Doplnkové pedagogické štúdium a novorodenec

danica11
29. jan 2013

Ahojte, chcela by som jednu radu ohľadom DPŠ. Mám možnosť si urobiť DPŠ ale mám doma 2mes.chlapčeka, kojím ho. Viem že je to každý druhý týždeň v piatok a v sobotu. Chcem sa spýtať kto si to robil externou formou ako to stíhal, ako dlho vyučba jeden den trvá, ako prebiehajú skúšky a pod....
Či budem vediet aj kojit poprípade, otvára sa to v mojom meste, ďaleko to nemám a rodina by mi pomohla, len či je to náročné. Dakujem Dana

kmkke
29. jan 2013

@danica11 Ahoj, ja som chodila externe v Kosiciach,vyucovanie sme mali raz za dva tyzdne od 8 do 14,15.Prednasky boli v pohode,2 sme mohli vynechat bez ospravedlnenia.Skusky som mala z pedagogiky, psychologie a didaktiky odbornych predmetov a nebol problem,Ms psychologiu som sa ucila 4dni,dostala som C ale bola som spokojna 🙂 Ak chces aj nadalej kojit,na tvojom mieste by som si dopredu odsavala mlieko aby ho dokrmovali nim ked budes prec a podla mna to v pohode zvladnes,drzim palce.

lenuska36
29. jan 2013

@danica11 ahoj, ja som si to nerobila externe, ale na jednej vyske ucim 🙂 , myslim, ze to urcite skus, resp. urcite to zvladnes. Bude to chciet trocha zaprenia, ale vseobecne nebyvaju to tazke skusky, naucis sa narazovo, vyucko obvykle byva cely den, alebo podstatnu cast dna, ale je to len raz za dva tyzdne, to bude chciet samozrejme organizaciu. Ale kedze si tym podstatne zvysis kvalifikaciu, sla by som do toho. Ved presne, nemusis mat Acka 🙂 , drzim palce

danica11
autor
30. jan 2013

Dakujem, tak som sa zahlásila, vyučba prebieha ani nie 10min.od mojho bydliska tak to hadam zvladneme s tým kojením...bude to zase niečo nové ale verím že nie také ťažké ako na výške ked sme skúšky robili...pekný den