Doručenie zásielky poslanej prvou triedou

rakahaka
16. feb 2017

Pozdravujem Vas,
stalo sa Vam niekedy ze ste posielali zasielku 1.triedou a neprisla na druhy den?
Zasielka je poslana bez doporucenia, len prvou triedou. Zaslana udajne vcera rano, dnes neprisla. Este sa mi to nikdy nestalo...

pietra
16. feb 2017

mne sa to stalo niekolkokrat, preto uz 1. triedu vobec nepouzivam. Naopak sa mi stalo velakrat aj to, ze obycajny list 2. triedy bol na druhy den doruceny

luzzia
16. feb 2017

stalo sa aj mne uz..

staronova
16. feb 2017

je to bežné...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikenzi
16. feb 2017

Záleží kedy bola poslaná, ráno či poobede? Ranné zásielky odnáša šofér okolo desiatej a tie 1.tr sú teda doručené do druhého dňa. Ak to išlo až poobede tak to sa jednoducho nedá stihnúť a preto je 1.tr zbytočná.

bergsta
16. feb 2017

Zasielky s oznacenim 1. trieda sa prijimaju do len do urcitej hodiny (kazda posta ma iny casovy harmonogram). Prijmu ich aj neskor ako 1. triedu, avsak bez zaruky dorucenia nasledujuci prac. den.

mija22
16. feb 2017

ak ta dotyčná neklame v tom v aku hodinu to poslala tak by sa to nemalo stať... aspon mne sa nestalo. Zameškanu prvu tr som mala ano, ale len preto, ze to slo po limite

katka253111
16. feb 2017

Stalo... u nas na poste bolo dakedy asi jednk kedy som podala prvu triedu, vzdy dosla na druhy den...ale niekde je ze do 13tej napr musi byt podana...neviem...ale minule sa mi 1x stalo, ze som ju poslala o 11tej a panej dosla az o dva dni... ktovie od coho to teda zavisiii

cristi
16. feb 2017

u nas na poste je rozhodujuci cas do 15.30hod. na zasielky 1triedy, aby boli udajne dorucene na druhy den adresatovi, ale prax byva uplne ina...mne napriklad uz par zasielok odoslane 1tr. prisli s 2 az3 dnovym oneskorenim a dokonca dve zasielky mi ani neprisli😒

lumma
16. feb 2017

Stáva sa a dosť často

zuzka38
16. feb 2017

Ak bola poslana obyčajne ani dôjsť nikdy nemusí..stava sa to bezne