /

2.beriem za 10 a dajte nejaké tričko grátis ako darček /predávala som za 13/

3.zmerajte mi hrúbku látky /som jej napísala ,že neviem ako....../

4.darujte mi máte toho dosť /no ja viem že mám plné skrine...../

5.ste si istá ,že je to biela? /predávala som biele šaty....../

6.dajte zľavu /prdávala som tričko za 0,50 centov/

7.nikde nič,žiadna veta nič len..............okamžite poslať

Takže len zopár pikošiek na viac si teraz nespomeniem

petraxy6
27. júl 2012

@luy mne sa strašne páči bod 3. - 😀 😀 😀 😀 😀 - to si jej fakt nezmerala? 😀 😀 😀 😲