Domáca pekárnička Lídl - recenzie.

4. apr 2020

Máte prosím niekto domácu pekarničku SilverCrest z Lidla ? Ak áno aká je vaša spokojnosť ?

4. apr 2020

Mame už tretí rok, používame však len na veľkú noc a Vianoce ale sme spokojní 😊

pekarovamonika
4. apr 2020

Ja ju mám už zo štyri roky a používam ju dosť často. Najprv som sa obávala,že je pomerne lacná, tak že či to bude aj kvalita. Ale je úplne v pohode, fičí ako má, žiadny problém. ja nemám čo vytknúť a to ju naozaj používam často.🙂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
4. apr 2020

Mam ju 2 roky, pouzivam ju 2x tyzdenne. Bud peciem chlieb alebo si len nechavam vymiesit cesto. Na to, kolko stala, tak som spokojna.

4. apr 2020

Ďakujem 🙂 žijem mimo SR a u nás bude tento týždeň v lidli tak nad nou uvažujem .. a prosím ako to funguje ? Ide tam aj klasicka biela muka alebo len nejaká špeciálna zmes do domácej pekarnicky ?

4. apr 2020

Inak ja mám veľmi veľa kuchynských robotov z lidla značky silvesrcrest a som spokojna veľmi a to tiež boli ozaj lacné

4. apr 2020

@kikaaa444 máš pri nej aj recepty na rôzne chlebiky, my si doma robíme z ražnej ale ide aj klasicka myslím.

kp7333
4. apr 2020

@kikaaa444 mame ju niekolko rokov a sme spokojni. pecieme v nej chlebiky - psenicno razny, aj biely sendvicovy. tie hotove zmesy na chlieb nam nechutili, robim normalne z muky, vody a suseneho drozdia. pouzivam ju aj na miesenie a kysnutie cesta na buchty, kolace, langose. super pomocnik.

majamat
4. apr 2020

mame, je fajn, dcera je celiaticka a ked peciem chlieb, tak pouzivam jednoduchy recept z 4 surovin a ten nei ej do pekarne. preto ju ani nepouzivam. pouzita bola parkrat.

felitsa
4. apr 2020

Mám ju už pomerne dlho využívaná cca každý druhý, tretí deň...vyše tri roky. Spokojnosť

jezko656
6. apr 2020

Ahojte baby, moja priateľka tiež používala túto pekárničku, ale po prerábaní domu, sme niekde zapatrošili receptár. Nechcelo by sa niekomu náhodou prescanovať, alebo aspoň nejak viditelne pofotit tie recepty na chlieb? Bol by som veľmi vďačný, lebo je u nás kôli tomu trošku dusno... Inak hladal som na nete, ale okrem základného manuálu som nenašiel nič....

vanessacefova

@miriam11
@diewcatqoo
@jeanne14
@kp7333
@felitsa ahojte našla som tento príspevok. Kúpili sme domácu pekáreň z Lidl, zatiaľ som skúšala ešte iba dva recepty no nepodaril sa chlebík. Skúšala som bezlepkovy aj kvaskovy no ani jeden nebol dobrý. Viete mi prosím pekne dať nejaké vaše oskusane recepty,ktoré sa zaručene podaria? Potrebujem hlavne bezlepkové pre dcéru. Ďakujem

pekarovamonika
4. apr 2022

@mayusik Ahoj, ja pekárničku používam iba na miesenie a vykysnutie cesta. Ešte som v nej nič nepiekla, neviem, nejako sa mi to nepozdáva. Raz sa mi zdá, že som na začiatku aj skúsila, no nič moc. Teda mne sa to nepáčilo. Chlebík pečiem doma už roky, predtým aj kváskový, teraz už len s droždím. Ale tiež si cesto len nechám zamiesiť a vykysnút. Samotný chlebík pečiem v rúre. Ale nerobím bezlepkový, klasický obyčajný s droždím.🙂

4. apr 2022

@mayusik my v nej pečieme len ten zemiakovy a občas spaldový. Tak moc nepomôžem.

mayusik
4. apr 2022

@jeanne14 zemiakový bezlepkovy? Ten som skúšala no nepodaril sa 😟 môže to byť múkou?aký používate?

4. apr 2022

@mayusik práveže nepecieme bezlepkovy 😅 preto píšem že neporadím v tomto 🙈