Dokument - planéta z plastov

alerka
29. okt 2012

Asi pred pol rokom vysielali v slovenskej televizii tento dokument. http://www.auria.sk/blog/planeta-z-plastov Po zhliadnuti sme s manzelom ostali ako obareni a postupne sa u nas toho zmenilo vela.. ale stale nie dost.. Rada by som Vas varovala mamicky ktore prevarate detom flasky a ktore sterilizujete v plastovych sterilizatoroch.. A celkovo.. hm tazko to takto zhrnut.. Urobte si obraz same..

domak2
30. okt 2012

@alerka Je to naozaj hnusne co sa uz okolo nas deje, pomaly naozaj zacinam verit tym konspiracnym teoriam, ze nadvladne organizacie umelo znizuju ludsku populaciu, lebo tolko oviec zas nepotrebuju. Ked vidim ako sa manipuluje s potravinami, liekmi, pocasim, hrackami, plastmi a celkovo asi so vsetkym, kto nema peniaze, nie je ani clovek. Kvoli zisku zapredaju vsetko, len mam strach ako budu zit nase deti.

alerka
autor
30. okt 2012

@domak2 Ano presne toto mna mata ako budu zit nase deti.. Vacsina z nas mala to stastie ze sme vacsinu detstva prezili v rodine.. teraz je kopu deti ktore toto stastie nemaju.. Co budu jest, kde budu zit, co budu dychat atd..

alerka
autor
30. okt 2012

Aby som nezabudla. Rychlovarne konvice! Vacsina ludi ich ma z plastov, co je strasne nebezpecne.. My pouzivame nerezovu konvicu.