Drevená detská kuchynka

slavka030
29. okt 2018

Žienky, chcem kúpiť dcére drevenú kuchynku. Mame plastovú ale je o ničom. Žienky, tie ktoré máte drevené, môžte mi dať reálne foto vašich kuchyniek, plus ci ste spokojné, resp. detičky. Ďakujem.

chovancova27
29. okt 2018

my ideme kupovať z Ikea.

romiada
29. okt 2018

@slavka030 teraz tusim budu mat v Lidli

sasunka
29. okt 2018

My mame takuto malu drevenu, dcera sa s nou hra od roka, teraz ma 4 roky a stale je to oblubena zabavka, kazdy den aspon raz vari. Vyhodou je, ze je mala, skladna a splna ucel. Ja by som velku nekupovala, omrzi ju to. My hracky striedame, cize aj tuto kuchynku som uz par krat na mesiac odlozila a potom zas vytiahla.

livia341
29. okt 2018

Ja mam sice chalanov tak kuchynku nemame,ale ked som opatrovala deti v rakusku tak deti mali kuchynku drevennu z ikeii a vyzerala tip top.

momoqui
29. okt 2018

@slavka030 my mame takuto a deticky sa v nej stale hraju

slavka030
autor
30. okt 2018

Ďakujem zienky. Nechcem ani, malicku ani velku , taký stred. Aby sa tam pomestili dvaja k nej. Na tu z ikei som pozerala, ale skôr by som niečo farebnejsie, i keď nebránim sa ani tej. Zaujímalo ma hlavne reálne foto.

henikav
30. okt 2018

@slavka030 videla som velmi peknu v decodome, len sme uz mali kupenu tu z ikei

momoqui
30. okt 2018

@slavka030 tato nasa je farebna a je pekna v skutocnosti, na tychto foto je bordel, ale inak samotna je krasna, z tej znacky ich je vela aj trosku vacsie aj taketo vklude 3 deti sa tam zahraju.

chovancova27
30. okt 2018

@sasunka ta je krasna odkial?

chovancova27
30. okt 2018

@momoqui odkial ju mate?

luciamic
30. okt 2018

@slavka030 inak mi napadlo spomenut, ze na youtube su nejake videa, mamy zvyknu premenit tu ikea kuchynku na zmenseninu ich velkej kuchyne. Teda ze dvierka a dosku prefarbia/oblepia, a uchytky vymenia za take ako maju na ozajstnej 🙂

sasunka
30. okt 2018

@chovancova27 dakujem, je z netu, uz presne neviem odkial ale na MK som ju nasla - zadala som drevena kuchynka a hladala medzi novymi, nie pouzivanymi. Sestra ju teraz nedavno tiez kupovala tak ju isto najdete, aj rozne ine krasne aj vacsie. Prisla kurierom do 2 dni.

momoqui
30. okt 2018

@chovancova27 tato je kidkraft a su podobne aj od janod

annie13
30. okt 2018

my mame z lidla a sme max spokojni a teraz je este krajsia ako ta nasa

annie13
30. okt 2018
mariejenka
30. okt 2018

Ahoj, mam syna ma 2 roky,kuchynku vyrobil muz a mame ju uz rok...syn,a aj dalsie deticky z rodiny sa pri nej vyhraju...dokupujem riadiky,a ine bud z lidlu,dracika,ikei...ked "nevari" tak si len tak na nu uklada auticka a ine...je to veľmi vdacna hracka.
Na obrazku v pozadi.