Dovolenka pri mori v Poľsku. Máte skúsenosť?

danielaviki
28. jún 2011

Ahojte, boli ste niekto na dovolenke pri mori v Polsku, mate nejake skusenosti, viete poradit kam? Moj manzel o tom sniva, ja mam trocha obavy. Dakujem za kazde info.

macka01
28. jún 2011

ja by som sa asi bála,že tam bude chladno a studená voda,predsa je to kus na sever

danielaviki
autor
28. jún 2011

viem, ze je tam more chladnejsie a fuka tam vietor, ale to by nam az tak nevadilo, teraz som citala jeden clanok - blog, opisuje pobrezie a pobyt tam a celkom ma to zaujalo....skor sa bojim tej cesty tam a ci najdeme ubytko lebo chceme ist na "bling", preto som dala temu ci tam niekto uz nebol a nevie poradit kam prečsnejsie ist , ci tam je aspon nejaky autocamping, kde prespat v stane pokial by sa nam nepodarilo zohnat ubytko.... keby sme boli bez dietata nemam problem ale predsa s malym synom...

majobar
29. jún 2011

Toho roku sme sa rozhodli aj my pre dovolenku pri Baltiku.Ubytovanie som objednal cez net v meste Leba asi 1500 m od pobrežia.Apartman na tyžden 1400 zl pre štyroch.Tak dufam že nas Poľsko nesklame.

smarti
29. jún 2011

@majobar
@danielaviki
dajte dievčatá potom vedieť ako bolo. My síce tento rok strávime dovolenku len na Slovensku, ale možno na budúci rok. A tie horúčavy v Chorv. a Bulhar. nás trochu odrádzajú. Predsa nie sme až také slnivé typy. A morská klíma by mala byť zdraviu prospešná pri každom mori, nie? Hlavne kvôli zdraviu detí by som tam šla. Ak by sste nezabudli, tak dajte potom vedieť.

danielaviki
autor
1. júl 2011

@majobar @smarti my sme to nakoniec na tento rok odlozili, nakolko mame dovolenku uz buduci tyzden od stredy a ja som skor typ ze musim mat dlhsi cas na vybavenie a nie takto na rychlo, a hlavne nas odradza ta dla cesta polskymi cestami, mozno buduci rok by sme sli a normalne cez cestovku , aj syn bude troska starsi....majobar ak nezabudnes, napis sem,ze ako bolo a ako ste boli spokojni a hlavne aka bola cesta....tak prajem peknu dovolenku nech vsetko vide podla vasich predstav....

niki080
2. dec 2011

ahojte heheh kazdy slovak,slovenka si mysli ze pri pl mori je zima,fuka,voda studena 🙂 je to nie pravda more je teple v letie ak je horuco tak kludne sa to da ,voda je naozaj tepla verte mi 🙂 more je krasne ,plaze su perfektne 😎

tweety22
5. dec 2011

plaze su v prvom rade strasne preplnene, neda sa tam pohnut 🙂 ale inak super dovolenka, pokial to niekomu nevadi, tak Pl. odporucam, ja mam Polsko veeelmi rada 🙂 az na tie cesty 😉

niki080
5. dec 2011

ano mas pravdu plaze su preplnene, celkom v poho su trosku dalej od centra.Odporucam Miedzyzdroje,Pobierowo,Rewal,Kolobrzeg. 🙂

ninda25
9. aug 2015

@majobar ahoj bolí ste nakoniec v tom Polsku?my zvazujeme,len mam obavy ZO studeného mora

ninda25
10. aug 2015

Chystame sa k Baltkemu moru,bol niekto z vás???ake máte zkušenosti?jediného coho sa bojím studeného mora a silného Vetra.....brrrr.Strašně nás láká tam ist,som plná ocakavani,prekvapeni....drzte palce

natalyk666
10. aug 2015

Po pravde nemám veľmi rada veľké horúčavi, na pár dní je to príjemná dovolenka. Je to kúsok a musím povedať že je tam aj lacnejšie 🙂

lucka1987
18. máj 2016

@natalyk666 ahoj sice je to tu starsia tema, ale aj tak sa skusim spytat.. tento rok planujeme taky mensi eurotrip ( okrem rakuska a ciech je baltske more je jedna zo zastavok ( Leba, Kluki, Gdansk ) i a cestou naspat vnutrozemie, a posledna zastavka zakopane tiez mozno par noci a sup domov... v akej obôlasti si bola ? ceny viem, ze niekde lacnejsie, niekde drahsie... s chladnejsim morom pocitam, preto pozeram aj aquaparky, ide nam najma o prirodu, mesta, vylety lodou, atrakcie pre syn& ( dinosauri pakr, indianska dedina , vodny svet, morske muzeum , na juhu pl lunapark... ) toto mam pokukane.. len mi ide o to hlavne aby neprslao, prve dva julove tyzdne.. ake tam byva pocasie ? cesty ( viem ze ne su dialnice ) su nejake rozbite, alebo preplnene na severe polska ? diky