Dr. Max - nachystanie objednávky

13. sep 2023

Ahojte dnes o 11 som si urobila objednávku s prevzatím v lekárni ako zvyčajne a zaplatila som kartou online minule som to mala do hodiny ako píšu na stránke, dnes som však zvolila novú lekáreň ( pre mňa novú ale funguje už dlho ) a do teraz nič a majú otvorené len do 16:00, tak rozmýšľam či mi vlastne tu objednávku nachystaju aspoň zajtra.
Nemáte skúsenosť ??

muchotrafka298
13. sep 2023

Moja najnovsia skusenost - v Boxe mal byt tovar v nedelu po obede, vcera (utorok) som dostala email, ze moja zasielka moze byt dorucena iba na konkretnu adresu, nie do boxu ani do lekarne (kedze neviem, kedy by zasielka prisla a ci budem na danej adrese, nechcela som to uz a nepotrebovala, lebo som kupila inde). Tak som ju zrusila. Dali mi vediet po 2 dnoch, ze ju tam nedaju.

Naposledy som si dala do lekarne a trvalo im to 4 pracovne dni.

autor
13. sep 2023

@muchotrafka298 pane bože ja som minule mala do hodiny 🤦🏼‍♀️ a teraz celý deň to píše takto

muchotrafka298
13. sep 2023

Tam je to hop alebo trop, raz mas nachystane za hodinu alebo dve, dalsi krat cakas aj tyzden. Takze a si tam objednavam len vtedy, ak to surne nepotrebujem a viem pockat.

zuzanka.zuzu
13. sep 2023

čože? veď lekáreň a webstránka sú 2 odlišné firmy... ako je možné že si do hodiny mohla ísť pre objednávku??? 😳 veď oni objednávky VOZIA, nepripravujú ich v lekárni, ani skladové zásoby by nesedeli

muchotrafka298
13. sep 2023

@zuzanka.zuzu mne sa raz stalo, ze som objednala do boxu, kde v nakupnom centre je aj lekaren Dr.Max. Do 2 hodin som v boxe mala objednavku. ALe to sa mi stalo fakt iba jeden jediny krat.

zuzanka.zuzu
13. sep 2023

@muchotrafka298 kks tak žijem v BA kde Alza privezie do pár hodín aj živého mimozemšťana a na Dr.max sa mi ešte nestalo že by som nečakala 2-3dni 🙈 ja som doslova teraz objavila ameriku, myslela som si že to všade tak.

jenny224
13. sep 2023

Nepomýlila si si rezerváciu v lekárni s objednávkou z eshopu a prevzatím v lekárni? Ja keď robím s rezerváciou v lekárni, nedá sa mi zaplatiť vopred online kartou,ale - aj do polhodiny to mám nachystané, ale platba je možná iba v lekárni. Keď platím vopred online s vyzdvihnutim v lekárni, trvá to zo dva dni

autor
13. sep 2023

@jenny224 to netuším ale zaplatené to mám vlastne na tom screene píše čaká sa na platbu a potom potvrdenie objednávky

@zuzanka.zuzu Ja neobjednavam často ale asi 3-4x a stále som tak mala ale možno som len trafila že to mali na predajni alebo neviem 🤷🏼‍♀️

jenny224
13. sep 2023

Noo tak to by som osobne odhadla na to niekoľkodňové čakanie, klasická objednávka cez ich eshop.

tramtada31
13. sep 2023

Závisí, čisto majú skladom. Ak nie, musia im dorucit produkty na prevadzku, co môže byt aj deň-dva

letfenixa
13. sep 2023

V Dr.Maxe vždy minimálne týždeň trvá mojim objednavkam.
Najrýchlejšia je Pilulka.

