Donesie mi kuriér balíky až pri dvere, keď sme v karanténe?

24. apr 2021

Sme od včera v karanténe prosím vas mam objednane nejaké balíky ma mi to kuriér doniesť nabuduci týždeň bývame v paneláku donesie mi to až lred dvere ci?

bloger
24. apr 2021

nemajú takú povinnosť záleží to od neho či ti to tak donesie bolo by dobré upozorniť ho že ste v karanténe a máte to dobierku či ako?

mariejenka
24. apr 2021

Zavolať tam, ze ste do xxx dna v karanténe. Kuriér obyčaje doručuje po prvé dvere, v dome je to brana,v bytovke vstupný vchod... záleží aj co, nábytok, ťažké spotrebiče.
Tu ide hlavne teraz,ze ste v karantene, napr.Slovenska pošta vtedy nedoruci. Tak maju na stránke.

martina1201
24. apr 2021

@mariejenka dohodnúť sa so susedom že preberie a dá pred dvere?

livuska124
24. apr 2021

Nám.doniesli ku dverám. Tiež som mala objednané dva balíky a keď volal kuriér, vysvetlila som mu že sme v karanténe a bez problémov vyniesol ku dverám bytu, aj jeden kuriér, aj druhý.

livuska124
24. apr 2021

Ale dodám, že balíky som mala vyplatené, čiže to iba položili pred dvere a ja som si ich zobrala, až keď odišli. Iba som im zvnútra zakričala, že ďakujem.

mogaa
24. apr 2021

Treba sa dohodnúť s kuriérom - buď prinesie alebo si to preberiete až po karanténe....Jeho povinnosť to nie je, tiež sa musia chrániť, takže odovzdávajú zásielky vonku.....Je to vyslovene na dohode s daným kuriérom....

autor
24. apr 2021

@bloger nie je to zaplatené

autor
24. apr 2021

@livuska124 aj ja mam zaplatené všetko 🙂

bagre
24. apr 2021

No v každom prípade sa pýtaj ich - my sme boli v karanténe kvôli + manželovi a keď som mu

bagre
24. apr 2021

Povedala že nemøžem preto prevziať balík tak ho to vôbec netrápilo. Normálne mi ho dal (len bývame v dome). Bolo treba aj platiť.