Dormeo - reklamácia

11. okt 2020

ahoj. ma niekto skusenosti s reklamaciou matracov dormeo? na predajni mi pani povedala, ze aj keby reklamujem matrac po 10 rokoch (zaruka je 15r), bez debaty a okolkov mi to vymenia kus za kus - za cisto novy matrac. avsak teraz pozeram obchodne podmienky dormea, kde sa pise, ze pri reklamacii po 10 rokoch je potrebne pri vymene matracu zaplatit spoluucast tusim okolo 70% z ceny. Co je dost na nic. Pytala som sa na to predavacky, a ona povedala, ze to tam maju sice napisane, ale ze to tak nerobia, ze sa nic pri vymene a reklamacii nedoplaca, bez ohladu na to, po kolkych rokoch reklamujete.... no mne sa to nezda. Ma niekto realne skusenosti? Ze ste reklamovali u dormea matrac po 5 a viac rokoch a nic od vas nechceli, proste vam to bez okolkov vymenili? Diki moc

tykat
11. okt 2020

S reklamaciou skusenost nemam ale roky mame matrace aj ine ich vyrobky a nikdy som nic nemusela reklamovat. Vsetko vysokokvalitne.

hipuska
11. okt 2020

Nech si pani predavačka vraví čo chce...platí to, čo je v obchodných podmienkach

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. okt 2020

@iiika Menia, ale pri matracoch ma zaujima ta spoluucast, maju to v obchodnych podmienkach

sonetta
12. mar 2021

Ahoj. Prosím ťa, v ktorej predajni ti to povedali?