DoTerra registrácia

laura222
17. okt 2021

Ahojte vedel by niekto poradit co sa tyka registracie DoTerra? Ako to funguje? Na stranke pyta ID registratora alebo ID sponzora. Dakujem

uzivatelka1113
17. okt 2021

musis si nájsť niekoho, kto ťa registruje.. pozri napríklad terramia.sk, oni napkrlad zaplatia za teba registračný poplatok.. alebo na Instagrame pohľadaj.. napríklad voňavý dotyk, esenciálne.. každý má nejaké výhody keď sa pod nich registrujes

laura222
autor
17. okt 2021

@uzivatelka1113 ahoj, dakujem. A ake to ma vyhody pre nich ked sa zaregistrujem pod nich? Co sa tyka toho objednavania netusis ako to tam je? Videla som ze jedna objednavka plus 15e postovne a dph tiez nie malo. Ci sa mi vobec oplati kupovat pre vlastnu spotrebu ked 30e dam do plusu za toto

uzivatelka1113
17. okt 2021

@laura222 to neviem aké výhody má tvoj registrátor 🤷🏼‍♀️ ale objednávať si môžeš potom hocikedy.. poštovné je 8,90.. ja sa snažím popytat niekoho v okolí, či niečo nechce za registračnú cenu a aspoň prispeju troška na poštovné.. ale tak oplatí sa ti to aspoň kvôli tým bodom, čo máš z každej objednávky... aj z poštovného. len musís objednať každý mesiac aby si body nestratila vraj 🤷🏼‍♀️ a ešte ak urobíš objednávku nad 125bodov, tak máš vždy dáky olej mesiaca zadarmo
a ešte bývajú takéto registračné akcie

https://www.doterra.com/GB/en_GB/promotions-mon...

nerya
17. okt 2021

Ahoj, na nete je toho kopu, za mňa kontaktovať na instagrame inamamavchorvatsku alebo timpreteloidusu, dosť veľa toho pridávajú, radia aj poradia, nie len ohľadom registrácie ale neskôr aj ohľadom používania olejov 😉

uzivatelka1113
19. okt 2021

@laura222 teraz čítam čo som napísala s tými výhodami 😀 myslela.som výhody pre teba.. napríklad niekto ti pošle difuzer, niekto olejčeky atď.. 🙂 keď sa registrujes cez také väčšie "firmy", lebo registrovať ta môže asi teoreticky hocikto.. možno aj ja by som vedela, ale neviem ti dať to čo oni 🤷🏼‍♀️

laura222
autor
15. nov 2021

@uzivatelka1113 ahoj no stale nad tym uvazujem aktulne ma nahovara jedna znama, ktora s tym robi len nerozumem moc tym vyhodam. Redgistrujem sa a spravim objednavku, postovne sa mi vrati na bodoch. Dalsiu objednavku by som urobila napr za tych 126e cize by som dostala produkt mesiaca zadarmo. Z tejto objednavky mi to vychadza na dajme tomu 100 bodov. Co to pre mna znamena? Mozem si v dalsej objednavke za tych 100 bodov nakupit? Alebo z tych 100 bodov mam realne len tych 10%? Cize ziskam 10 bodov?

sendulka123
22. jan 2022

@laura222 ahoj pravdepodobne ti to uz niekto vysvetlil však? ak nie kľudne vysvetlim vsetko co nieje jasne