Donáška pizze a karanténa

12. feb 2022

Dámy neukameňujte ma. Ide o to že dneska ráno vyšiel môjmu drahému poz.test.. takže ja s malou (5 mes) sme sa presťahovali do obývačky keďže nechcem aby tu chlap ostal sám lebo je dosť zle na tom. Ide o to až by som nám objednala pizzu alebo niečo ako to funguje nie sme očkovaní

petruldo
12. feb 2022

no ak si ju zaplatila, tak popros kuriera aby ti ju doniesol pred dvere bytu, ak nebude ochotný, tak mu povedz aby ju nechal pred vchodom domu,

petamich
12. feb 2022

ako pise @petruldo neviem odkial si ale u nas v BA napr. aj Wolt aj Bolt ma "bezkontaktne dorucenie" = pridu az hore ak treba a nechaju za dverami, ked taku moznost nemas, tak sa dohodni s kurierom, ze ste v karantene a poprosila by si ho prist hore a nechat za dverami, myslim, ze v dnesnej dobe su na to zvyknuti

h2
12. feb 2022

Povedz pri objednávaní, že máte v domácnosti pozitívne testovanú osobu. Povedz aj to, že Ty si zdravá a negatívna. No a zariadiš sa podľa toho, čo Ti povedia.

janai1
12. feb 2022

Vždy som platila dopredu a keď volal tak som mu len povedala, že nech nechá pred vchodom

ninusa221
12. feb 2022

Mamina isla normalne po nu ked vysla antigenovy negativna 🤷🏽‍♀️ A ja som bola v izbe tiez zavreta

mogaa
12. feb 2022

normálne v respirátore výdeš pred vchod, preberieš pizzu a ideš domov.....

autor
12. feb 2022

A este jedna otazka vcera vecer bol este negativny..dnes rano uz pozitivny vecer sme spali v spalni este vsetci...aka je tam sanca ze to dostanem aj ja?? Bojim sa kvoli malej...

gabca025
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
12. feb 2022

Môj priateľ bol bezpriznakovy pozitívny a normálne sme spolu spali a ja som sa nenakazila.
...a nám kuriér priniesol balík a normálne som mu zaplatila, v rukaviciach, respirátore .
Véd aj v potravinách platíš aj v lekárni 🥴

gionella
12. feb 2022

No z mojej skúsenosti je sanca že to nechytis aj ty minimálna. Tento omikron ide zaradom. Ja mám 7mes babatko covid sme mali pred dvoma týždňami. Manžel len soplil, ja som bola k.o. a maly biedak najhoršie. Kamarátka s rovnakým babom dopadli tak že ona s mužom sa potrápili ale maly mal
Len jeden deň zvýšenú teplotu. Takze je to fakt ze rôzne. Držím palce

20erika07
12. feb 2022

To je velmi individualne, moj muz v nedelu kontakt s poz.,v pondelok bol negat, v utorok som bola v nocnej, on spal s dcerou, v stredu rano ked som prisla normalne sme boli spolu, bozky atd, so synom isiel v aute, a naobed sa začal citit blbo a vysiel pozitivny, my ostatni sme od neho nechytili nic po cely cas