Dohľadávanie ľudí ohľadom Covidu-19

martul
3. okt 2020

Ahojte baby, tie ktoré s tým máte skúsenosť, kto vás kontaktoval keď sa dohladavaju kontakty pozitívneho, vás doktor alebo Regionálny úrad verejného zdravotníctva? Včera mi prišiel papier od doktorky, aby som ju súrne kontaktovala, netuším prečo, ani nepoznám nikoho pozitívneho kto by ma mohol dať ako kontakt.

veronikaszabova
3. okt 2020

@martul urcite by ti neposlali papier. Kontaktuju hned telefonicky - RUVZ

nikiki29
3. okt 2020

@martul telefonujú z RÚVZ, žiadny papier

budemmamca
3. okt 2020

@martul papier až neskôr.ked už budeš v karanténe tak ti aj oficiálne príde odkedy dokedy.ale oni ti to najskôr zavolajú a povedia

patka06
3. okt 2020

ak by to bolo naozaj súrne tak doktorka resp. sestrička volá a neposiela papier

nikiki29
3. okt 2020

@budemmamca nám napríklad prišiel len mailom 🤷🏻‍♀️

0silvia0
3. okt 2020

@nikiki29 ale odkial? Od lekara ci ruvz?

janinah
3. okt 2020

a kontaktovala si ju teda?predpokladám,že papier neprišiel po 15hod...

meluela
3. okt 2020

@martul kolegov obvolavali

martul
autor
3. okt 2020

@janinah no papier prišiel včera, z roboty som prišla o 17.00 tak som už nemala komu volať, v pondelok Vranov hneď volám, ale teda to bude asi niečo iné, myslím, že keby sa jednalo o Covid, tak nás nenechajú celý víkend len tak, to by volala sestrička. Ďakujem

budemmamca
3. okt 2020

@martul nie nie nebude covid neboj.to by ti už volali aby si ostala doma

namornicka
3. okt 2020

Keby to bolo surne tak volaju. A poslat papier ze mas volat? To co je za jednanie?Ved maju na teba snad tel. cislo. Ozvi sa im cez tyzden, ale zas pretrhnut sa nemusis, zrejme ani oni sa netrhaju. A Covid kontakty dohladava RUVZ, to je ich povinnost.

martul
autor
3. okt 2020

@namornicka naša doktora je celá divná, keď je to také súrne tak mala volať, číslo má a nie to posielať poštou čo trvá min 2 dni, tak to nechápem🤭😉

kikulienkadd
3. okt 2020

@martul môže ísť o preventívnu prehliadku alebo očkovanie. Len nechápem,že nevolajú, nemailujú, v dnešnej dobe... neboj s covidom to nemá na 99,9% nič spoločné.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikiki29
3. okt 2020

@0silvia0 od RÚVZ, všetky info išli len od nich - telefonát, mail... ak sme nepotrebovali PN, obvodnú lekárku sme ani nemuseli kontaktovať.

loginexistuje
3. okt 2020

ruvz telefon sms a mail lekar nas nekontaktoval vobec

janinah
3. okt 2020

nie je bežné,že lekári majú tel.kontakt na pacientov

katkatonkova
3. okt 2020

Veď aj ty jej pošli list, že čo chcela od teba keď ti pisala....😂😂😂

avril299
3. okt 2020

mna si obvodna takto zavolala, ked sa mi blizil termin preockovania, tak mozno to bude aj v Tvojom pripade daco take 🙂

zuzanka.zuzu
3. okt 2020

nám takto chodia pozvania na preočkovanie (tiež sa to tam nepíše, len že "dostavte sa") na nejakej ešte komunistickej pohľadnici (cena v kčs) s vianočnými guľami (v lete) alebo šteniatkami alebo s mestom napr. Košice (sme z BA)

martul
autor
3. okt 2020

Ďakujem baby za odpovede, v pondelok dám vedieť. Dobrú noc.

martul
autor
6. okt 2020

Baby mali ste pravdu, bola to obyčajná preventivka😁, ďakujem vám za rady a pomoc.

veverickav
6. okt 2020

@zuzanka.zuzu 😀😀😀

budemmamca
6. okt 2020

@nikiki29 ani nevolali z ruvz?

nikiki29
6. okt 2020

@budemmamca najprv volali, že sme boli v kontakte s pozitívnym, telefonicky objednali na odbery, my sme im dali náš mail a na ten potom v priebehu dňa poslali info o karanténe...

budemmamca
7. okt 2020

@nikiki29 áno tak sa to má robiť 😊😊