Drogový smrad v aute

modrakengura
14. dec 2021

Uz nevuem kde sa toto opytat tak skusim tu
Zistila som ze partner berie drogy,
Aj minule som nieco hladala pod sedackou a nahodou som uvidela pod sedadlom sofera papierik a porozsypane biele krystaliky (samozrejme fet) az ma zacalo stipat za nechtom ked som tam rukou hladala nieco, asi mu to tam raz spadlo alebo sa vysypalo

Prosim vas otazka znie:
Moze sa pocas jazdy pod sedadlom sofera rozohriat a mozu tie krystaliky zacat smrdiet?

Dnes sme sli autom vzadu som mala vo vajicku dieta a strasne tam zacalo nieco smrdiet (takto to smrdelo uz aj u nas v kupelke teraz viem ze to boli drogy - mne tvrdel ze dal sused nieco zakazane do sifonu co spini cisticku vod )
Velmi to smrdelo bojim sa ci sa to co tam bolo rosypane nemohlo nahriat :((((((
Mala som dieta vtedy v aute :( preto sa strasne bojim
Dufam ze sa to nemohlo stat, musela by som iat s malym okamzite doktorke, boze som uz z neho zufala

Uz od neho odchadzam, toto nedovolim aby sa dietatu nieco stalo :(

Prepacte ze tu ale ja neviem komu mam polozit takuto priblblu otazku ze ci sa dietatko nemohlo z tohto nafetovat - jeho doktorke asi a hned mi pride socialka

snehulak77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanelka1
14. dec 2021

@modrakengura ,,,, nahriali sa v aute? Šak je zima,,,, akože tým že sa v aute kúri? Nemyslím si,,,, možno to neboli drogy, možno fakt nejaká chémia od suseda,,,, to by asi mohlo smrdieť,,,,ťažko povedať,,,ale nemyslím si, že by sa dieťa nafetovalo z toho,,,to by bolo asi potom spavé, alebo nejak divne by sa správalo. Myslím,že mu nič nebude. Každopádne ,ak si myslíš, že fetuje, to asi nebude ideál do života. Už dávno si mala odísť.

brembo
14. dec 2021

o drogách toho neviem vela,no niektoré drogy sa musia pred konzumáciou nahriat. Ale teploty teraz v aute nie su tak vysoké,aby sa ákekolvek drogi odparovali-okrem Toulénu,ten je ale stvorený na iné použitie. Poriadne si povysávaj auto,a ked možem odporučit,tak ho daj i vytepovat. Nestojíš zrejme o problémi s polícoiu. Tá si svojich konov monitoruje,sleduje,tak aby ta raz náhodou nezastavili.

syslik81
14. dec 2021

ty si ho vyhodila za smrad v kupelni a daco v aute? prepac ale ak nemas viac dokazov tak super ze od neho odchadzas lebo zit s tak paranoidnym clovekom ako si ty by chudak mal asi za trest

cacianka
14. dec 2021

@modrakengura to je dobrý nápad, dôkladne dať auto vyčistiť s vyvetrať. Potom keď zacítis niečo divne, budeš mať istotu že sa niečo deje .
Teraz nestresuj, dieťa sa vonku vyvetralo, ak to bolo niečo ako drogy, tak v aute sa neurobí taká teplota, aby reagovala silno naplno.
Inak ako vieš že tvoj partner droguje ?

simca06022011
14. dec 2021

Mna by zaujimalo ako zapachaju drogy, ako to dokaze niekto rozoznat.. ano taku marihuanu a pod.. ale ze by krystaliky drogy stipali pod nechtom, tak to pocujem prvykrat v zivote.
To na zaklade tychto krystalikov pod sedadlom si prisla na to ze partner berie drogy, alebo mas nejaky iny dovod si to mysliet? Lebo teda ja keby zistim, ze moja polovicka je narkoman, tak ani do 10 nestihnes naratat a som pobalena a s deitatom prec... nejake krystalikvy v aute by mna vobec netrapili, alebo smrad v kupelke.. to by bola posledna vec co by som riesila.

alfged
14. dec 2021

Také tie klasické známe drogy majú niektoré svoju vôňu, ale nie takú výraznú aby z pár kryštálikov smrdelo celé auto. Niektoré sa zahrievajú pred užívaním, to je už puch iný, ale zameniteľný, takže ak s tým nemáš skúsenosť nezistíš.

