Doterra verzus Hanus

kimi203
11. feb 2018

Mate prosim niekto skusenosti, respektive viete porovnat? Doterra je ameicka firma ktora predaca formou multilevel marketingu, takze aj preto taka vyssia cena. Zaroven obe firmy deklaruju, ze maju oleje v terapeutickej kvalite. Viete mi niekto poradit. Chcela by som kadidlo a v diterre okolo 40 eur 5 ml v hanus za okolo 7 eur...

nelinka37
11. feb 2018

Aj mna zaujima rozdiel ;)

fibi321
11. feb 2018

Nooo ktovie ako to je,neviem ci sa dozvieme pravdu.Ale tiez by ma to zaujimalo.....

len_leninek
11. feb 2018

Používam Hanus oleje a som spokojná. Mätový mi pomáha pri bolestiach hlavy.

kimi203
autor
11. feb 2018

@fibi321
@nelinka37 🙂 no neviem sa dopatrat. Ake napriklad tento kadidlovy Hanus pochadza zo Somalska a to som citala na nete, ze stadial pochadzaju najkvalitnejsie suroviny na neho... A nie na Hanus stranke som to citala 🙂 a vyrabaju studenou distilaciou - ze jediny kvalitny postup. Len neviem, ci potom v koncentracii alebo v ucinkoch sa mozu lisit od doterry nejako? Dufam, ze sa prida daka zienka do diskusie, co bude vediet objektivne poradit.

kimi203
autor
11. feb 2018

@len_leninek aj ja som mala par od nich a spokojna som bola, ale tento kadidlovy mi bol odporuceny pre babatko na zvysenie imunity a na precistenie obliciek....tak neviem ci aj hanus su take ucinne, ako tvrdi doterra...

lulili10
11. feb 2018

Ak si na FB,pridaj sa do skupiny Svet non toxic,tam sa casto rozoberaju aj oleje,ako aj doterra ..Ja som z tychto dvoch za hanus

kimi203
autor
11. feb 2018

@lulili10 som na fcbk, skusim, diky za radu 🙂 a mozem sa spytat na dovody, ze preco Hanus? Dakujem

petrofka
11. feb 2018

Skus kuk organicday.sk

kimi203
autor
11. feb 2018

@petrofka diky kuknem.

kimi203
autor
11. feb 2018

@petrofka pozrela som, malo druhov je tam tych olejov a ziadne porovnanie ani nic. :/

danielitta6
11. feb 2018

ja len cakam kedy tuto temu objavia "aromaterapeutky" z doterry 😐 O chvilu vas budu presviedcat preco je ich olej vynimocny.Presne ako pisete,jedna sa o multilevel.ja uz som to spomenula v inej teme,ze doterra a hanus beru od rovnakych dodavatelov.doterraci vsak pouzivaju velakrat lacnejsie esencie a predavaju ich s niekolkonasobnou marzou. a napriklad ponukaju eucalyptus, ktory odporucaju aj detom a pritom u nich sa nesmie.Jediny ktory deti mozu od urciteho veku je radiata. Doterra ma uzasne prepacovany marketing,nadherne brozurky a zanietene odbornicky na vsetko.Hanus naopak isiel normalnou cestou, a preto sa ho mnohe maminy boja kupovat,v porovnani s multi firmami ma nizke ceny.jeden pan dal hanusacke olejceky na rozbor.Vysledky - vysoko kvalitne silice terapeutickej kvality.Sam tomu neveril ze za tu cenu ma kvalitu.Ja som sa tiez nechala zlakat do doterry, ich aromaterapeutky zanieteno rozpravaju,ale po dlhsom studovani a hladani info od relevantnych zdrojov som u nich ostala len s olejom breathe - som leniva na mixovanie doma - a inak nakupujem hanus.

nadika
11. feb 2018

Ja mam doma oleje od hanusu a aj oleje od doterry. Sama vidim,ze kazdy vyrobca je iny. Alebo mozno skor olej. Levandula, jednoznacne doterra. Inak vonia, lepsie prevonia a super sa s nou masiruje. Tymian mi sadne zase od Hanusu. Doterru na svet non toxic neodporucaju. Preco? Ak sa mozem vyjadrit za seba, je to "zasrany" MLM marketing. Hanus sa predava priamo, doterra ide vzdy cez nejakeho samozvaneho "aromaterapeuta". Kadidlo od doterry je akoze fest drahe, clovek na doterru musi fakt zarobit, coz na Hanus az tak nie. Je cenovo dostupnejsi. Urcite su aj ine oleje, kvalitnejsie, ale aj menej kvalitne. Dolezite je skor to, ako reagujes ty na ne. Ak si spokojna s levandulou, ktoru kuois na trhu od pana, ktory zije v Chorvatsku a sam ju pripravi za 10 eur, a tebe fakt pomoze a citis to, na co kupovat za 30. 🙂 Treba vyskusat a sama zistis a utvoris si nazor