lusyc
13. sep 2023

Ja čakám už od pondelka 🙄

mima172
13. sep 2023

Ja som si minulý týždeň objednala z Dr Max s osobným odberom v lekárni. Ani nie 20 minut po objednaní mi prišla SMS, že mám tovar nachystaný na vyzdvihnutie. Keď som si ho bola vziať, tak som vravela lekárničke, že aká rýchlosť a ona mi nato povedala, že oni tu objednávku vidia hneď a aj ju hneď nachystajú ak všetko majú. Ak im niečo chýba, tak to musia dať doviezť, čiže v tvojom prípade asi len niečo z objednávky nemajú na tebou zvolenej pobočke.

autor
13. sep 2023

@mima172 presne to som si myslela ale teda dôjde to nemám tak nič také extra súrne len vitamíny a klasické veci do zásoby keďže škôlka začala 😂

luliu
13. sep 2023

@zuzanka.zuzu na drmax bežne mám pripravený tovar 10 min po zadaní objednávky, ak má lekáreň dane lieky na sklade. Ba

lalenka33
13. sep 2023

@zuzanka.zuzu je rozdiel online objednávka s doručením kurierom domov alebo do lekárne a online rezervácia. Keď má lekáreň, ktorú si vyberieš všetky veci z tvojej objednávky na sklade v lekárni, tak ti ich rezervujú, nachystajú a môžeš si ísť pre ne. U nás to trvá tak hodinku od objednávky. Na stránke eshopu si vieš aj pozrieť v ktorej lekárni je to skladom. Ak ale či i len 1 vec nieje dostupná v lekárni, tak všetko pošlú spolu z ich skladu. Ja tak väčšinou rezervujem ich značku lebo to musia mať.dostupné v lekárni. A teraz.si tak vieš cez rodné číslo z domu rezervovať aj lieky na predpis a už si ich len vyzdvihneš.

lb1984
14. sep 2023

@muchotrafka298 tak ja som si objednala 11 a tovar mi prišiel 13 lebo nemali skladom. Ak objednávam v lekarni kde to majú skladom do 2 hodín mam tovar pripravený na prezatie.

muchotrafka298
14. sep 2023

@lb1984 toto som nevedela, ze treba z lekarne skladom.

Uz budem pozerat tak, bohuzial teraz som mala vec, co skladom nebola nikde.

mell27
14. sep 2023

Záleží či si urobila rezerváciu - vtedy tovar chystá lekáreň, do hodiny je hotová a platí sa iba v lekárni alebo objednávku cez eshop, ktorá trvá 2-3 dní a vieš platiť on-line...zjavne tvoj prípad... 😊

kvetinka75
14. sep 2023

ja som mala vybavenú objednávku do lekárne do 2 dní.

magduska2
14. sep 2023

Neviem ako je to na SR ale myslím,že tak ako v CR,ked píšu "objednávka " znamená to že niečo alebo aj všetko nemajú na sklade a teda objednávajú.
Ked je to do hodiny pripravené je tam uvedené " rezervácia"
Ale to vidíš už hned při objednávaní, treba si na to dat pozor ak vieš že niečo akutně potrebujes.

lejllamt
14. sep 2023

Ja som raz robila objednávku vo štvrtok, že to potrebujem na sobotu - zaniesť starkému čo býva mimo mesto...bežné veci, nič čo by bolo treba objednávať. Tiež som si myslela, že keď si to vyzdvihnem v lekárni bude to najneskôr v piatok. Večer po 20.00 som sa tam bola ešte opýtať a oni, že to isto nebude, že objednávky im posielajú kuriérom, nerobia ich priamo v lekárni. Takže to bolo až v pondelok.

xsandrax
14. sep 2023

@zuzanka.zuzu ja keď niečo súrne potrebujem a nemám čas ísť do lekárne, tak dám Expresné doručenie a príde mi to ešte v ten deň domov kuriérom, samozrejme ak je objednávka vytvorená v doobednych hodinách 🙂

3petka
14. sep 2023

Ja som tak tiež objednavala z Dr. Max. Písali že do 2 hodín to bude pripravené. Trvalo im to 2dni a to tam mali napísané že je to na tej predajni dostupné. Ešte asi rok dozadu to bolo vždy rýchlo teraz neviem čo sa im stalo.