Dôchodcu okradli o 83 000 EUR. Dvojicu podvodníkov však pustili na slobodu

princkrason
18. júl 2024

https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/717575-...
Ja nerozumiem preco sa hnevaju okradnuty dochodcovia , vsak sme demokracii
Radost tu zit, nie?
💃

andaluzia12
18. júl 2024

.... pomohli mu aj štátne orgány... možno "sám pán Fico" a preto ho bude okradnutý dôchodca voliť ďalej, veď štát mu predsa pomohol.... :D :D :D

bublinka1426
18. júl 2024

ved aj ti hore kradnu.

annm81
18. júl 2024

Polovica národa to takto chcela, nie? A tieto "finančné záležitosti" sú stále len to menšie zlo, ktoré smeromafia napáchala a napácha.

jednoduchomaria89
18. júl 2024

Podla mna super ☺️ sutaj Estok sa stazoval , ze mame preplnene vaznice , nevidim problem

princkrason
autor
18. júl 2024

zmenili mi nazov diskuzie malo tam byt :
Takto je to spravne tak to ma byt , ludia to chceli...

sevrin
18. júl 2024

Ficov sociálny štát v praxi. A komu sa nepáči, je protislovenský živel a Sorosov agent.

fido69
18. júl 2024

"Po zverejnení nálezu pléna Ústavného súdu bude zásadným spôsobom upravený rozsah škody, ktorá v prípade oboch obžalovaných radikálne zmení právnu kvalifikáciu ich konania."

Chapete ten skok cez niekoľko levelov? Z obzvlášť závažného zločinu na prečin. Stali sme sa El Dorádom zločinu 😳

bu1bu
18. júl 2024

cca 53% voličov to chcela, tak čo je na tom čudné?!
Preferencie pojdu hore, dakujeme, ze nas okradate, tlieskame vam a volime znova!

paradajkova
18. júl 2024

Presne taketo pripady som ocakavala a bude ich viac 😔.

janica_
18. júl 2024

Ja nerozumiem kde sa stratilo pismenko “v” v komunikacii. Cim dalej, tym viac to vidavam.

bloger
18. júl 2024

Bolo to aj odvysielané na markíze. Pamätám si tú reportáž. Hyenizmus čo mu urobili. Dúfam ale, že tá úžera im už neprejde.

karolinakr
18. júl 2024

ty kokos, tak to je svinstvo na svinstvo, ja neviem, prečo maju v našom štate kvitnut ruže len kriminalnikom

enmery
18. júl 2024

@bu1bu Tých 53 % voličov by sem napísalo, že si za to môžu tí dôchodcovia. Ergo, páchateľ to len využil. Tým pádom ho netreba odsúdiť za takýto čin. Preto čušia, inak sú ich plné diskusie o politike.

777januska777
19. júl 2024

Keď to voličovi smerakov ukážem, tak pre nich je to len, ved aj ostatní by ničili slovensko tiež, dôležité, že tam nie sú progresivci.
Toto je inak výborná taktika Fica, vytvorí nepriateľa a pri každej nepríjemnej príležitosti ho vytiahne a ludia si povedia no ved hej, aspoň tam nie sú progresivci.

maranco
5. aug 2024

Už sú znovu na slobode, môžu pokračovať.

Dvojica podvodníkom z Mníška nad Hnilcom, ktorá v minulom roku podviedla dôchodcu z Gelnice o 83-tisíc eur a rodinný dom, sa už druhýkrát ocitla na slobode.

Obaja sa odvolali. Krajský súd v Košiciach rozsudok zrušil, spis vrátil do Spišskej Novej Vsi a z vyšetrovacej väzby ich prepustil.
https://www.aktuality.sk/clanok/vdv7Hu5/podvodn...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre