Domáce odfarbenie čiernych vlasov.

sarahhhh
13. feb 2020

Ahojte je tu niekto čo si doma odfarboval čierne vlasy? Prosím píšte mi ak s tým máte skúsenosť nie že ste boli u kaderníka....ďakujem 🤗

rebekamarcusko
13. feb 2020

Áno aj doma aj u kadernícky, keď som sa odfarbovala doma, prišla som o polovicu vlasov. Budeš oranžová a všelijako flakata.teraz chodím kadernícke už rok na odfarbovanie a nikdy som nebola spokojnejšia. Je to finančne síce náročné, ale stalo to zato. Keď som sa odfarbovala doma, tak som nakoniec aj tak skončila tmavo vlasa, lebo som nebola spokojná. Takže skúšala som aj tká aj tak 😊ale ak si rozhodnutá na domáce odd farbenie, rada ti poradím prípravky 😊ja to mam po včerajšom melirovani takto 😊

janett_332
13. feb 2020

@rebekamarcusko Vyzeráš super, kamoška to tiež skúšala po svojom ale nakoniec chodí ku kaderníčke. Vie jej to lepšie spraviť a je to aj rýchlejšie... I keď samozrejme musí si to zaplatiť 🙂

rebekamarcusko
13. feb 2020

@janett_332 ďakujem pekne. No môžem povedať ze odfarbovanie doma za to asi nestojím lebo tie vlasy sa spalia a ten efekt aj tak nie je dokonalý. Kadernícky maju svoje prípravky, ktoré sú šetrnejšie k vlasom ako tie z obchodu 😊

sims4
13. feb 2020

Ja som si pokúšala sama doma odfarbovať vlasy len z takej tmavšej ryšavej na blond a teda už ani to nedopadlo vôbec dobre takže si neviem predstaviť ako by to vyzeralo z čiernych. Oni to u kaderníčky robia štýlom takého hustého melíru, lebo to proste neodfarbíš naraz, zhoreli by ti vlasy a aj tak by si to mala len oranžové alebo žlté

nika_m
13. feb 2020

Ja som si odfarbovala s modrociernej ale chcela som medenu, cize nevadilo to, ze mi vlasy ostali po odfarbeni oranzove, pretoze som tak ci tak dala na to "oranzovu" 🤷 stahovala som si farbu ale 3x kym to bolo dobre a mohla som nafarbit uz finalnou medenou a za tie 3 dni som mala od fialovej po oranzovu 🙂 ziadne vlasy som si nespalila, staci dodrzat cas posobenia...zalezi aku farbu chces dosiahnut

panipanka
13. feb 2020

fuha tak to si celkom odvazna, ze si si to hned tri dni po sebe. lebo ked odfarbujes tak tie vlasy by mali mat aspon mesiac pokoj kym ich budes znova odfarbovat, aby sa aspon trochu spamatali

sarahhhh
autor
13. feb 2020

@nika_m aj kamarátka si to sama a je spokojna a je to úžasné...poradila by si mi prípravky? 🤗

hennyinnsbruck
13. feb 2020

Čiernu keď som sťahovala skončila som ako papagáj. Všetky farby sveta som mala, čiže smer kaderník.
cervenu dat dole, to šlo ľahšie s tým sťahovacom (sivá krabica) z Dm ky. Smrdí to ako vajcovka skoro som WC objimala ale vlasy to neznicilo. A super to stiahlo farbu. 2x som to použila.

nika_m
13. feb 2020

@sarahhhh prvy den som davala syoss zosvetlovac ale nestiahlo mi to pekne, kupila som potom v DM kallos prasok melirovaci a peroxid a 2x s nim stiahla (raz jeden vecer a druhhkrat druhy - treti vecer som nafarbila uz medenou farbou)...maju male balenia aj, skus si pozriet na ich stranke alebo v predajni...zakazdym som ale po zmyti dala na vlasy aj balzam, vela balzamu 🙂

sarahhhh
autor
14. feb 2020

@nika_m ďakujem ❤️

lula313
14. feb 2020

@sarahhhh tiež som si v minulosti stiahla čiernu farbu doma do rysava a spálila som si vlasy. Teraz profi kaderníci majú prípravok, ktorý šetrne ako keby rozpustí aj niekoľko rokov vrstvenu farbu bez toho, aby sa narušila štruktúra vlasu, už sa to nestahuje klasicky peroxidom, ktorý vlasy nici. Ja som ich po tej procedúre mala vláčne, hebke. Vlasy, sú korunkou krásy, kvôli nejakým 30-40 eurám by som neriskovala..

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika_m
14. feb 2020

@retatka maju 2 druhy a ten slabsi som zobrala, uz nepamatam presne kolko %, myslim ze 6% a mali aj 9%? Tak myslim....nie neposkodilo

sarahhhh
autor
16. feb 2020

Kamarátka to sťahovala týmto mate s tým skúsenosť aj z čiernych vlasov?

nikusa30
20. dec 2021

Ahoj máš to krásne si originál ciernovalska?

cesilia
12. mar 2023

@rebekamarcusko ahoj môžem mi poradiť tie prípravky prosím na domáce odfarbovanie, ja už 2 mesiac nefarbim vlasy mam ich tak vybkednute už