Doručenie cez Packetu - iná adresa

19. sep 2024

Ahojte,
objednavala som si oblečenie zo sinsay a do objednávky som dala doručenie cez packetu a vybrala si výdajňa miesto kam chcem aby mi to poslali.Dnes som pozerala stav balíka a miesto doručenia je úplne iné (iná dedina tu v okolí)…stalo sa to niekomu? Čo s tým? Je to chyba sinsay alebo packety?

vanilkovazmrzka
19. sep 2024

Ked je tebou zvoleny box plny, zasielku presmeruju na najblizsi volny. Mala by to o tom dojst notifikacia.

gribka1
19. sep 2024

Mne sa stalo, ale z dôvodu, že bolo výdajne miesto preplnené, dali inam.

frflos_nespokojny
19. sep 2024

v apke si pozri a da sa zmenit aj adresa dorucenia

janai1
19. sep 2024

@frflos_nespokojny hej? a ako?

frflos_nespokojny
19. sep 2024

ak napises do googla: zmena dorucenia packeta mas niekolko odkazov

vlastnynazor
19. sep 2024

Bezna prax packety. Overovala som si to raz v obchode, preco neprijali zasielky a odpoved = ked to sofer zle rozvezie, tak to nemaju ako prijat. A Packeta proste na drzovku skusa, kto si to pride prevziat. Poziadaj o dovoz zasielky na miesto, ako si udala v objednavke.

janai1
19. sep 2024

@frflos_nespokojny no nech hľadá ako hľadám, stále tam nevidím možnosť ako si svojvoľne presmerujem balík.
Sú tam len odkazy kedy mi packeta zašle email s linkom na doplnenie adresy, príp. po 2 neúspešných pokusoch o doručenie zase iba oni môžu poslať email s odkazom na presmerovanie

frflos_nespokojny
19. sep 2024

v aplikacii som taku moznost mal zmenit adresu. nakolko nemam odjednany balik nedokazem ti dat ziadny navod, este skus kontaktovat packetu, ze chces zmenit dorucovaciu adresu.

bambulka1105
19. sep 2024

Mne sa to stalo pred tyzdnom., tiez som si zvolila miesto dodania vsetko bolo ok box bol prazdny, ktory som si zvolila. Dva ked posielali zasielku tak mi to paketa sama zmenila., najhorsie bolo to ze oni si klikli a nepozerali,, ze kde., neriesili supli do prveho volneho.,,dali mi to o cca 30km uplne inym smerom inde od mojho bydliska., tak som im volala ako to je mozne., a same keci., jednoducho len ako im pasovalo., bola som z nich sklamana., nakoniec sme to poriesilico najblizsie tak aby mi to znama mohla vybrat cestou., kedze ja som bez auta a doma na RD., nemam kedy ist mimo., manzel je odcestovany., ale viac si uz nedam balik poslat cez nich., radsej si priplatim kuriera., susedke sa tomiste stalo dnes.,,:(

bambulka1105
19. sep 2024

@janai1 na email neodpovedaju., musite si tak zavolt., cez apku sa preklikate aj k cislu., najprv vam tam ,,typek” bude nieco vraviet., ale to ako robot znie., ale nakoniec ma prepojil k operatorovi

janai1
19. sep 2024

@frflos_nespokojny ja nechcem meniť adresu, iba ma zaujíma ako sa to dá, lebo nič také som nenašla. A ja tam balíky mám a zmeniť adresu doručenia sa nedá

@bambulka1105 ja nič také nepotrebujem. Len chcem vedieť ako sa to dá, keďže packeta nič také cez appku neponúka ako sa vyššie tvrdí 😀

frflos_nespokojny
19. sep 2024

@bambulka1105 mne na mail odpovedali a to som ich sfukol, ze u nas je problem objednat. stale plny balikobox

dada0902
19. sep 2024

@janai1 áno dá sa presmerovať zásielka už som 2x presmerovala cez ich email som to riešila

janai1
20. sep 2024

@dada0902 skus si prečítať celé áno? Ja viem, že keď poziadas o to cez email tak sa to dá. Vyššie sa píše, že sa to dá cez appku

buducamamicka24
20. sep 2024

Ahojte, tuto máte odkaz na blog, kde Packeta uvádza, ako presmerovať zásielku v ich aplikácii: https://www.packeta.sk/blog/presmerovanie-zasie...
Je to naozaj jednoduché, už som takto zásielku presmerovala. Stalo sa mi to vtedy, keď bolo výdajné miesto plné a kuriér dal zásielku na najbližšie voľné. Nepáčilo sa mi to, ale operátorka na zákazníckom centre mi povedala, že je to z dôvodu, aby si daný človek mohol zásielku prevziať ešte v daný deň a nemusel na ňu čakať, čo je naozaj fajn, aj keď je miesto doručenia iné.
Ak by ste mali baby problém s presmerovaním, alebo iný - na zákazníckom servise vám ochotne pomôžu 🙂 mám len a len dobré skúsenosti.