Doplnky k šatám na ples. Pomôžte mi vybrať

simuliak
2. feb 2011

prosim vas pomozte mi vybrat doplnky na ples k satam. velmi pekne vam dakujem, ste zlatucke 🙂

latvia
2. feb 2011

@simuliak na krk by som si nedavala nic, tie kamienky na hrudniku su akurat, doplnok na krku by sa mi s nimi prilis bil....ak, tak nieco velmi malinke a jemnulinke, ale ja by som si nesdala nic. zvolila by som nausnice z podobnych kamienkov a na ruku naramok, tiez nieco podobne

bubelko
2. feb 2011

@simuliak suhlasim s latviou, na krk by som kvoli ozdobe na satach nedavala nic, zvolila by som vyrazne nausnice a mozno naramok. nieco vo farbe tych kamienkov na satach 😉

simuliak
autor
2. feb 2011

tak som rozmyslala aj ja, dlhe nausnicky vo farbe kamienkov na satach 🙂 ale neviam ake topanky a kabelku, mozu byt biele topanky? nebude sa to velmi bit ? :(

latvia
2. feb 2011

@simuliak skor by som bledoruzove, pripadne maslove, biele nie, to ja nemusim vobec 😝 biele su jak past na oko, aj ked k tymto satam lepsia varianta nez cierne...ale sustredila by som sa na nieco maslove, kremove, proste nie kriklava biela, kabelka bud v ladeni s topankami alebo so satami

simuliak
autor
2. feb 2011

a nemohli byt topanocky a kabelka vo farbe kamienkov? Ci by to uz bolo asi vela ? A keby bola kabelka vo farbe siat a nausnicky a topanky vo farbe kamienkov, bolo by to zle 🙂

latvia
2. feb 2011

@simuliak mozes aj tak, cokolvek ruzove alebo jemne maslove, kremove, hlavne aby to nebolo past na oko - prilis syte farby...cim jemnejsie tym lepsie

simuliak
autor
2. feb 2011

velmi ti pekne dakujem za radu 🙂 uvidim co v sobotu kupim v BB , este raz dakujem

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
2. jún 2019

@lenka123321 to nosis len tenisky ku vsetkemu?