DPD pin

alexas56
13. okt 2022

ahojte, prišiel mi balík od spoločnosti DPD kuriér chce stále ten pin, ale mne neprišla ani sms, ani email. Ako to mám násjť ? Čo mám robiť ? :D Musím mu dať pin, ale ja ho naozaj nikde nemám..

hugigugin
13. okt 2022

@alexas56 ak máš balík zaplatený dopredu Pin nechodi. Iba ak nakupujem na dobierku. A PIN chodi na mail aj do aplikacie ak máš mydpd.

pukina
13. okt 2022

@alexas56 nechodi to vzdy. kurieri to vedia potvrdit aj bez toho, povedz mu len, ze ti to neprislo ak by pytal

pecka
13. okt 2022

@alexas56
ak mas v mobile aj viber, tak DPD posiela info o baliku aj s PIN-om na Viber
tak skus pozriet

maca1984
13. okt 2022

Normálne mu povedz že ti žiadny neprišiel. Nechodí vždy, len tento týždeň mi prišli dva balíky cez dpd a bez pinu. Čo nemám-mu nemôžem dať. A problém s tým ten "môj kuriér " nemal, normálne mi balík vždy vydal.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexas56
autor
13. okt 2022

V tom jej problém, že som si to dala na dobierku..už nikdy nebudem dávať na dobierku. Prehľadala som všetko sms, email, spam, druhý email a nikde nič. Na stránke DPD keď som zadala číslo balíka tiež nič. Ďakujem za radu kočky

zuzuliennka1
13. okt 2022

@alexas56 dpd ma snad najhorsiu webstranku, u nich som si nikdy nic podobne nevedela zistit, ani dovolat sa im neda🙈
ale pin ze nemas, nevadi, proste ked ho nemas tak nic😁 urcite ti balik da aj bez toho

veronika3110
13. okt 2022

niektorí práveže trvajú na pine práve pri balíkoch, ktoré sú bez dobierky.. ale to mi kuriér povedal, že na tom trvá, len ked ide s balíkom do osady....lebo že sa pýtajú, či je zaplatený a ked hej, tak odrazu to je všetkých balík :D :D a ked treba platiť, tak chce len majiteľ :D

zuzuliennka1
13. okt 2022

@veronika3110 coze?!🤣 toto ma rozsekalo

veronika3110
13. okt 2022

@zuzuliennka1 fakt.. :D tak mi to sám povedal... :D lebo ja som ho čakala s mobilom v ruke a hovorím, že či chce pin... a on doslova že nieeee ten pin je len pre cigánov.. a ja že čoo?? :D :D či si robí srandu.... tak mi to potom tak vysvetlil

elenajezova
13. okt 2022

Mne miesto PIN kódu stačil občiansky preukaz . Tiež som preberala včera balík od DPD.

elenajezova
13. okt 2022

@alexas56 tiež som dávala na dobierku veru. Nevedela som v rýchlosti nájsť PIN, tak si vypýtal občiansky preukaz a bolo to ok.

brembo
13. okt 2022

@alexas56 ja objednavam často s platbou vopred,a i tak často potrebujú pin. Obrát sa na zákaznícke centrum.

maranco
13. okt 2022

Pred chvíľou mi prišiel balík cez DPD, zaplatený vopred, na mail ani SMS nič neprišlo ani PIN ani to že príde balík, iba ráno volal kuriér či budem na adrese.
Predsa na balíku máš meno a adresu, ak by mal pochybnosti či si to ty ukážeš OP tam máš meno a adresu, ak to sedí s balíkom tak ti ho vydá. Maximálne podpíšeš prevzatie, alebo kedysi si písali číslo OP.

Ešte to môžu mať aj ako ochranu pred kuriérom/reklamáciou aby nepoznačil že odovzdal balík a ty budeš tvrdiť že si nič nedostala, alebo si ho zobral kuriér.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliatko18
15. okt 2022

Myslim, ze dpd ma aj sluzbu, ze nezasielaju notifikacie, raz mi tak kurier volal v sobotu, ze mi nesie balik, ja mimo.mesta, tak mi ho vzal v pondelok (chodi stale ten) isty a ja vela objednavam😁