ewelinka21
14. dec 2021

To stipanie pod nechtom sa mi nepozdava a podla mna ked fetak potrebuje nahriat drogu tak asi aj na vyssiu teplotu ako si vykurujes auto… t.j. Na niakych max 25C…
Nemohla to byt neprijemna chemikalia? Tie su extremne citit aj pri beznych izbovych teplotach a to si skor viem spojit so stipanim pod nechtom…
Vela chemikalii aj pri kontakte s kozou a sliznicami pali, stipe

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
14. dec 2021

No ja nechapem, co ta stipalo pod nechtom 🤷‍♀️ to uz trosku prehanas... ak by sa mu aj v aute vysypala/rozfukala jedna davka, tak by si to tam podla mna len tazko nasla. Cize ak si naozaj nasla na podlahe rozsypane nejake drogy napr.pervitin, kokain (predpokladam, ze nieco z toho si mala na mysli), tak potom sa mu tam toho muselo vysypat fakt vela. Ale u nas v aute na 100% nikto nedroguje a som si ista, ze keby som tam teraz isla, tak na podlahe najdem hocikolko krystalikov piesku, alebo proste nrjakych mineralov, mohla to byt aj ta posypova sol z topanok... a nie, aj keby tam mal rovno tie drogy, urcite sa v aute pri kureni nezahreju na taku teplotu, aby sa odparovali. Ak by malemu nieco bolo, zbadala by si to snad. My v aute kurime na max 24°, ale na podlahe je podla mna dobre pod 20 v takejto zime, to nie je tavna teplota sni lrn pre kokpsvy olej 😂 nieto pre nejake krystalicke latky... a zopar krystalikov si tam citit nemohla, predstav si, ze rozdrvis nejaky liek a par krystalikov hodis do auta, citila by si to? Bud mas cuch ako komisar Rex, alebo len paranoju, sorry...

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
14. dec 2021

@modrakengura takže to máš potvrdené z 2 strán
Priznal sa.
Testy boli pozitívne.
Takže ho pošli do riti, teda odíď ty.
Veľa šťastia

lindusss2016
14. dec 2021

@modrakengura no tak po poslednom tvojom prispevku to robi, kedze sa aj priznal, niet nad cim rozmyslat. Ale neboj, dietatu sa v aute urcite nic nestalo, aj ked samozrejme babatko a fetak v jednej domacnosti nie je zrovna bezpecňa situacia, ale za tu cestu autom nestresuj. Inak ak by si v buducnosti potrebovala radu ohladom intoxikacie cimkolvek, volaj narodne toxologicke centeum, poradia ti.Tak verim, ze dodrzis slovo a naozaj od neho odides... drzim ti palce.

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luna379
14. dec 2021

Stále tu dávaš témy o tom narkomanovi, už si dávala xy krát ako of neho odchadzaš a rozvadzas sa s ním… a teraz to vyzerá ako by to nebola ani pravda

lindusss2016
14. dec 2021

@modrakengura tak toto je nova skutocnost, ze si bola tehotna, ked si to citila, tomu uz verim, lebo ja som ako tehotna na 5 metrov citili muzovi z ust kukuricnu tycinku, co mi zjedol poza chrbat 😂 ale smrad v aute nebol urcite z toho, ze by sa to odparovalo. No v kazdom pripade byt tebou, uz by som sa tym nezdrzovala a rovno isla balit veci

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
14. dec 2021

@modrakengura nie nezistila by som to podla smradu... Krystalicke drogy nemaju zápach, v tej krystalickej podobe, schválne som si to googlila. Na zachode ma napinalo z kadečoho v tehotenstve aj mimo zachoda. Ak sa ti priznal a je narkoman nemas co riesit. Musis sa proste len zariadit po svojom.

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
15. dec 2021

@modrakengura ked to bol čistič- tak prichadzaju do uvahy kyseliny alebo hydroxid sodný- ten má nepríjemný špecifický zápach. Vyskytuje sa prevažne v kryštalickej koncentrovanej podobe,ale ako kryštalická látka nevykazuje výraznejší zápach. Navyše na čo by ho niekto dával do malého papierového sáčku. Možno že drogy nie len berie,ale nikde i vyrába.

nikha2809
15. dec 2021

A nemohol to teda naozaj byť hydroxid sodný?to by ťa asi stiplalo ja to sypem v kúpeľni keď sa odtok zapcha

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
16. dec 2021

vo filtri kurenia žiadne kryštáliky nie su,ani žiaden bieli prášok.