kimi203
autor
11. feb 2018

@danielitta6
dakujem, ze si sa podelila o svoju skusemost, nieco v tomto zmysle som dufala, ze sa dozviem. Akysi vhlad a nie oba reklamu. Pri tom kadidle nebudem vediet ako mi sadne, kedze to chcem pre synceka, odporucila mi to priamo jeho pediatricka, ze s tym ma vynikajuce skusenosti na zvysenie imunity ( syn je od narodenia az doteraz na antibiotikach a najblizsie 2 roky ich este bude brat denne profylakticky, tak by som chcela nieco, co mu povzbudi imunitny system.) preto som chcela nieco, co bude fakt fungovat a nejde mi iba o pocit alebo vonu, ale pri tomto ucinok vidiet asi nebudem. Budem sa musiet iba spolahnut, ze to bude mat nejaky ucinok. Tak asi pojdem do toho Hanusu, dakujem este raz. A kludne by som privitala doterracky, aspon by som sa mohla dokladne povypytovat 🙂
@nadika

kimi203
autor
11. feb 2018

@nadika o tom kadidle, ako sa budem musiet iba spolahnut na ucinky a nebudem to moct vyskusat patrilo vlastne z predosleho prispevku tebe 🙂 dakujem za prispevok ;)

danielitta6
11. feb 2018

@kimi203 ja som sa uz davnejsie pytala doteracky na kadidlo a povedala ze lacne kadidlo neexistuje .... ale fakt neviem nakolko hovorila pravdu ci len chcela zarobit.

kimi203
autor
11. feb 2018

@danielitta6 no ved to tak vediet zistit :( ale ked hanus aj diterra beru na neho surovinu z rovnakeho miesta - Somalska a pouzivaju rovnaky destilacny proces, tak tipujem ze polka nakladov na doterra je marketing a vyplata tych ludi co to predavaju....no asi risknem Hanus.

kimi203
autor
12. feb 2018

@danielitta6 nasla som zaujimavy clanok, precitaj si 🙂
http://aromadoteky.blogspot.sk/2017/04/proc-v-m...

danielitta6
12. feb 2018

@kimi203 anoo poznam 😀

01susu
14. apr 2018

Dakujem za diskusiu aj linky, pomohli pri vybere olejov a orientaciu na trhu.

kimi203
autor
14. apr 2018

@01susu ja som si vybrala hanus, uz idem 2x objednavat, ja som spokojna pojna.

kissocka
23. aug 2018

Dlhodobo používame celá rodina oleje od doTERRA. Môj 2ročný okrem očkovania nebol u doktorky. Oleje sú 100% a ich účinky sú neskutočne. Bola som najprv skeptická no skúsila som a neľutujem investície. Moja mama bola silná astmaticka a vďaka oleju je na jednom lieku čo pred tým užívala 7. Kadidlo mám i ja osobne a cena je preto taká lebo sa jedná o 100% nie kade aké zmesy kade čoho. Treba si čítať i recenzie z USA. Každá firma má istý druh marketingu no môj názor je že doTERRA má veľmi kvalitné oleje i služby.

sebik20
9. mar 2019

Ahojte poraďte mi ktoré esenciálne oleje sú super pre deti...

zlatana84
17. mar 2019

Aj mňa by zaujímali rozdiely? Mám pocit že doterra len cena , 5 krát taká ako Hanus. A je to to isté.

pimpulienka
4. apr 2019

jednoznačne do terra, mam plny kufrik tychto olejov a nemôžem si ich vynachvaliť. Za mňa top mam s nimi plno pozitivnych skusenosti a objednavam ich zo zahraničia lacnejšie ako je ich bežna cena na internete

janka2112
25. apr 2019

@pimpulienka ahoj
A odkiaľ ich prosím objenavas?
Vieš dať link?
Ja som si kúpila dotteracke oleje lacnejšie lebo som sa zaregistrovala
Oslovili ma a tak idem skúsiť na sebe okoliu a deťoch ale hlavne chcem pomôcť bratovi-onkopacient.kadidlo ma vraj výborne účinky v tomto smere.avsak pri dávkovaní ake sa odporúča pri rakovine sa budem musieť poriadne po vrecku buchnúť.
Ak by som
Sa vedela dostať k nižším cenám bolo by to super

pimpulienka
25. apr 2019

@janka2112 ano som registrovana objednavam kazdy mesiac tak sa to oplati najlepšie a uz 2 roky objednavam tak mam aj zlavu. Ano kadidlo je skvele aj velmi drahe, ale mame ho doma a je to poklad medzi olejmi

schvarzy
19. sep 2019

Dievcata ja som tiez velmi dlho hladala vhodnu znacku olejov pre mojich krpcov. A cez brata, ktory robi lekara v spanielsku vyuzivaju pre deticky znacku plant therapy tak objednavam od nich. Ceny su ovela dostupnejsie ako dottera, ktora ma neskutocny marketing a davaju oleje testovat aj nezavislym vedeckym instituciam a vychadzaju v nich skvelo. Uz sa daju aj u nas objednat a hlavne su kidsafe vhodne aj pre deticky

berginkan
4. nov 2019

@kissocka nikto nehovori ze nie su kvalitne. Su, ale predrazene a nie je dovod preco. Pretoze hanus, hadek a kopu inych zahr su rovnako kvalitne za tretinovu cenu. Treba si pozriet ako sa vyrabaju. Tak isto ako doterra. Nie vsetko co je z ameriky je vynimocne ;)

valeva
20. nov 2019

Maminy, ahojte, som aromaterapeutka a aj týmto spôsobom si robím prieskum trhu na Slovensku a vidím to, čo už v podstate dávno viem..... Ďakujem za tento status a info, veľmi mi pomôžu.

misenka0110
6. apr 2020

@kimi203 ake oleje si si vybrala z hanus?