Drevené umývadlo od Lukáša Križmu - zlé recenzie

8. aug 2023

Prosím kto ma vyrobené Drevene umyvadlo od tohto pána a zle skúsenosti ?🙏 Do dnešného dňa mi neposlal peniaze nakoľko umyvadlo bolo viackrát reklamované ďakujem za odpoveď

Autor odpoveď zmazal
Zobraz
9. aug 2023

@sisia39 pani Grmanová prečo potrebujete neustále šíriť dezinformácie a klamstvá ? Vaše umývadlo reklamované bolo. Dokonca bol aj z našej strany dobrovolne očistený vodný kameň z kohútikov (z dovodu zanedbania pravidelného čistenia - zo strany užívateľa). Umývadlo ste užívali niekoľko rokov. Napriek tomu, sme vám vyhoveli a umývadlo sme chceli od vás odkúpiť za adekvátnu sumu - vzhľadom k opouzivaniu umyvadla. Po vzájomnej dohode sme odišli a slová z vašej strany boli “ j****m ti to umývadlo cez čelné sklo” . Tak vás žiadame, aby ste prestali šíriť tieto dezinformacie. Haníte poctivú prácu ochotného človeka, ktorý za vami chodil domov niekoľko xy kilometrov a vy ste preto neurobili nič. Ešte ste mali problem zaplatiť za cestu. Popritom vam ušetril čas, aby ste nemuseli chodiť s umývadlom vy. Všetko s vami komunikoval, o všetkom ste vedeli, jeho prístup k vam bol príliš ústretový tak vás žiadam, prestaňte šíriť klamstva.

10. aug 2023

@vl1412 Ja neširim dezinformacie nakoľko pán Križma dal doživotnú záruku na umyvadlo a od samého začiatku bolo s umývadlom problém . A keď sme už pritom neustále som sa mu pripomínala že umyvadlo je vadné . Dosť dlho sa neozýval a keď sa sj ozval tak povedal že on sa zastaví lebo mà zákazku v Bratislave. ☝️A takto ma ťahal za nos dosť dlhú dobu 😔 nikdy nedal návrh prineste umyvadlo doriešime . Vedela som iba kde býval u priateľky v Urminciach dokonca ešte aj na ňu sa vyhováral pri prvej reklamácii☝️Vtedy tiež nekomunikoval mám všetku komunikáciu mám fotky ako umyvadlo vypadalo. A nenahnevajte sa neviem či ste jeho právnik ktorým sa oháňal a neviem čo vám chlapec povedal ale mala som doma deti známeho a manžela . Všetci vedia že sme slušná rodina .A nie že on bude ešte nás urážať že čo sme to za rodinu ☝️Mne 11 ročný syn plakal . A cenu za umyvadlo navrhol sam a umyvadlo si sam naložil tak z úctou neviem očom vám ide

10. aug 2023

@sisia39 Myslím, že každý si utvorí názor sám. Podotknem: lož má krátke nohy, ďaleko nezájde 😊

stanislavicenka
10. aug 2023

@sisia39 co ma vada staznost spolocne s tym, ze ste slusna rodina🤦, myslela som si, ze tento argument snad vymrel s malomestiactvom.

10. aug 2023

@stanislavicenka možno len nechápete čo som tým myslela 😊

10. aug 2023

@vl1412 tak verím tomu a keďže boli batérie zakupované na Aliexprese že si utvoria názor 😊ale to povedal len mne

@vl1412